Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa pogledas vreme prvog posta u temi i od tada je. ;)
 
Pretpostavljam da mislis na Arrested Development. Ajde neki utisak, super sto si gledao. Kanim se da je skinem duze vreme.

arrested development je fenomenalna serija, trebace ti samo par epizoda da se naviknes na nacin snimanja i na nenormalnost likova :)
 
Ne znam, meni je bzv i ne mogu da je gledam,probao sam vise puta... Humor mi je primitivan, preforsiran i predvidiv.

The Originals - Nisam gledao TVD ali ovo mi je ok, gledljivo, mada na momente previse dramaticno sa pomalo glupim reakcijama likova... Mada Elajdzu gotivim :)
 
ja sam imao potpuno isto misljenje dok nisam odgledao vecinu prve sezone, posle su mi skroz dobri bili. veoma je specificna serija
 
Odlična prva sezona. Drugu jos uvek nisam poceo da gledam.
 
Završio sam ovih osam epizoda True Detective i ako je ovo kraj onda stvarno šteta... Samo su zagrebali po nekim temama koje su mnogo mračnije i jezivije od ovog što smo videli. Nadam se da nastavak sledi.
 
Evo sad krenuh da gledam Sherlock-a. Deluje primamljivo.
 
Završio sam ovih osam epizoda True Detective i ako je ovo kraj onda stvarno šteta... Samo su zagrebali po nekim temama koje su mnogo mračnije i jezivije od ovog što smo videli. Nadam se da nastavak sledi.
Nastavak u vidu nove glumacke postave.
 
Hoce li menjati rezisera i scenaristu, zna li se to bar ?
 
Ne verujem ni da menjaju režisera. Nema zašto bi.
 
Sad sam zavrsio sa True Detective... kakva serija... pravo remek delo!

Bas me zanima kako ce izgledati druga sezona, sa obzirom da Woody I Matthew nece biti u istoj ( i ovo nije spojler vezan za s01, i pre pocetka snimanja su rekli da nece biti u s02 )...

Inace, sta preporucujete sledece da odgledam - dvoumim se izmedju Hanibala i House of Cards?
 
Da li je neko gledao Bates motel? Vidim da im stoji zanr horror, pa me zanima ima li ga uopste i kakvog je kvaliteta serija :D

Da vincijevi demoni, dosta bolja prva sezona, jedina svetla tacka u drugoj sezoni mi je Laura Haddock :D uf...
I ako gledam serije sa prevodom, razumem 95% reci koje budu izgoverene u serijama, a primetio sam da u Davincijevim demonima, jedva razumem 40% :D
 
Sad sam zavrsio sa True Detective... kakva serija... pravo remek delo!

Bas me zanima kako ce izgledati druga sezona, sa obzirom da Woody I Matthew nece biti u istoj ( i ovo nije spojler vezan za s01, i pre pocetka snimanja su rekli da nece biti u s02 )...

Inace, sta preporucujete sledece da odgledam - dvoumim se izmedju Hanibala i House of Cards?

Hannibal. Po meni najkvalitetnija serija. Neces zazaliti ako pogledas. Kreni lagano od pocetka. (ima 13 epizoda u prvoj i drugoj sezoni)
House of cards nikad nisam pogledao. Mislim da nije za mene.

Da li je neko gledao Bates motel? Vidim da im stoji zanr horror, pa me zanima ima li ga uopste i kakvog je kvaliteta serija :D

Da vincijevi demoni, dosta bolja prva sezona, jedina svetla tacka u drugoj sezoni mi je Laura Haddock :D uf...
I ako gledam serije sa prevodom, razumem 95% reci koje budu izgoverene u serijama, a primetio sam da u Davincijevim demonima, jedva razumem 40% :D

I mene je zaintrigirao Bates Motel iz trailera ali previse serija pratim i ovako tako da nikad nece doci na red. Kazu ljudi da je dobra.
 
I mene je zaintrigirao Bates Motel iz trailera ali previse serija pratim i ovako tako da nikad nece doci na red. Kazu ljudi da je dobra.

Meni kazes :D
Na ivici sam da pogledam :D
Nije me trailer toliko zaintrigirao, ali deluje ok, plus ako ima nekih horror scena super, i Vera Farmiga je meni odlicna glumica barem u The Conjuring.
 
True Detective
onog sto su ubili na kraju, koji drzi dedu u kucici, da nije mozda tu rec o transferu uma, sa dede na unuka? ... pa otud one cudne promene naglasaka kod unuka.
 
Nova epizoda GoT-a je dosadna sve dok ne dodje deo sa Deneris, celu epizodu sam cekao nju da vidim, i vredelo je :D
Ne znam zasto tako malo vremena, njoj posvecuju, ocigledno je da je jedan od najomiljenijih likova u celoj seriji, razumem da ima mnogo prica za ispricati, ali iz ove epizode bi izbacio bar 4 5 scena, koje su manje bitnije nego njena prica, verujem da u knjizi moze da se zivi bez nje, ali u seriji, da nje nema, opao bi kvalitet dosta :D
I ljudi koji je okruzuju su dosta zanimljiviji od cele postave koja je na zidu.
 
Zato sto je prica o deneris prilicno genericka, ima svega par wow momenata u celoj prici a najskuplje im je snimanje njene price. Ljudi hoce zmajeve i velike borbe ali toga nema ni u knjigama, jednostavno ovo je drama i centar price je uvek vesteros ne esos.
 
Game of Thrones - kao veliki ljubitelj knjiga sam prilično kišan zbog sve češćih a nepotrebnih izmena scenarija i dodatih scena kojima ne vidim svrhu, ali sve u svemu jedna jako dobra serija.

Od drugih serija trenutno pratim Grimm, Continuum, Suits koje mi i dalje drže pažnju dok sam završio True Detectiv (fenomenalna) i Helix (stvarno podeljeno mišljenje).
 
Zavrsio trecu sezonu Vampirskih dnevnika.
Ponovo je sezona bila odlicna,ali mozda mi je nekako druga za nijansu bolja,ali svejedno,nemam primedbe na ovu. Kako i da imam kada su tu Rebeka i Meredit? :D
Sada prelazimo na cetvrtu sezonu i neka bude dobra bar kao ova.
Elajdza ponovo ispada sisa
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno