Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Luke Cage kida,evo gledam 4 epizodu za redom i ne mogu da stanem.
Za sad na nivou Dardevil sezone 1!!!!!!
PS.Muzika fenomenalna,čisto uživanje!!!!!

Poslato sa Huawei Honor 5x

Bas naprotiv... Stigao sam do epizode 6 i mogu slobodno da kazem da najslabija Netflixova serija sa Marvelovim univerzumom o superherojima...

Mlaki glavni glumci, mlaka prica, mlake akcione scene (u DD-u iako su bile low budget ali makar su bile realne i onako imale neki "gritty")... Da ne pominjem i glavnog negativca koji je totalni promasaj i neupecatljiv. Cak i setting pokusava da bude dark and gritty poput onog u DD-u ali ne uspeva...

Serija je definitivno ispod kvaliteta i jedne Jessice Jones koju sam mogao da odgledam do kraja najvise zbog glumca koji je maestralno izneo ulogu Killgrave-a... Cak je Killgrave mozda i najbolji negativac u ove 3 dosadasnje Netflixove serije... Ali je i dalje bolja od onog sto serviraju Arrow i slicni (doduse ne puno, ali dovoljno da drzi glavu iznad vode).

Rekao bih da su visoke ocene samo zbog ciljane (tamnoputne) publike... Uostalom ima dosta dijaloga i asocijacija na to, u smislu da morate da budete upoznati sa afro-americkom pozadinom da bi se razumelo sta su hteli da kazu...

Moja preporuka je da se preskoci serija... DareDevil je i dalje nekrunisani kralj serija o superherojima...

Edit:

+Jazo brate mili zaista podigni (mnogo vise) taj kriterijum... Stvarno je kriticno sta prolazi kod tebe kao "vrh" i "pokidala"...

Edit2:

Jedino sto zaista vredi u ovoj seriji je muzika... Toliko je dobra da bih bez problema mogao da slusam OST...
 
Poslednja izmena:
Luke Cage kida,evo gledam 4 epizodu za redom i ne mogu da stanem.
Za sad na nivou Dardevil sezone 1!!!!!!
PS.Muzika fenomenalna,čisto uživanje!!!!!

Poslato sa Huawei Honor 5x
Eee ovo je poslastica... poceo prvu epizodu da gledam i setim se da sam glavnog lika video u JJ seriji... odlicno urađeno za sada, ima taj šmek JJ/DD, netflix ne prestaje da iznenađuje sa marvel ostvarenjima.
Glumačka ekipa na nivou isto a muzika najbolja do sada u nekoj seriji.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Zavrsio The Knick S01. Ozbiljna i dobra serija. Jedina zamerka do sada je sto u prvih 5-6 epizoda fali nekog zapleta, mada i bez toga vuce na gledanje.
 
Najbolja o super herojima je Batman TAS.Remek delo.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Zavrsio The Knick S01. Ozbiljna i dobra serija. Jedina zamerka do sada je sto u prvih 5-6 epizoda fali nekog zapleta, mada i bez toga vuce na gledanje.

Serija je mozda i jedina ozbiljno i dublje uradjena zadnjih godina.
Jedina u stvari koja me je skroz drzala da pogledam! (sem komedija)

Jel valja Tut:
http://www.imdb.com/title/tt3214310/
vidim da kritika ne voli a gledaoci vole....
Malo naivno uradjena za nesto gde glumi BK.
 
Da,mislio sam na animiranu.:)
Neprevazidjeni Kevin Conroy i Mark Hamill.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Jel nastavio neko da gleda Blindspot? Odgledao sam prvu sezonu i nesto mi nije bas bila serija ali mi je kraj bio dobar pa se razmisljam da krenem drugu sezonu
 
Ja sam odgledao prvu epizodu. Sta ja znam, nista posebno. Cisto da se ubije vreme.
 
Kakvo crno bindžovanje, više ne stižem ni tu jednu da pogledam... :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zavrsio 2 sezonu Halt and Catch Fire, fenomenalno koliko su dobro pisani likovi. Serija postaje mnogo vise od glavne price, AMC ako ista likove bas dobro razradjuju...
 
The Blacklist standardno nastavlja da kida
 
LOST

Lost nikad nisam gledao od pocetka, uvek iz sredine i na preskoke, pa resih da krenem od prve sezone i sad imam malih nedoumica odn. nesto mi tu nije jasno.
Prvo, pred kraj sezone, Mira Furlan dolazi do plaze i kaze onom drogirasu da ide da nadje Saida i tad ostaje sama sa majkom i bebom.
kad majka spozna ogrebotinu na ruci Mire Furlan, shvata da je ona ucestvovala u otimanju i sta joj se sad sprema. Beba biva oteta a Dzanki i Said krecu po nju...
Tu se sve zavrsava. Krecem drugu sezonu, kad dzanki drzi bebu ? Nije se videlo ni kako je dosklo do oslobadjanja (mozda ce se videti u kasnijim epizodama ?

Drugo, kada grupa krece prema Black ROck-u za dinamit i posle kada pokupe dinamit i spakuju ga u ranceve i krenu prema otvoru.
tu se meni zavrsava kompletna prica oko toga. Jedino sto sam video u vezi eksplozije otvora su kadrovi sa pocetka druge sezone, gde narator kaze "gledali ste u predhodnim epizodama..." i tu se nabrzaka prikaze kako celavi pali fitilj a debeli vristi da to ne radi i doktor ga saplice i boom. U par kadrova samo isecci, koje ja nisam nigde video u epizodama pre. Mozda ce i to biti u nekim buducim epizodama sve prikazano kao i oslobadjanje bebe...???
 
Poslednja izmena:
Promašio si ti izgleda 1,2 epizode. Pregledaj da li imaš sve epizode . Idi na imdb,pogledaj spisak epizoda i uporedi sa ovim što imaš.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Pred kraj sezone koliko se secam uvek ima dve spojene epizode,part 1 i 2. Možda fali zadnja ili predzadnja prve sezone.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Sad bas gledam po netu. Zadnje dve u prvoj sezoni su Exodus 1 i Exodus 2. I opet citam opise epizoda i dodjem do dela gde kaze kako njih cetvoro idu sumom sa dinamitima u rancevima i tada zacuju urlik neke ptice. I tu se zavrsava zadnja epizoda prvog serijala. Medjutim, na wikipediji posle tog dogadjaja sledi jos goooooomila dogadjaja koje ja nigde ne vidim a koji su navodno u toj epizodi . Pogledao sam i online epizodu i isto se tu zavrsava, kad ptica krikne i to je to.
Evo Exodus 2 a evo i opisa

Po wikipediji isade da fali jos jedna cela epizoda (exodus 3 :)) jer se zadnja epizoda zavrsava na polovini teksta...
 
Bacio sam pogled na ovaj exodus 2 sinopis,to je zadnja.
Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao do pola sezone Luke Cage-a... sta ja znam... dosta mlako za moj ukus i očekivanja. Sto neko već reče naj slabiji i naj dosadniji negativac do sada. Definitivno promasen izbor glumca za glavnog negativca... i dalje ga vidim kao političara iz House of Cards.
Prvo ide DD pa JJ i na kraju LC.
Za sada naj slabija serija iz netflix kuhinje.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Pa gde da nadjem deo koji sledi posle krika ptice, to mi nije jasno :)
Posle toga "cudoviste" napada Loka itd. Gde ja to da vidim bre :d
 
Treca sezona Transparent kvalitetom u rangu prve dve.
Cini mi se da malo ljudi kod nas to prati.
 
Pa nadji tamo na kodiju,gde gledaš,pronadju neku drugu verziju pa pogledaj. Ili skinu ko čovek sa torenta pa pogledaj [emoji3]

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Ti si me zbunio sa IMDB, lepo pogledam i vidim da ima 24 epizoda i da je zadnja Exodus 2, kao kod KODIja, kad nadjem na nekom 5om mestu da postoji i Exodus 3 :) i to je ta sta hebe koke a nije petao. Kako sad postoji i ta, a na IMDB kazu da nema te ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno