Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arrow razocarao prilicno... Flash pokidao. LoT solidno odrađeno. Ali flash ubedljivo prednjači od sve 3

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mene samo jedna stvar interesuje - koji deo od onog "STAVLJAJTE SPOJLERE!" pojedincima nije jasan!?
 
Gde ste gledali 23 epizodu Flash-a?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Koliko je strašan Outcast? Vidim da piše horor, uporedite sa nekom serijom ako možete, ko je gledao... Npr za TWD takođe piše horor a nije mi strašan.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Pogledaj prvih 5 minuta :D a skini i Preacher (isto sad krenula S01E01) i isto pogledaj provih 5 minuta, mnogo dobre scene :D
 
Poslednja izmena:
Ne može se svrstati u neki opasan horor. Mada, bez obzira na to, meni je dobra serija. A i Preacher isto tako.
Takodje, nedavno odgledah Billions prvu sezonu. Meni odlična serija.
 
Tek sad vidim pominjete,jel moguce da su snimili i drugu sezonu Wayward Pines,pa ono je najveće smece koje sam gledao prosle godine,kursadzije su imale bolju glumu.
Kakva je ona Preacher,jel vredi da se krene sa tim?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Gomorra - prva polovina druge sezone vrlo dobra, samo neka nastave u istom ritmu. Odlična stvar je što izbacuju svake nedelje po dve epizode.

Peaky Blinders - malo tanak početak nove sezone, vrlo nepovezano za sada, jedina velika stvar koja se desila je
smrt žene mu

Valjda znaju šta rade...
 
Poslednje što sam gledao je Flaked, glavne uloge Will Arnett, David Sullivan, Ruth Kearney. Pored ovih velikana, GoT, Vikings, Walking Dead, ovo mi je baš onako opuštajuće bilo..
 
Nisam odusevljen GoT-ronsom ove sezone, svaku epizodu cekam sad ce nesto zanimljivo i nista. Trenutno gledam i Fear the Walking Dead, onako dobra cisto protiv dosade, i Daredevil. Serija kojom sam se odusevio i trenutno mi je iznad got-a(osim ako se nesto spektakularno ne desi) je The Shannara Chronicles.
 
Šta znam, meni ova sezona bolja nego prošla dosta...
 
Shannara iznad GoT? Shannara je bas teen show, GoT ipak ima neku tezinu.
Razvlace previse, mozda bi i bilo bolje da ima 24 epizoda po sezoni, ali da se vise sitnica uradi, ali to bi prebilo budzet :D
 
Meni je ova GoT sezona najbolja nakon prve sezone, što nisam uopšte očekivao. Baš sam se pripremio za smaračinu, mada imaju još šansu da za*eru :D
 
Breaking Bad prve tri epizode prve sezone do sada mi se dopali.Pauziraju mi serije pa odlučio sam probati nešto novo.Aaron Paul mi je dobar od NFS filma.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Jedna od retkih serija koja kako epizode odmicu biva sve bolja.
 
Jedna od retkih serija koja kako epizode odmicu biva sve bolja.
Баш то, и нису претерали са сезонама и епизодама, завршила се баш кад треба да се заврши..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Wayward Pines, pocetak 2. sezone... meh

Nova sezona, novi Ethan Burke, klinci nacisti, bezveze.
Slažem se... Dodao bih samo da su uspeli da nadju glavnog glumca koji je dostojan Mat Dillon-a, u smislu da je totalno pogubljen lik koji kao da je pao sa drveta i upao u neku seriju za koju nije ni znao da je glavni lik :D

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Haha tako je, kad ne znaju koga će, daj Jasona Patricka a on u fazonu "Gde sam to ja... Uh jbt pa ja glumim u seriji!" :D

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Gomorra 2 sezona, nakon dve odgledane epizode, razočaranje. Ovo je daaleko ispod kvaliteta prve sezone. Kao da nemaju više šta da kažu novo o napuskoj bandi pa prežvakavaju stare dogadjaje. Pri tom nema nikakve dinamike, dakle fali baš onoga u čemu je briljirala u prvoj sezoni.
 
Hocete da vam napisem sta je bilo u finalu Black Lista, da ne morate da gledate?

Stigao sam do 21 epizode i pretpostavljam da će do kraja
Elizabet da "oživi",tj lažirala se svoju smrt uz pomoć onog doktora da bi pobegla od Redingtona ali naravno nije uspela i smaranje će se nastaviiti i u četvrtoj sezoni

Jesam li pogodio?
 
The Americans - prve dve sezone. Apsolutno neravnopravno zapostavljeni masterpiece u moru djubreta - posebno Netflix djubreta.
 
Gomorra 2 sezona, nakon dve odgledane epizode, razočaranje. Ovo je daaleko ispod kvaliteta prve sezone. Kao da nemaju više šta da kažu novo o napuskoj bandi pa prežvakavaju stare dogadjaje. Pri tom nema nikakve dinamike, dakle fali baš onoga u čemu je briljirala u prvoj sezoni.

Samo ti gledaj, malo se laganije zahuktava ali kvalitetno.
 
The Americans - prve dve sezone. Apsolutno neravnopravno zapostavljeni masterpiece u moru djubreta - posebno Netflix djubreta.
Meni omiljena. Izuzetno mi se dopada ton ove četvrte, kompletno su je preusmerili na glavne likove. Bilo je toga i pre ali se prepretalo sa side misijama. I soundtrack koji rastura već 2 sezone.

Sledeća sezona je i poslednja, baš me zanima šta će biti. Nedavno se pojavila (možda i pre, nisam pratio) i priča po kojoj je serija kreirana, tj. koja je predstavljala inspiraciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno