Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daredevil S2 0/10 ili 10/10
sve zavisi kakav ce ishod biti odnposlesnje scene.
Bukvalno sam od scene na krovu pa narednih 15min do poslednje scene psovao seriju i sve zivo. Reko nije valjda da su ispali toliko glupi i krenuli da tripuju GoT. To samo GoT moze da donese da se svidi publici i niko drugi.
Elektra ima takvu hemiju sa Daredevilom da bi ja izbacio svaku drugu ribu iz serije i ostavio samo nju.
Punisher isto odlican.
Da se ja pitam ja bi u seriju i Punishera i Elektru stavio kao reguralan cast uz Daredevila i da se svo troje mlate zajedno timski kao na krovu. Jer u prvoj sezoni sam jedva progutao bilo sta jer je glumac ocajan a i sam Daredevil kao marvelov lik nije nesto zanimljiv, ali ovo dvoje su prava stvar. I nadam se da ih zadrzati

Pa na samom pocetku poslednje epizode imas razgovor koji previdja upravo ono sto se dalo naslutiti jos od sredine arca sa elektrom
Da ce ona umreti i da ce je oziveti, sto ce verovatno biti okosnica trece sezone.
"Master Nobu.
The necessary preparations have been made.
It's ready for use, should it come to that." i odnosi se na onaj revival chamber sto se provlacio pola sezone i Elektru.
Osim Fiska, koga ne mogu da smislim, kao i njegove mentalne onanije koje niko normalan ne bi slusao, a vecina likova kojima prica i ne razumeju, svi ostali likovi su fantasticni.
Da postane glavni u zatvoru za dan i da naredjuje cuvarima, ma daaaajjjj. Ne znam zasto ali ga nisam mogao variti ni u prvoj sezoni. Ne razumem opcinjenost njime. Negativac sa pricom, mozes misliti. Killgrave (na cije ime se cak i sprdaju u samoj seriji) u JJ je objasnio sta znaci negativac sa pricom, covek koji nije mogao da razvije nikakve moralne okvire jer nije imao normalan razgovor ni sa kim u svom adolescentskom i odraslom zivotu. Takodje ni jednu normalnu konekciju sa drugim ljudskim bicem nije mogao da ostvari, a da ne ulozi nenormalne napore pazeci kako ce i sta ce reci. Fenomenlano.
Odlicna sezona. 9,5/10
 
Ocajno mu je legla uloga. A kad sam ja rekao da je amell dobar?

Pa ne znam da si bas nekad konkretno rekao, ali znam da si bio jedan od vecih obozavaoca (da ne kazem fanova) serije Arrow na forumu :) .
A i Arrow i Daredevil su mi dobre serije za poredjenje posto spadaju u taj heroj/strip zanr.
 
Pa ne znam da si bas nekad konkretno rekao, ali znam da si bio jedan od vecih obozavaoca (da ne kazem fanova) serije Arrow na forumu :) .
A i Arrow i Daredevil su mi dobre serije za poredjenje posto spadaju u taj heroj/strip zanr.
A to sto smo danovi Arrowa to znaci da je Amell dobar glumac.
Popravlja se iz sezonu u sezonu,čist prosek i to mu je velikodusna ocena.
Daredevil je najbolja serija o superherojima.
Zadnja scena sa Elektrom je ocekivana jer tako je i u stripu ona je vodja Henda.
Arrow zadnja epizoda,po meni najgora u sva 4 serijala.Vredi pogledati sam početna 2 minuta i zadnja 2 minuta epizode.
 
Poslednja izmena od urednika:
Mogao bi u spojler deo vezan za elektru, ja sam odgledao seriju jos kad je izašla ali za one koji nisu.
Vikings sabija, uvija, gori, izgoreo ☺
 
Znaci toliko je los Arrow da ga i vi fanovi vise ne hajpujete :d Secam se druge sezone koja je bila poprilicno dobra, ali se vec sredinom trece sezone videlo polako gubljenje na kvalitetu koje je kulminiralo ovom cetvrtom sezonom.

U medjuvremenu pogledah sedmu epizodu druge sezone BCS, kul je.
 
A to sto smo danovi Arrowa to znaci da je Amell dobar glumac.

Arrow zadnja epizoda,po meni najgora u sva 4 serijala.Vredi pogledati sam početna 2 minuta i zadnja 2 minuta epizode.

Krš krševa, čak sam u momentu razmišljao da batalim nakon četvrte sezone.


EDIT: Upravo čitam otkazali Arrow, ipak neće biti pete sezone.
 
Poslednja izmena:
Arrow je uhvatio skroz pogresan tok od onog sto smo ocekivali na pocetku prve sezone.

Cinjenica da Tea od 45 kila nekako taba ljude je meni najveci fail u seriji. Jedna je trenirala box 3 epizode, druga je isla sa sado-mazo taticom na more, i obe su postale ubojite nindze - ne ide jednostavno. Team Arrow se pretvorio u nesto nelogicno a negativci su sve vise "blesavi" gde u ovoj sezoni jedino dobro sto se desava je fenomenalna gluma onog albino tipa sto glumi Dark-a.

konkretno najveci fail koji je zadesio seriju je "Olicity" i cinjenica da su svi komplet dijalozi koji nemaju veze sa aktuelnim bad-guy u epizodi u stvari klasicne "spanske serije" gde neko tesi Olivera ili Felicity od cega se gledaocima povraca.

Oliver Qeen sa recenicom: " I saved the city but couldnt save my repationship" je fail-ovao televiziju.
 
Pa ne znam da si bas nekad konkretno rekao, ali znam da si bio jedan od vecih obozavaoca (da ne kazem fanova) serije Arrow na forumu :) .
A i Arrow i Daredevil su mi dobre serije za poredjenje posto spadaju u taj heroj/strip zanr.
Bio kad je serija valjala, sad je krs. Flash i dalje drzi dobar tempo a Arrow se raspada. Opet to ne znaci da kidaju s glumom. U obe serije zajedno ukupno ima samo jedan dobar glumac. Dr Wells.
 
Posle odgledanih 5 epizoda S02 Daredevil-a, mogu samo reći da Punisher definitivno zaslužuje sopstevnu seriju. Kada vidim da će onaj Luke Cage iz JJ imati svoju seriju, ne vidim zbog čega ne bi mogao i Punisher.
 
Kad smo vec kod otkazivanja, odnosno produzavanja serija, ovako trenutno stoje stvari:
 

Prilozi

  • 2016-04-01_123506.jpg
    2016-04-01_123506.jpg
    612.5 KB · Pregleda: 264
Poslednja izmena:
Ja sam sinoć završio DD, obe sezone za tri dana, i stvarno je odlična... Ona plavuša brate davi do bola, mada izgleda ko grom... Ne znam za vas ali kao da su u drugoj sezoni dosta promenili karakter DD bar meni tako izgleda na osnovu odluka koje je donosio. Sve u svemu serija kida, bilo bi ok kad bi dobila punu sezonu. Ko će čekati do dogodine
bas me zanima sta ce reci plavuša na njegovo priznanje... :-?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ajde bez takvih spojlera.

Ja ne vidim da serija ima polovicnu sezonu, kakvu punu sezonu hoces? Ja necu da se ovako dobra serija pretvori u Arroliku sapunicu.
 
Poslednja izmena:
Završio House of Cards, možda i najbolja sezona do sada. Ovo mi je prva sezona koju sam čekao doduše samo 15 dana od kad sam zavšrio prethodnu, a sada čekanje...

22.11.63. kreće serija kad ono Stiven King :) šta sve taj čovek smisli. Odgledao 2 epizode i baš mi se dopada, Franco skroz dobar. Ume da bude normalan kad se ne druži sa ******om Rogen-om.

Malo offtopic ali da li postoji neka video igrica koja ima time-travel elemnt da ideš naprad i nazad i da možeš da vidiš efekat svojih postupaka iz prošlosti?

Kad smo kod ovoga da li se neko seća filma/serije gde putuju kroz vreme a uredjaj je u obliku nekog dijamanta? Ima jedna scena treba da udju u neko postrojenje a tamo ogromna ograda, pa uzmu vrate se kroz vreme kada nije bilo ograde i pordoju pa ponovo u budućnost. Zna li iko koji je to film/serija ?
 
Lost ?
 
Na koje pitanje je Lost odgovor?

Ono je ipak film sa Klausom Kinskim Timestalkers vidim slabu ocenu ali mi je kao klincu bio fenomenalan, def. ga gledam ponovo da vidim dal se utisak promenio.
 
Malo offtopic ali da li postoji neka video igrica koja ima time-travel elemnt da ideš naprad i nazad i da možeš da vidiš efekat svojih postupaka iz prošlosti?

Clive Barkers Undying npr...

Osim toga Bioshock Infinite (mada se on više bavi multiverzumima) i Singularity mi padaju na pamet...
Možda i Timeshift mada nju nisam igrao jer je tada imala neki bag a posle sam prešao na konzole..
 
Poslednja izmena:
Singularity i TimeShift obe imaju taj fazon.Obe igre su odlične.
 
Hvala na info, probacu cim iskopam vreme... ni PES vise ne igram :(

Kad sam video ovu sliku odmah mi je pao na pamet House of Cards. Tacnije mislio sam da je neki art za HC ali u stvari je za Macbeth predstavu u moderno doba, tipa korporacije itd.

Ali meni je HC 100%

PSvzbCPQcqA.jpg
 
Poslednja izmena:
Jos jedna igra koju valja spomenuti kada je ne-linerarno vreme u pitanju, iako je u pitanju super-mario-like platformer - Braid. Treba ga odigrati iz vise razloga, od kojih je jedan najshokantnija prica u nekoj video igri koju sam imao prilike da odigram. Ponavljam, iako je platformer, ta igra me je sokirala svojim razvojem i tokom vise nego neke knjige.
 
Prince of persia warrior within-mogucnost vracanja i putovanja u proslost,sadasnjost i buducnodt
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno