Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veceras cu da ogledam :) secam se da je to neko ovde najavio kao "masterpice" koji obecava :trust:

ufff pa to je SyFy Channel produkcija :S:
 
Poslednja izmena:
Meni je Flash presmesan, gledao sam sinoc prvu epizodu druge sezone, i onaj lik sto se povećava, kao da je od gume, bas loš CGI.
Ono kad drzi flesa rukom, ruka kao da mu je od testa napravljena.

Prva epizoda je najlosija. Sve posle je suho zlato.
 
Ali ljudi koji gutaju Arrow i POI imaju da kazu nesto za TWD :d Vredjanje inteligencije/program za osnovce VS sporiji tempo.. pa biram ovo drugo svaki put.
 
Pita neko za Into the Badlands, meni je ono, ok, ništa posebno ali može da se gleda.
Sa druge strane, The Expanse, barem 1.epizoda, je sjajan SciFi, odavno nisam naleteo na tako nešto, izgleda da je i budžet dobar, ako ovako nastave, extra.
 
Ova Lady Gaga koliko je odvratna i ne treba joj kostim za American Horror Story :d
 
2.sezona osim 1.epizode sve ubijaju... 9X bolja nego 1.sezona.

Onda steta za mene jer sam se patio cele prve sezone koliko je jadna bila. Rekao sam sebi nikad vise Gotham.
Tako su ljudi govorili i za Agents of Shield da je bolja druga sezona od prve, ja se ispalim i pogledam celu sezonu. Jednako je losa kao prva. Sad kazu treca sezona je odlicna, nece me vise prevariti. :D
 
Jeste dobra Expanse, valjda neće zeznuti stvar u narednim epizodama.
 
Meni je najveća enigma bilo ovo za Miller-a i Jane-a, međutim ispade odličan. Avasrala je takođe vrlo dobra, nisam baš fan glumice (malo je teško slušati), ali sumnjam da su mogli bolju naći.
Sad me samo kopka kako će rešiti Marsovku Bobi, kad krenu drugu knjigu da obrađuju. Budžet za Expanse je ogroman, pisci su direktno angažovani (nisu savetnici) pa sama priča ne bi trebala da se udaljava od knjiga, što je samo po sebi dovoljna preporuka. Ona scena kad pale motore na Kanti je bila sjajna.
 
Сл недеље и Flash и Arrow.
 
Bas dolazi dosta zanimljivih novih serija u narednih par meseci. Verovatno i jos neke za koje ne znam.............
Legends of Tomorrow, Childhoods End i Expanse (oba SyFy produkcija), Outcast (Od kreatora Walking Dead isto radjena po stripu), X-Files.........


 
Za Kraj Detinjstva nisam imao pojma da se snima. Bilo bi odlično da se ekranizuju još neka Klarkova dela, a moglo bi nešto i od Asimova.
 
Poceli su bas masovno da stancuju ove serije. Ove sezone mozda i najvise novih serija izgleda da je pocelo. Ja ipak ne mogu sve da probam, tako da cu verovatno da sacekam da se zavrse sezone i ako se nesto izdvoji a da je ekstra kvalitetno uzimam da gledam.
 
Poslednja izmena:
Ja uzeo knjigu sinoć da čitam ponovo, ali samo da ispratim deo iz pilot epizode. Dijalog je 1:1 preuzet iz knjige, uz minimalna odstupanja. Par stvari je detaljnije u knjizi, a odnose se na taj čudan jezik koji koriste i gestikulaciju rukama. Malo je bolje objašnjeno, što je i logično.
 
Zasto je hiperpogon u svakoj seriji i filmu n3on plave boje? Za 1000 god kada hipoteticki bude to realnost nemamo izbora nego da ga napravimo da bude neon plava [emoji12]
 
Možete li preporučiti neke serije koje vredi gledati? Trenutno gledam Arrow, Flash, Twd, Grimm, Got.
 
Zapetljana ova 4. sezona Fringe ne mogu da je po'vatam ni za glavu ni za rep... ne bi me čudilo da se i Krang sada pojavi iz dimenzije X.
 
Jaoj fringe nikako da nastavim.

Uruk kad si vec na 4 s3zoni u kojoj epizodu Piter ulazi u mashinu? Druga treca ? Tu sam negde stao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno