Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da Vinci's Demons: drzi serija, ali jbm ti ovaj tip serija gde je cela serija "supercovek" (Sherlock, Da Vinci...), kao da je neki eugenics u pitanju... Da Vinci ispada da je izmislio sve sto je ikada izmisljeno i napravljeno, od bombi/puski do medicine i nema sta ne zna, a stalno se drogira :)

Haha, a krastavac, tako to ide, mada skroz je cool čova.

Inače ne gledaš Hannibal-a? :)
 
Ja bih se na ovom mestu kratko ubacio i takođe predložio Hanibala. Serija je pravo vizuelno, auditivno i karakterno remek delo. Prva sezona je po mom mišljenju bila malko lošija, ali u potpunosti se isplatilo čekati drugu sezonu koja po meni do sada nije imala lošu epizodu.
 
Hannibal je jako tezak za gledanje. Ja moram opet da pogledam poslednju epizodu prve sezone da se setim sta bese tamo, skroz zaboravio, a cekao sam da se nakupi sezona 2, pa da gledam k'o covek.

Tonight is mind blowing night :d
 
Sto se Da Vincija tice vecina genija koristi neku vrstu droge najcesce opijata (bar je tako bilo nekada).
 
Tezak ? Nisam gledao, ali sta mogu da ocekujem ?
Hm kako da ti objasnim onako recima kako treba? Smuljacu nesto... :)

Trazi paznju serija, ima bizarne delove, "jezive" tisine.

Hahaha, da, Arrow ce da pokida :d

Obavezno. :d

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Hannibal odgledao prvu sad epizodu druge sezone > Au JBT :D vidim da ce ova druga biti haos, mirise mi dobro.
 
Sto se Da Vincija tice vecina genija koristi neku vrstu droge najcesce opijata (bar je tako bilo nekada).

Pa to se nije promenilo, možda samo konkretna suspstanca zloupotrebe. Mi čak nismo ni jedine životinje koje konzumiraju psihoaktivne susptance.
 
jesu u ovom de vinciju svi pederi ili sta? znaci jedva sam ovu prvu epizodu pogledao
 
???? Ja sam se bas zacudio da nema zilion scena sa njima od druge epizode (obicno sacekaju jednu da ne bude bas odmah..). U stvari, ne secam se i jedne scene, osim onih grozota u Vatikanu (grozote iz sasvim drugih razloga), i da, to valjda bese samo u prvoj epizodi.
 
dobro je, onda cu da pogledam i koju narednu. razumem ja da su u vatikanu sektasi, ali ovo je stvarno preterano bilo
 
Poceo sam posle dosta godina drugi put da gledam ,,That '70s show". Prvi put i jedini sam gledao pre kada sam bio osnovna skola,bilo na tv-u i niko vise nije pustao od tad ali serija je mnogo dobra,dobra komedija.
Preporucujem svima da pogledaju,epizode traju 20min. a ima dobrog humora
10/10
http://www.imdb.com/title/tt0165598/
 
Uopšte ne kapiram homofobiju. Stalno neko kuka da ne može da gleda.
Ako nemaš problem da gledaš ubistva, silovanja i ostale stvari u filmovima i serijama. Ne znam kako homoseksualnost prelazi granicu?
 
Band of Brothers 11/10
 
Uopšte ne kapiram homofobiju. Stalno neko kuka da ne može da gleda.
Ako nemaš problem da gledaš ubistva, silovanja i ostale stvari u filmovima i serijama. Ne znam kako homoseksualnost prelazi granicu?

ocigledno da nisi pogledao seriju o kojoj sam pricao pa zato ne znas zasto je spomenuta. nisam homofob, ali ne moraju bas da pokazuju matorce kako drpaju maloletne decake, nije bas bilo neophodno za pricu. i otkud ti znas s cime ja imam problem a s cime ne? to uopste nije tema
 
Uopšte ne kapiram homofobiju. Stalno neko kuka da ne može da gleda.
Ako nemaš problem da gledaš ubistva, silovanja i ostale stvari u filmovima i serijama. Ne znam kako homoseksualnost prelazi granicu?

ocigledno da nisi pogledao seriju o kojoj sam pricao pa zato ne znas zasto je spomenuta. nisam homofob, ali ne moraju bas da pokazuju matorce kako drpaju maloletne decake, nije bas bilo neophodno za pricu. i otkud ti znas s cime ja imam problem a s cime ne? to uopste nije tema

Opste je poznato da je pedofilija najvise izrazena u Rimokatolickoj Crkvi jos u vreme kada je bila potpuni tabu. U opste mi niste jasni vi koji trazite neki moral u kinematografiji, smeta vam cak i sto glavni protagonista iz House of cards nize uspehe i ako je zlikovac sta onda da govorimo o ovom drugom...
 
Znam kako si objasnio. I to je pedofilija. Ne znam ni zašto se ti termini brkaju.

Da, lezbo akcija je kranje zanimljiva. Ne znam kome nije. Mada mi ni ovo drugo ne smeta da gledam. I Love You Philip Morris je meni smešan baš zbog toga.
 
Must see 9/10-10/10: Braking Bad, The Americans, Homeland, House of Cards, True Detective, Shamless.
Preporuka: Luther - engleska serija, odličan Idris Elba, Orange Is The New Black - za ubijanje vremena.
Inače obožavam komedije i sitkome ali nema ih više kao nekad pa ako ima nekih preporuka?
 
Poslednja izmena:
Preporuka: Luther - engleska serija, odličan Idris Elba
+1, neverovatno dobra serija, i mozda jedina engleska bleak-looks serija koju sam mogao da gledam. Ne preporucujem vise od jedne epizode mesecno doduse, jer je efekat slican maratonskom gledaju 24 :)

Inače obožavam komedije i sitkome ali nema ih više kao nekad pa ako ima nekih preporuka?
The Big Bang Theory
Anger Management
The Exes - najbolji sitcom, glumi Fulson iz Scrubs :)
Men at Work - James Lesure iz Las Vegasa je bas odlican u ovoj seriji!
Two and a Half Men
Otprilike, meni se svidjaju ovim redom, ali sve ih gledam, bez izuzetka, posto su po 20 minuta i ima vrlo malo preklapanja emitovanja, osim sa Anger Management, koji je syndicated, pa ce imati 100 po sezoni sada! :)

Nesto izmedju komedija i comedy panel talk shows:
- Inside Amy Shumer :) Ne mogu da verujem koliko gotivim ovaj humor :)
- Saturday Night Live. Extremni NYC stil humora. Nije za sve, i nije sve za nekoga... ali kome se svidja, neverovatan sklop kultura i humora.

Ko voli topical komedije, predlazem neke comedy talk shows, bilo panel type, bilo Colbert style:
Mock the Week - nesto najbolje sto se moze videti! Nazalost, dosta je topical za UK, tako da vecini nece biti zanimljivo, ali humor i raspon engleskog recnika je strava.
Have I got News For You - slicno MtW, ali dosta vise satiricno, i prilicno UK-type humor. Iskreno, i ja licno ne poznajem dovoljno desavanja u UK za ovaj comedy panel, ali mogu da pratim. Po jednoj epizodi cete znati za obe serije da li vam odgovaraju.

Daily Show i Colbert Report verovatno nema potrebe da predlazem :) Odlicni comedy talk shows sa satiricnim pogledom na desavanja u svetu uglavnom sa dosta osvrta na trenutna desavanja u US, ali to je vec nesto sto je ipak poznatije, pa se dosta lako prati i shvati.


Ko voli lagane zavitlacije, mislim da je Late Late Night (sa Craig Fergusonom) nesto sasvim posebno!


U svakom slucaju, predlazem da za sve ove komedije pogledate jednu epizodu, odmah cete znati da li vam odgovara. Jedino Two and a Half Men su prilicno stanjili, pa nisu sve epizode tako dobre, ali ovo ostalo - po epizodi se poznaje ;)
 
Poslednja izmena:
Ja sam Luther sezone što sam brže mogao gledao.
 
True Detective je stvarno jedna vrhunska serija. Odgledao sam tacno pola.
 
Arrow, nije mi se nesto posebno svidela zadnja epizoda mnogo su poceli da komplikuju i razvlace.
 
Preporucujem Broadchurch, engleska mini serija, 8 epizoda. Detektivska, ubistvo u malom gradu gde svako svakoga poznaje. Odlično razrađeni svi likovi, interesantna priča!
 
Arrow dobra epizoda,ne tako ko prethodne dve....

Najbolji deo borba Deathstroke i Arrow tima u arrow pećini
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno