Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imas serija koliko hoces zavisi sta volis. Meni je trenutno Hannibal vrh. A sto bih ti preporucio su : Game of Thrones, Homeland, Dexter, Big Bang Theory, Elementary, Da Vinci Demons, House, Dexter, Breaking Bad.

a je l dexter bas toliko dobar da moras 2 puta da ga preporucujes :D
 
Da znaš da jeste. Nema baš puno serija iz ugla serijskog ubice, gde je on junak (uslovno rečeno). Doduše serija je vremenom postala manje krvava i eksplicitna, valjda da se dopadne većem broju gledalaca.
 
Preporucujem engleske serije Psychoville, Little Britain i The League of Gentlemen. Naravno ko voli engleski humor.
 
I 24 se vratio svojim glupostima, koje sam mislio da će da preskoče.

Neko će da smatra za spoiler, ali nije.
Inače, jedan nebitan lik, kranje zanimljivo preživljava fatalnu povredu, praktično mu nije ništa. Ne znam od kada arterijsko krvarenje, spada pod lakše povrede...
 
Blacklist
Nije bas neki conclusion kako su najavili u naslovu. Zapravo je bila bas obicna epizoda i nije bilo nikakvog finala. Razumem da moraju da misle i na drugu sezonu, ali su bar nesto morali ovde da zavrse. Sad cela sezona ispade kao uvod.
 
Blacklist
Slažem se da je epizoda uglavnom obična, ali ne znam kako su mogli da završe drugačije, a da ne okončaju Berlin priču koja je razlog "postojanja serije", tj. jedan od razloga zbog kojeg je Red i došao kod FBI.
 
Agents of Shield, zanimljiv kraj sezone :)

Zanima me da li će Coulson biti direktor i u narednim Marvelovim filmovima... Malo je on mekan u odnosu na Fjurija.
 
Breaking Bad , jes da sam skoro poceo da ga gledam iz dosade ali je serija perfektna! Preporuka za one koji su zaboravili :)
 
Breaking Bad , jes da sam skoro poceo da ga gledam iz dosade ali je serija perfektna! Preporuka za one koji su zaboravili :)

I ja sam je bas juce zavrsio...jedva sam se naterao da je odgledam prvu i drugu sezonu koliko su me smorile ali posle,treca,cetvrta a tek peta koju sam skoro u cugu odgledao su me prosto odusevile!Kakav obrt,kakav kraj.
Poceo Fargo i Hanibal da gledam,odlicne za sada.Continuum cu bataliti jer su poceli da smaraju u zadnje vreme.
 
Gledao sam malo Crisis, prvo da počnem od otrcanog Crisis na početku, napisanog crvenim slovima u stilu '80-ih.
Gluma je prosečna, kao i režija, scenario hmmm...dijalog nije baš najbistriji.
Od "Ravića" sam očekivao više, jer sam voleo Life, koji je prerano ukinut. A ovo je ukinuto sasvim očekivano. Glavni plot ne može da se vuče dalje od sezone. Mada bi mogao potpuno da se promeni za sledeću sezonu.
 
Gledao sam malo Crisis, prvo da počnem od otrcanog Crisis na početku, napisanog crvenim slovima u stilu '80-ih.
Gluma je prosečna, kao i režija, scenario hmmm...dijalog nije baš najbistriji.
Od "Ravića" sam očekivao više, jer sam voleo Life, koji je prerano ukinut. A ovo je ukinuto sasvim očekivano. Glavni plot ne može da se vuče dalje od sezone. Mada bi mogao potpuno da se promeni za sledeću sezonu.
Zasto gledas nesto sto je ukinuto na pola? Ja sam gledao kada je izasla i nije mi se preterano svidelo
 
Arrow

pokido :d

odlicno finale, jos bolji next season story intro.
 
Arrow

pokido :d

odlicno finale, jos bolji next season story intro.

e bas si me nasmejao :D

ovog puta nije bas pokid'o, ali je bilo donekle zadovoljavajuce finale. nisam siguran da cu nastaviti trecu sezonu. nekako mi je ovo dovoljno.
 
^lakse malo ljudi ja sam tek kod 12 epizode ;)
 
Nastavljam da gledam Hannibala i sve se vise "divim" njegovoj hladnokrvnosti. Kako glumi Mads, strasno. Gledacu po dve epizode dnevno, da ne preteram, a sinoc odgledao cetvrtu i petu...

Iako nisam bas neki ljubitelj morbidnosti i svega ludog, ova serija ubija. Ja drugaru preporucio, coveku se vise ne zivi, kaze kakve su ono bolestine, necu da gledam :D
 
^jel bas ono bolestina neka jedu ljude i to ili ? Mislim dal vredi gledati?
 
Ja sam u planu da gledam. Filmove sam odgledao. Jedino je što sam video snimak neke scene borbe, koja je delovala previše koreografisana, i kranje glupa. Tako da su mi spala očekivanja. Scena je kada na kraju zasvira par nota na klaviru.

Računam da je gluma dobra. Valjda i scenario.
 
Ko je gledao Hannibala, nek pise u spojler detalje, planiram i ja da ga gledam kad zavrsim Prison Break pa necu bas da znam sve unapred :d
 
Ma ja samo hteo da znam jel bas klanje ili je nesto kulturnije..
 
Gledaj Dextera ako hoces kulturnije klanje :d
 
To sam odgledao , mada su mi dve zadnje sezone losije dosta.. da kazem da sam se blago razocarao.
 
Ma ja samo hteo da znam jel bas klanje ili je nesto kulturnije..

Verovatno nije previše, s obzirom da ide na nacionalnoj televiziji. Mada i tu granica je sve bleđa šta može. Nasilje se sve više se toleriše. Dok seks i pskovke, spadaju u stravičnu kategoriju koja sme samo na premium kablovskoj, mada i FX zalazi ka HBO/Showtime. Zato je bazično Breaking Bad cenzurisan. Pilot je bio rađen s namerom da se proda HBO, pa ima golih ženskih grudi, koje su čak i prikrivene posle za emitovanje. I posle nikada se ne vidi golotinja bilo koje vrste.

I 24 može da prikaže mučenje, i krv, ali Bauer ne sme ništa više od dammit. Čovek bi do sada morao da kaže makar fuck.
 
Poslednja izmena:
^ Meni bilo previse, obzirom da sam u zadnjih 10 godina odgledao manje od 5 "horor" filmova. xD


Nastavljam da gledam Hannibala i sve se vise "divim" njegovoj hladnokrvnosti. Kako glumi Mads, strasno. Gledacu po dve epizode dnevno, da ne preteram, a sinoc odgledao cetvrtu i petu...

Najjace su kulinarske scene. :d

Cool sto ti je prva sezona toliko dobra. Videces da je druga za klasu kvalitetnija, evo jos dve epizode do kraja. Pa cekanje na trecu sezonu.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno