Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledao prvih 6 od 8 epizoda. Zaplet mi se ucinio zanimljivim, al nekako od 4. epizode postaje dosadnjikavo... videcemo sta ce doneti zadnje dve epizode
 
Pogledao prvih 6 od 8 epizoda. Zaplet mi se ucinio zanimljivim, al nekako od 4. epizode postaje dosadnjikavo... videcemo sta ce doneti zadnje dve epizode
Zadnje dve epizode izvukle kompletnu seriju, tako da ko voli domace, preporucujem
 
Reših danas da se počastim 2. i 3. epizodom Farga.. definitivno najviše podseća na drugu sezonu .. likovi Roja i Doda skoro pa identični.. Džuno Templ možda čak i bolja od Kirsten Dunst.. Ole Munch isti Havier Bardem iz "no country for old men".. "ok then" fraza je opet tu.. numera Prodidžija me baš zatekla (i naježila) u 3. epizodi.. ono što mi je zapalo za oko je odsustvo krimi sindikata.. za sada pun pogodak od sezone 👌
 
Mali offtopic, gledam Jack Ryana pa mi upade u oči telefon
Jel zna neko koji je ovo telefon? Liči mi na neki iz Blackshark serije ali nisam uspeo da nađem a ni Google nije bio od pomoći previše

vlcsnap-2023-12-30-17h14m16s764.png
 
Završio i prvu sezonu britanske Brassic serije. Preporučujem svakome ko voli lako štivo, engleski humor, malo akcije i dosta razbibrige.
6.5/10
Hvala za preporuku završio prvu sezonu. Neka vrsta modernih Mućki 👍.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno