Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel sad Ricku isti glas kao u poslednjoj sezoni solar opposites?
 
Meni nikako da se pojavi na HBO Max? Ne znam u cemu je fora. Ali izgleda da cu gledati drugom metodom
Isti slučaj i kod mene , čekao sam i digao ruke od čekanja .Drugi izvor ,odgledao pola sezone ,odlična i neverovatno maštovita .Kao da su tvorci bili na nekim pečurkama kada su izmislili taj svet .Preporuka za Scavengers Reign .Za sada 9/10
 
Deca Zla
Korektna serija za domaće standarde, za mene koji slabo gledam domaće serije 7/10
Da je ovo neka američka serija niko to ne bi gledao od nas. Pojedini glumci su baš delovali loše kao onaj pomoćnik advokata Bobića, zvuk mi nije toliko smetao jer sam većinu epizoda gledao preko slušalica pa sam bolje razumeo dijaloge, ona dramatična melodija koja se ponavljala tokom serije pomalo me je podsećala na glavnu melodiju iz onog horora iz 70tih Halloween, ne znam zbog čega 😁
Ipak od domaćih serija koje sam gledao u zadnjih 20 tak godina ostaju mi Senke nad Balkanom naša najkvalitetnija serija.
 
Heh, nisi ti vjerovatno gledao "pomoćnika advokata Bobića" u "Ubicama mog oca" sezona 6, dečko ubija kako loše glumi, ne znam ko li njega gura gotovo svuda.
Slaven Došlo btw...
 
Ja dao 2-jkicu. Njanjava glavna likušs sa "pvoblemima", znači prenemaganja i kukanja, još se ježim...
Ok, ocigledno ti ovakav sporiji tip serije ne lezi... gde je fokus vise na prici i likovima nego na samoj akciji. Ja nigde nisam tu primetio kukanje, prenemaganje vec jednu zivotnu pricu tj vise njih. Uz odlicnu glumu mene je dirnulo i par puta mi je bila knedla u grlu.
 
1/10 se ne svidja serija, svima kojima sam preporucio su je stukli u dan ili dva osim jedne osobe kojoj se uopste nije svidela. Ali ta osoba nije prosla dalje od prve epizode.
 
Heh, nisi ti vjerovatno gledao "pomoćnika advokata Bobića" u "Ubicama mog oca" sezona 6, dečko ubija kako loše glumi, ne znam ko li njega gura gotovo svuda.
Slaven Došlo btw...
Nisam, odustao sam od Ubica posle par epizoda prve sezone, Vuk Kostić mi je baš delovao pogubljeno u onoj ulozi i to pogubljeno na loš način 😁
Vratiće se rode?
Nisam gledao Rode, negde na tv-u sam ranije uhvatio možda nešto malo ali zanemarljivo da bi mogao da steknem neki utisak.
 
To je moj utisak o toj seriji. Ko je stuko je stuko, nego rekoh više kao upozorenje onima koji ne vole tu sporoću. A ima od nekog vremena, pa čim vidim da je glavni lik žemsko, ne pecam se naglo na ocenu ili nečiji review.

Poslednja koju od tih, koju nekako ispratih je. S tim, da je druga sezona za nijansu bolja i nije me vukla u san, posle 15min.
Valjda ne moram da zaokruzujem, ko razume, shvatice :)

Pogledajte prilog 413147
Ad hominem, ako si razumeo.
 
Poslednja izmena:
Wayward Pines - nije prelazna ocena, ne valja, nađite nešto drugo da gledate, ne mora baš ovo...

Po izboru.

 
Da,samo sto se prevod za istu ceka mesecima. Nije zanimljiva za prevod ocigledno. Isto kao Ted Lasso. Jedinonda zamolimo @Shomi22 da se ukljuci u prevodjenje iste :)
Drage volje, ali nažalost nemam baš toliko slobodnog vremena.🥹
The Morning Show me je iscrpeo (ne zatvaraju usta), a za koji dan kreće Slow Horses, koju prevodim od početka, tako da mi je raspored prepun.😁
 
To je moj utisak o toj seriji. Ko je stuko je stuko, nego rekoh više kao upozorenje onima koji ne vole tu sporoću. A ima od nekog vremena, pa čim vidim da je glavni lik žemsko, ne pecam se naglo na ocenu ili nečiji review.

Poslednja koju od tih, koju nekako ispratih je. S tim, da je druga sezona za nijansu bolja i nije me vukla u san, posle 15min.

Ad hominem, ako si razumeo.
Moj post uopste nije upućen tebi, niti ja imam problem sto se neka serija/film nekome ne svidja. Odnosilo se na odredjenu "igru reci" na screenshotu.

PS latinski mi je bas tanak.
 
Da ne bih bio još i mizogin (pu,pu,pu...) evo par relativno novih naslova u kojima su protagonistkinje doprinele ne iskazujući preterano svoje dramske mogućnosti jer je plot serije postojeći, smislen i za preporuku.


Btw, ko god je ono pomenuo/preporučio
hvala, vredelo je.😂
 
Poslednja izmena:
Sad prema tebi ispada da je priča u Mare of Easttown, besmislena, nepostojeća i glumci koji su pre svega glumili u dramskoj seriji, su se previse uneli u svoje uloge…

Dakle pratim ubuduce tvoje negativne kritike, da znam šta bih mogao da gledam. Jer bas sve sto si rekao za ovu seriju, sve je suprotno i sve to je bas za preporuku u istoj.
 
Poslednja izmena:
Druže, ta serija nije od pre Hrista i ima samo jednu sezonu do sad. Sve što mi je ostalo u sećanju su njeni lično "problemi" sa decom i još nekim likovima. Toliku su dimni zavesu nadigli oko toga da nemam pojma na kakvom slučaju je redila/rešavala, palo je u treći plan...

Ok, nije problem, samo nađi drugi kompas ako ti je potreban, jer ne bih da komentarišem ubuduće. Vidim da ste awful lot.
 
Da ne bih bio još i mizogin (pu,pu,pu...) evo par relativno novih naslova u kojima su protagonistkinje doprinele ne iskazujući preterano svoje dramske mogućnosti jer je plot serije postojeći, smislen i za preporuku.
The English je jedna od retkih serija gde ni prvu epizodu nisam mogao da završim. Stigao do pola prve epizode i batalio, potuno neubedljivo, isprazno i naivno, iako mi je tematika delovala interesantno. Ne znam da li se nešto menja kasnije, ali ako se nastavlja ovako kako počinje od mene 2/10, ne počinjati uopšte.
 
Druže, ta serija nije od pre Hrista i ima samo jednu sezonu do sad. Sve što mi je ostalo u sećanju su njeni lično "problemi" sa decom i još nekim likovima. Toliku su dimni zavesu nadigli oko toga da nemam pojma na kakvom slučaju je redila/rešavala, palo je u treći plan...

Ok, nije problem, samo nađi drugi kompas ako ti je potreban, jer ne bih da komentarišem ubuduće. Vidim da ste awful lot.
Nemoj bataljivati, piši slobodno svoje utiske, kome smeta, neka ne čita...
 

Počeh juče. Videćemo. SciFi i Lena Hedi.
 
The English je jedna od retkih serija gde ni prvu epizodu nisam mogao da završim. Stigao do pola prve epizode i batalio, potuno neubedljivo, isprazno i naivno, iako mi je tematika delovala interesantno. Ne znam da li se nešto menja kasnije, ali ako se nastavlja ovako kako počinje od mene 2/10, ne počinjati uopšte.
Daj joj šansu. Jeste onako malo "stripizovana" i izgledom i radnjom ali sklopi se lepa priča na kraju.
Koliko se sećam, malo je radnja vremenski ispreskakana ali kao što rekoh, lepo se sklopi na kraju.
 
Wayne od 10 epizoda ima 1 sat dobrog materijala,i to je to,odgledao na premotavamje

Ne valja
 
Daj joj šansu. Jeste onako malo "stripizovana" i izgledom i radnjom ali sklopi se lepa priča na kraju.
Koliko se sećam, malo je radnja vremenski ispreskakana ali kao što rekoh, lepo se sklopi na kraju.
Probaću onda da joj dam šansu da se popravi, nadam se da je samo prvi utisak slab. :confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno