Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dugo mi trebalo da je pustim...

Koliko je ovo nenametljivo dobra serija.
Hrabro izvedena. Sa jedne strane klasična špijunska drama a sa druge skockana i da ponudi malo nonšalantnosti, malo crnog humora, baš onako pogađa misfits karakter a opet ne oduzima joj ozbiljnost.
Oldman fantastičan, ne znaš da li mu bolje leži štrokavost ili sarkazam, a i dream team mu je vispreno odabran i uklopljen.
Fino sklopljene i priče u obe sezone, tu nema naročito neke umešnosti, ali sve dovoljno dobro zamišljeno da bi bilo interesantno i jako gledljivo, naročito kroz perspektivu autsajdera.
 
Elem posto vidim da je serija na Apple+ da li nekako moze da se taj servis nabavi na andorid telefonu ili telefizoru! ?
 
^ ima stremio aplikacija preko koje možete gledati bukvalno sve. Ima i tema o samoj aplikaciji. A serija koju ste naveli ima.
 
Ne znam šta nemate ali imate moderatore.
Ovo nije tema "gde nešto gledati".
 
Elem posto vidim da je serija na Apple+ da li nekako moze da se taj servis nabavi na andorid telefonu ili telefizoru! ?

AppleTV+ aplikacija postoji samo za Android TV.

Preporučujem dokumentarnu seriju Beckham, koja naravno prati njegove uspehe i padove od detinjstva do danas. Serija je dostupna na Netflixu.

93c8f2e1d5.jpg
 
Usher pokidao!
Nije horor, ako neko ocekuje... never more :love:
Pomesano je vise dela, iznenadjujuce, ali dobro je pomesano... ko ne zna za opus, just jump over.
Tesko je, mene su prve dve smorile do boga, ali posle sve bolje i bolje.. poslednja je nesto najbolje.
Nije serija za nekoga ko nije citao Edgar Alan Poa..

7.2/10
 
Poslednja izmena:
AppleTV+ aplikacija postoji samo za Android TV.

Preporučujem dokumentarnu seriju Beckham, koja naravno prati njegove uspehe i padove od detinjstva do danas. Serija je dostupna na Netflixu.

93c8f2e1d5.jpg
Meni iskače stalno na netflixu a je je stalno preskačemo al izgleda da ću na kraju odgledati, čim završim Faudu.
 
Ja sam je odgledao i to sa lepsom polovinom, zanimljiva i zabavna, cak i lepsoj polovini... meni svakako kao ljubitelju fudbala i Mancester Junajteda. Tako da preporuka i od mene.
 
Moglo bi se reći, ne možda kroz celu drugu sezonu, ali mislim da trenutno ne postoji jača priča od ove. Jedina koja joj može parirati je Child Murder Robin Hood Hills, mislm, fascinantne su obe.
Za Steva se teško šta može uraditi više, bar što pročitam po ovim grupama što pratim.
 
Moglo bi se reći, ne možda kroz celu drugu sezonu, ali mislim da trenutno ne postoji jača priča od ove. Jedina koja joj može parirati je Child Murder Robin Hood Hills, mislm, fascinantne su obe.
Za Steva se teško šta može uraditi više, bar što pročitam po ovim grupama što pratim.
Ako mene pitaš, oko ubice nikakva posebna misterija bratić Bobi i zet (onaj brka bilde) su Terezu oteli kad su krenuli u lov, strpali je u njena kola, odvezli u kamenolom gde su je silovali, ubili pa zapalili. Par dana posle kad su skontali da je krenula potraga za njom, rasuli su njene kosti po otpadu i dovezli tu auto, a posle kad se krug baš stegao na suđenju svedočili tako da retu Stivena nameste kao ubicu.
Meni je ova serija više impresivna sa aspekta da je živi dokaz kakvi debili žive i rade u Amerikama na svim nivoima i u svim sferama društva.


Dobro si me podsetio...
Nisam siguran da sam gledao, a na listi mi je odvajkad.

Hvala
 
@Čika_Kure obavezno odgledaj Paradise lost triologiju. Prvi i treći deo su izuzetni, dok je drugi prilično dosadan i mogao je u skraćenoj verziji biti integrisan u ova dva, iako ima i on svoj efekat i poentu, da ne spojlujem sad.
 
@Čika_Kure obavezno odgledaj Paradise lost triologiju. Prvi i treći deo su izuzetni, dok je drugi prilično dosadan i mogao je u skraćenoj verziji biti integrisan u ova dva, iako ima i on svoj efekat i poentu, da ne spojlujem sad.
Hvala ljudi na preporukama, da me ubiješ ne znam da li sam gledao ili ne...
Svakako ću pogledati...
 
@Čika_Kure
PL trilogiju sam gledao ni sam ne znam koliko puta, tako da neće škoditi i da repriziraš, a za MaM, da. Slažem se i što je najgore Policijski ešalon nije radio to što je uradio iz razloga da zaštite prave počinitelje, već zbog drugog povoda je bitno da Stevo ostane tu gde je. Meni je neverevatno da niko zdravom logikom ne krene od pretpostavke da je šansa 1: ne znam koliko miliona da čovek koji je 18 godina ležao nevin u zatvoru, bude opet optužen za zločin sa toliko neverovatnih okolnosti i da se to prihvati tako olako, da se ne prodre u suštinu. Dokazi bilo forenzički ili ma koji drugi su jedan velik mač sa dve oštrice, posebno u ovakvim intrigantnim slučajevima.
 
Poslednja izmena:
Ima li neka serija o vukodlacima, a da isti ne izgledaju kao veliki kerovi/vukovi?
 

Serija rađena po istinitim događajima.

Dobra je ali spora i razvučena i unosi nervozu dok je gledate zbog idiotskih zakona, nezaintersovanosti vlasti i ostalih faktora iz tog vremena da preduzmu nešto.

Da li bi nešto bilo drugačije da je tad bilo biometrijskih podataka kao danas? Možda ali opet verovatno ne bi sprečilo Charlsa Sobhjara da uradi to što je radio možda bi samo ranije bio uhvaćen

Inače zanimljivost da je intervju sa Charlsom Sobhjarom koji je BBC radio skinut sa Youtube-a i da se mogu naći samo mali delići ali ne i ceo intervju u kome je priznao šta je radio
 
Legacy of Kain 😊
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno