Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas izašlo :)
 
Prva polovina prve epizode odlična. Druga me je podsetila na to zašto sam sebi zabranio da gledam bilo šta od Mike Flanagana. Preskočiću.
 
S obzirom na aktuelnosti rekoh d appgledam neku seriju na tematiku konflikta u pojasu Gaze. Koja od silnih koje se preporucuje ima za tematiku konflikt Israel Palestina? Cuo sam za Kalifat i Faudu. Kojoj dati prednost?
Faudi. Odlična je, uz sve mane.
 
Šta znam... Meni je npr Haunting of the Hill house bila odlična.
The Haunting of Bly Manor - ok
Midnight mass SMOR! Ostalo nisam gledao.
Ali ova najnovija mi se cini top.
Videcemo

10/10 volim takve serije.
Meni je isto Haunting of the Hill house bila dobra.
Bly Manor prosečna.
Midnight mass mi je bio dobar ako zanemarim neka palamuđena, nepotrebne dijaloge i sl...
The Midnight Club sam probao gledati, odgledao prvu epizodu iz tri pokušaja i batalio. Ne mogu reći šta me je tačno odbilo, jer definitivno nije najgore štivo na kugli zemaljskoj.
The fall of the house of Usher ću definitivno pogledati.

Elem Mike Flanagan je po meni ok reditelj, nije još zastranio. Ima puno gorih od njega. I neki njegovi filmovi su mi bili baš ok.
 
Poceh novu sezonu Lupin-a da gledam, meni se jako svidja serija. Naravno da ima nerealnih stvari, vise manje verovatnih nego nerealnih, ali dobro, zabavlja me i stvarno je serija za uzivati malo.
 
Tulsa King 7/10
Kao da je Stalone neki glumac pa sam samo zbog njega pogledao ovu seriju. Nista sa njim nisam pogledao godinama i onda sam prizeljkivao neki smekerski trilercic sa smekom iz '00, i Stalonea kako iznosi ulugu polako, koliko moze.
A ono Stalone Italijanski Mafijas 😬
Kao Kristijana Golubovica da gledam
Sve u svemu, moze da prodje ko se uzeleo Staloneta
 
Lessons in chemistry - au, jos jedno Bri Larson ostvarenje gde glumi drvo - pametnije od bilo kojeg muskarca. 2 epizode sa ubrzavanjem pogledao. Nema potrebe vise.
 
Znači Mike Flanagan nezna drugi naslov stavit neg midnight,haunting,house,....možda mu to bude naslov sledeće serije :p

Samo Midnight mass sam odgledao,al nisam bio zadovoljan
 
Majk Flanagan je odradio nastavak Shininga (Dr Sleep) zapravo jako dobro. A Kjubrika obozavam, tj. no1 mi je licno.
Ovu tek izaslu seriju nisam gledao, E.A. Poa sam citao kao klinac, vecinu dela.. i bio odusevljen.. tako da su ocekivanja i u vezi serije opet velika.
Videcemo...
 
Mene je Flanagan ubio u pojam sa Midnight Mass i Midnight Clubom.
A E.A. Po mi je jedan od omiljenih pisaca, samo se nadam a i pomalo plašim da nije ukanalio i ovu seriju
 
Majk Flanagan je odradio nastavak Shininga (Dr Sleep) zapravo jako dobro. A Kjubrika obozavam, tj. no1 mi je licno.
Ovu tek izaslu seriju nisam gledao, E.A. Poa sam citao kao klinac, vecinu dela.. i bio odusevljen.. tako da su ocekivanja i u vezi serije opet velika.
Videcemo...
To je film, nije serija. Da su njegove serije spakovali u 2h filmove, bili bi to odlični filmovi. Ovako imamo 20 min dijaloga i ostale horore. Oh wait, zato je "horor" :p
 
U pravu si, pomenuo sam film u temi o serijama, my bad. "Horor" sala je odlicna, mada iskreno ne znam, nisam gledao njegove serije, samo filmove, ali verujem...
...Kao sto verujem i za interstellar u tagu ove teme :LOL:
 
Uhhh, mislio sam da će ova serija da bude mnogo bolja ( The fall of the house of Usher) Dve prve epizode su bas obećavale, posle mlako. U jednom trenutku me podsetila na Midnight mass koju sam prekinuo posle 3-4 epizode jer mi je bilo dosta bezpotrebnih dijaloga u nedogled i glupog palamudjenja, a horor elemenata niđe. Znaci ovu novu seriju gledam na guranje, ne znam mogu li završiti ove zadnje dve ep što su mi ostale.
Kome je bio dobar Midnight mass sa vrlo malo horor elemenata i bespotrebne priče, onda ćemu se svideti i ova.
 
:)
 

Prilozi

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    62.6 KB · Pregleda: 39
Zavrsih Line of Duty, nije mi losa 6 sezona. Istina da su pricu u ovoj sezoni dva puta zapleli u cvor pa sekli makazam ali ok moze da se odgleda.
 
Da, džedaj je žensko, pa još crnkinja (priznam, nisam ispratio one animirane serije pa ne znam da li je tamo bilo žena džedaja)... ona klinka sva u fluroscentnim bojama, liči na one korejske muškarčiće bez testosterona, sramota za mandalorian oklop... totalno mi bezveze...a i priča dosta plitka...
 

-Nedostaje mi Boyd Crowder (ne mislim na cameo od 5-10 minuta na kraju sezone, nego nedostaje kao full negativac tokom cele sezone
-Nedostaje mi Harlan (Detroit je suviše urbana sredina, nema taj redneck šmek kao Harlan koji je davao posebnu draž originalnom Justifed serijalu)
-Nedostaju mi dijalozi iz originalnog Justifieda, redneck, humoristični, glupi a opet pametni dijalozi između karaktera (videti na yt npr 21 foot rule isečak iz originalnog Justifieda)
-Nedostaju mi i ti redneck likovi, negativci i pozitvci iz Harlana, ovi iz Detroita izgledaju kao da svi imaju čiviluku u du*etima, uštogljeni i sl
-Nedostaje mi stari Raylan Givens, ovaj mi je nekako....omatorio, izgubio edge, a nisu mu dali previše screen time-a
-Nedostaje mi country muzika kao podloga serije
-Čist promašaj je ona njegova ćerka i priča sa njom (koja priča? :ROFLMAO:) [nisam ni znao da je to rođena ćerka Timothy Olyphanta]
-Čist promašaj interacial odnos Givensa i one crnkinje
-Albanci pa ono, ponadao sam se da će možda biti ispasti dobro ali ne, i to su uprskali

Sve u svemu, solidno i gledljivo za nekoga ko nije gledao originalni Justified.

Meni ipak ne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno