Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bila sinoć prva sezona White Lotusa na HBO i meni ono ne drži pažnju.
Skinuo sam drugu sezonu i preksinoć malo bacio pogled.
Nego jel dobi nešto Aubrey Plaza do kraja serije to me živo zanima 🤣
 
Srecom pa sam Dextera, koja mi je jedna od omiljenih serija, gledao pre SFU. Serija je top, ali ne znam da li cu moci jos dugo ova gej sranja da izdrzim.
 
The English - Zaista odlicna, potpuna, fotografija i skor su odlicni, glavni likovi su fantasticni - od mene je dobila 9/10

Wednesday - 3/10 na osnovu jedne epizode. Tinejdzerska serija, skrenuli su malo sa cele poente Addams porodice. Ne znam kome je ovaj Burton uvalio da radi, ali ne lici na njegov rad. Takodje, Angelica Houston je neprikosnovena Morticia.
 
Dekalog (1988)
Legendarna, apsolutno legendarna serija koja nam dolazi iz Poljske. Svaka epizoda je posvećena jednog zapovesti po sistemu katolicizma.
Prvi put čuo za nju pre nekih 20 dana, priznajem... Serija broj pet ("Ne ubij") je toliko uticala na Poljsku da je smrtna kazna ukinuta i ta epizoda razara dušu.
Odgledajte Dekalog. Remek delo.
Ocene nema jer je kategorija za sebe.
Remek delo.
 

Nisam igrao igre, osim možda onih prvih tamo 2000tih ali ih se i ne sećam više pa mi serija sasvim solidno ispala budući da nemam skoro nikkava znanja o priči i sl.

Pablo Schreiber me kupio ulogom Sweeneya u American Gods pa sam i ovde očekivao da se ponaša u skaldu sa Sweeneyem :ROFLMAO:
 
Wednesday - 3/10 na osnovu jedne epizode. Tinejdzerska serija, skrenuli su malo sa cele poente Addams porodice. Ne znam kome je ovaj Burton uvalio da radi, ali ne lici na njegov rad. Takodje, Angelica Houston je neprikosnovena Morticia.
Slazem se da nije to ona porodica Addams. Ja sam ocekivao vise. Ali Jenna Ortega u ulozi Wednesday je briljirala. Od mene 7/10.
 
Treason, nije loša serija. 7/10.
 
Kakva je The Devil's Hour? Tek sam na drugoj epizodi, izgleda obecavajuce ali je malo i smor. Volim britanske serije ali da nastavim ili batalim?
 
Dekalog (1988)
Legendarna, apsolutno legendarna serija koja nam dolazi iz Poljske. Svaka epizoda je posvećena jednog zapovesti po sistemu katolicizma.
Prvi put čuo za nju pre nekih 20 dana, priznajem... Serija broj pet ("Ne ubij") je toliko uticala na Poljsku da je smrtna kazna ukinuta i ta epizoda razara dušu.
Odgledajte Dekalog. Remek delo.
Ocene nema jer je kategorija za sebe.
Remek delo.
Gde je ima? Neki streaming ili nezvanični dobavljači?
 
Hvala, našao sam ga na HDbits, i na BTN, na oba dobro seedovan.
 
Bad Sisters, odlicna, preporuka!

 
Nisam gledao ali ako nije bilo dovoljno "šareno", onda ne čudi.
 
Pokazatelj koliko je današnji "mainstream" podložan novcu i liberalnoj histeriji je i gašenje ovakvih serija a pritom forsiranje totalnih gluposti iz "raznoraznih" pobuda.
 
Neočekivano pametan potez Netflix-a. Obično serije tog tipa dobiju priliku da prodaju maglu i oduševljavaju "marvel generacije" gledalaca bar 2-3 sezone.
Morao sam da proverim na imdb da nisam permutovao brojke, jer nemoguće da pišu o istoj seriji. 😆 Ovu 1899 što sam ja gledao, nisu morali ni da snimaju. 😋
 
Ima li jedna serija sa ovih streaming servisa da je zavrsena? House of Cards tehnicki jeste, ali svi znamo da je otkazana. GOT je bila vise TV serija. Po ko zna koji put se provlaci prica: gledati zavrsene serije. Dans sve otkazuju. Bitno je da se navuces i uplatis pretplatu.

Ili, sve su popularnije serije sa jednom sezonom ili koje sa svakom sezonom imaju novu postavu. Treba to gledati.

Evo upravo sagledao The Devil's Hour koju vidim da bi, da su stara vremena u pitanju, razvukli na 5 sezona. Ovako jedna sezona, sve sažeto, solidna.
 
BCS je zavrsen a emitovan je u doba strimimg servisa i odlicna je serija za ljude da specificnim ukusom. Zapravo je Breaking Bad sa usporenim tempom i fokusom na likove i priču. Expanse je zavrsen ali su ga malo posrljali poslednju sezonu. Bosch je gotov i ima spinoff koji je bombona. Ima da se probere...

Ja sam ponovo poceo eksperimente i gledam novo posto se staro pocelo pretvarati u shiiiiit...pa gledam dok mi se gleda i dok me vozi pa prelazim na drugo... To i sa igrama praktikujem, igram dok mi je gušt čim počne da bude igram da bih zavrsio igru predjem na drugu. O platinama da ne pricam, probao na mafiji i shvatio da nije to za mene.

Za sada od novih Lotus bas dobar nesto novo nesto divlje. Javk Ryan odgledao prvu sezonu dobar ali na trecem mestu od špijunsko teroristickih serija. Tu su Amerikanci no.1 pa Homeland barem od serija koje sam ja pogledao one Gaude Faude i kalifate iz Izraelsko Palestinskih kujni jos nisam imao vremana da overim. Tulsa King mi bas lezi iako sam tek na 4ep, Stalone mi prija...
 
Upravo odgledah prvu epizodu trece sezone Leftovers-a.

I dalje ne mogu da opišem seriju i dalje sam u fazonu, šta ja ovo gledam… ali znam da sam na kraju prve i druge sezone imao knedlu u grlu, a to ne pamtim kada sam imao takav osecaj gledajući seriju/film.

Možda je to i čar ove serije.

Nastavljam dalje…
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno