Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isto i za mene: serija dobra, kineskinja smara, nisam igrao igre :)

Kad smo kod toga, ako neko zna, da li serija prati priču iz igara?
 
Kad smo kod toga, ako neko zna, da li serija prati priču iz igara?
Iskoristili samo popularnost igre i uzeli neke osnovne elemente. To je to.
The events we see in the Halo TV show are not really happening in the same timeline/universe as the canon story we know from the games and the books. The show was probably not made with the story in mind because it's not marketed towards the fans but towards a broader audience.

This is why the producers say they have not played the games because they don't have to.
 
I bolje tako, sumnjam da igra ima neku pricu na kojoj moze da se zasnivaju vise sezona.
 
The Bear - Reči su suvišne da opišu koliko je dobra ova serija, svakako možda bi sinopsis nekoga i odvukao, ali pola sata su epizode, i svaka je fenomenalna.
 
Sledeći komentar koji sadrži u sebi boju kože i/ili seksualno opredeljenje vas uklanja sa foruma trajno. Stvarno možemo i bez vas, takvih.
PS. komentar na ovaj moj komentar vas takodje udaljava, trajno.
 
The Outlaws

Engleska krimi komedija (na momente naivna) solidno zabavna.
 
Gotov Ozark.

Pomešana su mi osećanja… u jednu ruku mi je drago da je kraj jer su ga preterali više sa zapletima i produzivanjem serije.
A u drugu ruku, sam kraj mi nije nešto jer ima nekih rupa koje su mi neshvatljive… ali opet je nekako takav kraj i očekivan.
Svakako Wendy Byrde je preuzela tron od Skyler White za lik koji me je najviše iritirao u nekoj seriji.
Na kraju jedna jaka 8ica.
 
Upravo zavrsih sa starinom koja se zove "Mr Inbetween"
Serija je kratke forme ispod do 25min po epizodi a evo i jedna od scena iz prve sezone:


Sve u svemu meni se dopala a i kao da su seriju snimali po meni poznatom liku.
 
Je l' vredi cemu? Vidim da su ocene uzas. :D
 
Ту је Ума Турман, не може бити толико лоше🙂
 
Ту је Ума Турман, не може бити толико лоше🙂,
Uma koja se vraća na scenu posle deset godina pauze da iskamči koji dinar jer je zafalilo... Šta može poći po zlu?

Edit: Ontopic Odgledah i treću sezonu Stranger Things, i dalje dobra... Eto da Čičarito ne pomenu Umu, ne bih znao da njena ćera kojoj je ćaća Itan Hok glumi u ST.
 
Poslednja izmena:
Uma koja se vraća na scenu posle deset godina pauze da iskamči koji dinar jer je zafalilo... Šta može poći po zlu?

Edit: Ontopic Odgledah i treću sezonu Stranger Things, i dalje dobra... Eto da Čičarito ne pomenu Umu, ne bih znao da njena ćera kojoj je ćaća Itan Hok glumi u ST.
То нисам ни ја знао а одгледао сам све сезоне 😂, свака част на детаљности👍
 
Westworld sezona za sad (na polovini) dosadna na kub. Aaron Paul kršina od glumca.
 
Aj da cujem istomisljenika. Svi napaljeni na 4.sezonu a meni jedva gledljiva i glupa do bola.
 
Supernatural 6. sezona

lošija od 4., no manje nego što sam očekivao
dve (ili tri?) glavne priče, provlači se par tema. zamalo da postane španska serija
ima odlične epizode: 4, 9, 11, 15 (verovatno među najboljima u celoj seriji), 20
ono što meni nije jasno, to je kako su uspeli da nakon ovakve sezone snime još 9 (150% od dotadašnje snimljenog). očekivalo se da neće više od 3 (50%)
 
Napisao bih ti kako ali bili bi spojleri.
Štancaju brale u nedogled, tipična serija sa The CW kanala. Ja sam i dalje iznenađen da se Supernatural konačno završio... Moooožda i ne bi da nije bilo korone.
 
Nisam nikad gledao Star Wars serijal, niti mnogo toga znam iz opste kulture(molim vas bez bacanja kamenja x), ali sam pre nekoliko dana poceo da gledam Mandaloriana i bas mi je legao, sagledah obe sezone. Koliko vidim sad bih mogao da predjem na Boba Fetta?! Sta jos preporucujete za pocetnika?
 
Je l' vredi cemu? Vidim da su ocene uzas. :D
Uopšte nije loša, prvih nekoliko epizoda, fenomenalna.
Usrali su poslednju epizodu (finale) i verovatno je to doprinelo lošoj oceni, inače zaslužuje mnogo veću.:) Svakako odgledaj, drži pažnju od početka do kraja i mnogo je bolja od gomile serija u koje se ovde kunu. ;)
Nisam nikad gledao Star Wars serijal, niti mnogo toga znam iz opste kulture(molim vas bez bacanja kamenja x), ali sam pre nekoliko dana poceo da gledam Mandaloriana i bas mi je legao, sagledah obe sezone. Koliko vidim sad bih mogao da predjem na Boba Fetta?! Sta jos preporucujete za pocetnika?
Star Wars serijal.:)
 
Mayans sve 4 sezone na Hbo max dodato skoro
Nije baš kvalitet ranga Sons of Anarchy ali ima svoje i te kako dobre momente.
Serija je više fazon Narcos rokanje nego oko motorista kao u Sons of Anarchy.
Zadnja sezona ima neke baš jake momente u rangu sa SoA. Treća je meni jedino slabija malo.
Ne znam sta jos na ovaj fazon gledati? Gomora?
 
Videh ovde na forumu pa pogledah i ja The Terminal List (2022). I mogu reci, solidna serija, poprilicno mracna i relativno spora za moj ukus ali odlicna progresija price i glavni lik koji je dosledan sebi i svojoj struci. Definitivno jedna od boljih serija koje sam pogledao skorije - 8/10.

Pored nje na IMDB-u videh i The Old Man (2022). Nju sam batalio na kraju prve epizode. Prosto ne mogu da predjem preko toga koliko je losa postavka koja vodi do konflikta - nezamislivo glupo odradjeno. 0/10.
 
Screenshot .png


Odlična Ruska serija. U prvoj sezoni ima mislim 8 epizoda.
 
Kad je izasla druga sezona i zasto je nema na Netfliksu?
 
The Offer 2022
:thumbsup:


https://www.imdb.com/title/tt13111040
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno