Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj extended trailer za flash vs arrow moram reci da je stvarno pokidao(prvi put ovo izjavljujem).
Newsroom je meni i dalje fenomenalan, steta sto se zavrsava
 
Ja sam tako kad je izašla pogledao prvu epizodu i rekao koje sr*nje. Međutim, daj joj šansu. Kad sam drugi put krenuo, par meseci kasnije (zahvaljujući komentarima ovde), serija mi je već od možda treće epizode postala izuzetno zanimljiva. A druga sezona je tek mnogo bolja od prve.

Sta znam, ako bude na nivou Grimm serije (po kvalitetu) onda mi se i ne gleda jos jedna prosek serija. Dobra stvar je sto nema preterano epizoda po sezoni sto mi uliva nadu da nema previse gluposti i filler epizoda.

Inace zadnja epizoda T.W.Dead nije bila losa.
 
Poslednja izmena:
Stigao sam na treću sezonu Key&Pelee, skeč za fudbal je odličan.
Još bolji je za The Usual Suspects.
 
Poslednja izmena:
Homeland rastura. Posle onakve treće sezone, rekoh daj da je pogledam čisto iz navike, kad ono međutim. :D Ubedljivo najbolja sezona do sada, po mom mišljenju.
 
Sa fejsbuka...

The Wire : coming soon in HD.
The new high-definition re-mastering of
# TheWire will debut this month on HBO
Signature and HBO GO.
 
Idemooo taman imam hbo go, a nisam hteo da je gledam zbog sd slike :D
 
Evo ja u jednom dahu iskonzumirao Z Nation, i malo je reći da sam oduševljen. Ne znam da li ću uopšte i da nastavljam sa TWD posle ovoga.

Easter egg - ovi kao što su Homer u nuklearci, Amelija kao pilot, samo me još više oduševljavaju

Od mene 8.5/10.
 
Radio celu noc za posao, pa sam odgledao odma Flash VS Arrow ep1 -

Ovo je brutalno, ko radi GFX za ove serije treba da mu se da neka mega nagrada sta napravi sa budzetom 100 puta manjim od filma a 5 puta bolje od najskupljih filmova. Tuca, efekti i koreografija u glavnoj borbi epizode su nesto najbolje sto sam video u jednom TV show.

Pokido.
 
Evo ja u jednom dahu iskonzumirao Z Nation, i malo je reći da sam oduševljen. Ne znam da li ću uopšte i da nastavljam sa TWD posle ovoga.

Easter egg - ovi kao što su Homer u nuklearci, Amelija kao pilot, samo me još više oduševljavaju

Od mene 8.5/10.

Ma kakav WD. WD je smejurija postala u odnosu na ovo. Ja svaku epizodu gledam sa uzovanjem i jos se slatko ismejem. WD sam batalio u korist ovoga

Doc je meni ubedljivo najjaci lik

Inace scena u nuklearci gde
Marfi prdne a Dok mu kaze If I die beacuse you farted I m taking you with me mi svaki dan mami osmeh na lice

Sto se Continuuma tice druga sezona za sada najbolja,ovu trecu sa mukom gledam.
 
Poslednja izmena:
Flash vs Arrow - malo sam vise ocekivao, ali tu je taj lepi celokupni utisak kada svi zajedno saradjuju. Fenomenalna scena pred kraj u kaficu sa Oliverom, jedva cekam da vidim sta ce sa tim da ispadne.
Takodje cekam i scenu Thea Oliver(znate na sta mislim)
Kao i sledecu epizodu sa reverse flashom.
A tu je i 14a epizoda Arrowa kada se vraca Slade :D

Svaka cast CWu stvarno kad od lose glume, lose produkcije, i malog budzeta napravi ovakav opravdani hajp.
 
Poslednja izmena:
Flash vs Arrow Pokidao
Najbolja epizoda do sad u obe serije,probudili su klinca u meni .CW svaka čast
Dzekson i Toza su sve rekli,neka odgledaju svi pa u petak ćemo natenane komentarisati...
 
ufffff ovo je izgleda bilo duplo kidanje :) bm mu kad nemam remote da odmah pustim skidanje kuci...
 
SoA, u poslednjoj epizodi se nadam da ce pasti atomska bomba i da nece ostati nista od likova.
Umesto da su zavrsili seriju sa Hepi endom kao sto su nas vukli za nos sve do kraja 6e sezone i da serija ostane za pamcenje, sada ksd mi neko trazi da mu nabtojim najbolje serije SoA se ni ne setim.
nadam se da se zavrsava kao 10 ljutih gusara...ostade ih ni jedan. Inace ne prihvayam nista drugo.
 
Da znas druze. Meni je SoA bila jedna od omiljenih serija, sa ocenom 9 recimo, a sada mi nije ni za 7. Vukli su nas za nos, pokusali nesto slicno kao GoT, ali ne shvataju da je to specificna serija. SoA su izgubili poentu sa zadnjom epizodom seste sezone. I posle svega iako me Klej uzasno nervirao, ispostavilo se da je bio jedan od gotivnijih likova, u redu nije dobar covek, ali je imao svoje principe. A juce sam gledao prvu epizodu sedme sezone i smorio se zesce, traje 1h i 15min...
 
U šestoj sezoni su se pogubili. Ali cela stvar sa smrću, nema nikakve veze sa GoT pobogu. Nego sa Šekspirom, ovo je bajkerski Hamlet bukvalno. I pogodi šta se desi sa Jacks-om...
 
Objasnicu u spoileru.
Uporedio sam je sa GoT, misleci na to da oni dizu popularnost ubijanjem glavnih likova...
 
Senzacionalistički naslovi su svakako merodavni.
 
SoA - spoiler je za ine koji su osgledali sestu sezonu
Ubili su seriju ubivsi Taru, ona je bila jedini dobar lik u seriji, ostali svi su zasluzili da umru, i serija je trebala da se zavrsi tako sto ona i Dzeks odu na farmu sa decom da provedu ostatak zivota, ali i Dzeksa su sjebali od 6e sezone. Prava steta.
 
SoA - spoiler je za ine koji su osgledali sestu sezonu
Ubili su seriju ubivsi Taru, ona je bila jedini dobar lik u seriji, ostali svi su zasluzili da umru, i serija je trebala da se zavrsi tako sto ona i Dzeks odu na farmu sa decom da provedu ostatak zivota, ali i Dzeksa su sjebali od 6e sezone. Prava steta.
To je bilo očekivano da se desi ili nešto slično. Nema happy-end serija, nikad nije ni trebala da ima. Serija je tragedija. Što se vidi i ovom predzadnjom epizodom.
 
SoA - spoiler je za ine koji su osgledali sestu sezonu
Ubili su seriju ubivsi Taru, ona je bila jedini dobar lik u seriji, ostali svi su zasluzili da umru, i serija je trebala da se zavrsi tako sto ona i Dzeks odu na farmu sa decom da provedu ostatak zivota, ali i Dzeksa su sjebali od 6e sezone. Prava steta.
Ne može SoA nikako da ima happy end.
Jednostavno ne može.
Posle svega što se dešavalo i što se dešava i u sedmoj sezoni happy end bi totalno degradirao seriju.

Ko je pogledao sve epizode sedme sezone do sada nekaotvori spoiler

Pre nego je ubio Juryja,Jury je Jaxu rekao da se njegov otac ubio a ne da ga je Clay ubio. Ubio se zato što mu se smučilo u šta se bio pretvorio a u to istose i Jax pretvara.
Tako da ili će Jax sam da se ubije kao njegov otac ili će ga neko ubiti. Unser će jedini ostati na nogama mada on i nije pravi član bande
 
Ne može SoA nikako da ima happy end.
Jednostavno ne može.
Posle svega što se dešavalo i što se dešava i u sedmoj sezoni happy end bi totalno degradirao seriju.

Ko je pogledao sve epizode sedme sezone do sada nekaotvori spoiler

Pre nego je ubio Juryja,Jury je Jaxu rekao da se njegov otac ubio a ne da ga je Clay ubio. Ubio se zato što mu se smučilo u šta se bio pretvorio a u to istose i Jax pretvara.
Tako da ili će Jax sam da se ubije kao njegov otac ili će ga neko ubiti. Unser će jedini ostati na nogama mada on i nije pravi član bande
Ti nisi gledao sve epizode, s obzirom šta si napisao. :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno