Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigao do 4. epizode (od 10), belgijske triler-drama serije The Twelve.
Za sada veoma zanimljivo i zarazno. Mnogo karaktera upetljano u prici, tako da me bas zanima kako ce ovo da se zavrsi. Za one koji vole sudjenja i istrage.

12 Porotnika trebaju da odluce da li je optuzena za dvostruko ubistvo kriva. Pored sudjenja i istrage slucaja, preplicu se i nista manje komplikovani privatni zivoti porotnika i njihove tajne.
 
Gledam Novine treća sezona.
Ovaj tip naše serije mogu da gledam, mada naravno može da se nađe dosta zamerki, ali ipak u bindžovanju ide to nekim svojim tokom, postoji znatiželja šta će biti sledeće.
Slede Senke druga sezona, a planiram i Tajkun da odgledam.
 
Juce odgledao Lupin na netflixu odlicna serija 4,8/5 za svaku preporuku, poceo isto pre neki dan Barijeru spansku seriju na netflixu deluje mi kao neka verzija Sluskininje price ali nekako aktuelnije. Pre par dana zavrsio sa gledanjem Plemena Evrope na netflixu solidan scifi 3,9/5. @N3n0 Tajkun ce ti se svideti, po meni mozda i najbolja domaca serija od ovih novijih.
 
Pozz, napisi originalne naslove serija, kako bi ih lakse nasli, ovu Barijeru i Plemena Evrope, hvala
 
Odgledao The Witcher sezonu jedan, i ekstra je! Takodje gledam Walking Dead sezonu 10.
 
Kalkanski Krugovi, ubacio malo domace za promenu. Glumi Zarko Lausevic za desetku. Serija onako 6/10
 
krenuo sam da gledam Preacher. dobra serija, na osnovu prvih par epizoda koje sam odgledao
 
Servant sezona 2

Ne budem lenj pa sam ponovo odgledao prvu sezonu i legla mi je još bolje nego prvi put.
Ukratko da ponovim, reč je o vrlo specifičnoj seriji čija se radnja odvija u kući, bukvalno kao neka vrsta predstave, a takva okolnost zahteva izvrsnu glumu, scenario, dijaloge, režiju i ostalo. Ovde apsolutno ništa od ovoga ne manjka, pa je u takoj turobnoj atmosferi provučen i suptilni crni humor u trenucima kada se najmanje očekuje i s moje strane serija zaslužuje visoku ocenu za prvu sezonu. Druga nije toliko slabija od prve, ali već negde oko polovine, dolazi do zamora, jer se stiče utisak improvizacije da ni sam režiser nije znao šta i kako da privede kraju posle izvrsnog zapleta. Međutim, u međuvremenu saznam da se planiraju još dve sezone, ali opet... Mislim da serija zaslužuje pažnju i vredi je pogledati zbog svega gore navedenoga jer su apsolutno svi akteri razvalili sa ulogama.
 
Meni je žao što takođe nisam ponovo pogledao prvu sezonu jer sam se malo pogubio u priči gledajući drugu. Definitivno preporuka za Servant!
 
Meni je utisak na Manson-a: meh :D
Takođe previše epozodna pojava a trailer je ako se sećam dobro odavao drugačiji utisak.
 
The Marvelous Mrs Maisel

Posle četvrte epizode prekinuo sa gledanjem... Niti mi je priča interesantna, niti su me glumci privukli. A ne vidim ni poveznicu između sebe i stand up komedije. Tako da, bolje na vreme...
 
Impractical jokers nije klasicna serija ali odlicna da kazem skrivena kamera. Svaka preporuka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno