Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gde se moze naci serija Porodica?nesto nevidim online da ima,dal ima bar neki torent link
nasao jos je ima za pogledati online
 
..da li pocinjati uopste "Aleksandar od Jugoslavije" vidim ocena je 3.7?! procitao da je dosadno
 
Ja sam u jednom trenutku dok sam saltao kanale naleteo na seriju. Onakvu animaciju i onakvu dobru glumu nisam gledao jos od onih letecih ajkula na scifi kanalu :)
 
Ma ne,mislio sam na one torndo ajkule,kako li se bese zove ona glupost cini mi se Sharknado?
 
Sharkando najbolji serijal filmova od

Auguste i Louis Lumière do 3.4.2021.​


Kakvi su Kalkanski krugovi? Meni se cini ok pogledao sa boljom polovinom 4 epizode, jer joj je Mindhunter teska ali stigli smo do 2 epizode do kraja. Pidutiskim sam Mindhuntera bas.
 
Kalkanski krugovi ništa specijalno ali može da se pogleda. Laušević je dobro skinuo dijalekt.
 
Meni je gotivna glumacka ekipa bas, kul serija kako je pocelo po prvoj epizodi mislio sam da ce biti strasnije i jezivo :)
 
The Walking Dead: Sezona 8 Katastrofa. Mislim da nema svrhe nastavljati ovo.
 

Prilozi

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 35
Nova Netflix serija The serpent..jako mi se dopada, Tahir Rahim.sjajan

Sve preporuke..8 epizoda
 
Da se nadovezem na The Walking Dead: Sezona 10 mogu reci za sada katastrofa... Nije ni ranije bilo nesto sjajno al se bar nesto kao desavalo.

Da preporucim za ove koji ne vole sa serije sa gomilom sezona:
The Punisher
Knightfall
 
Pocela druga sezona City on a Hill, za one koje interesuje...
 
Dok sam trazio neku mini seriju ili neku sa malo epizoda, slucajno sam neleteo i poceo da gledam rusku Epidemiya
To the lake (2019) ,

apokalipticna pandemijska drama o smrtonosnom virusu, snimljena bas eto 2019. pre korone.
Po recenzijama sam ocekivao ipak nesto malo bolje. Nije po mom ukusu, mogo preterivanja oko svega, ljudskih reakcija i ponasanja i medjuljudskih odnosa vec na samom startu epidemije, a vec mirisem i neke pateticne elemente, tako da posle prve epizode mislim da necu nastavljati.

Naleto i na ovu:
This Way Up
https://www.imdb.com/title/tt8430356/
Zabavan britanski humor, nesto izmedju Catastrophe i Fleabag
 
Poslednja izmena:
Sve sem zadnje epizode je uzas
Ali vidi se da su ovo snimali zbog onog odlaganja zadnje epizode zbog korone...nadam se da imaju plan za 11-tu
 
Unforgotten
Odgledah četvrtu sezonu, odlične engleske krimi serije.
Svaka sezona (6 epizoda) je jedan slučaj.
Ako volite krimi serije, bez ispaljenog metka, spec. efekata, odličnog zapleta, odlične glume. Englezi su opet pokazali kako su pravi majstori za to.
 
Fargo 4 sezona, mislio sam da nema dalje nakon prve tri sezone ali sam se prijatno iznenadio novom 4 sezonom. Odgledao prvih 5 epizoda, odlična za preporučiti. Po meni jedna zanimljivost je ta što u seriji italijanskog mafijoza tumači jedan od glavnih aktera isto odlične serija Gomora. Ne bih da otkrivam o kome se tačno radi, ko želi neka pogleda. A novu sezonu možete pogledati na HBO GO ko ima tu mogućnost (pustili sve epizode).
 
Bukvalno, totalna katastrofa...

I od mene preporuka za Unforgotten, stvarno vrhunska serija, odlicni zapleti bez rupa, likovi realni i dobro razvijeni, gluma savrsena bas... Jedino sto su poceci svake sezone komplikovani jer se uvodi dosta likova pa treaba malo vise koncentracije da se isprati...
 
Ta glavna glumica je bila odlična u epizodnoj ulozi (pojavljuje se u tipa 3-4 epizode) u "Scott & Bailey" koju sam odgledao prošli mesec :) tako da ću da stavim seriju na watchlist... sad malo odmaram o detektivskih & krimi serija.
 
Meni je sledeca bas ta, delom zbog nje a delom zbog glavne glumice aka Dr. Foster za koju isto dajem veliku preporuku :)
 
Gledam upravo Doctor Foster i IMHO overrated je. U prvoj sezoni nema stvarnog razvoja karaktera ni psihološkog aspekta ni za film od 2 sata a ne za 5 epizoda serije.
 
Odgledah prvu epizodu Porodice. Jel mi se čini ili rts konačno našao nekog ko nije zeznuo zvuk?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno