Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni su i ova i prethoda epizoda dobre, samo me je malo razocarala promena price.
 
Meni su sve cetri super, extra ova cetvrta sezona ;)
 
Californication je imala veoma dobru epizodu, nadam se da će cela sezona proći na nivou, da bi serija otišla sa dostojanstvom.
 
Od samog opisa me prosao horor :D
 
Vezano za GoT bas se udaljavaju od knjige. Glupo je sto ove white walkerse (others) predstavljaju kao neke ledene zombije sto oni uopste nisu...
 
Californication je imala veoma dobru epizodu, nadam se da će cela sezona proći na nivou, da bi serija otišla sa dostojanstvom.

Potpuno sam bio zaboravio na Californication jer nije vise bila to to u zadnje vreme, ali veceras odgledah sve 4 epizode u cugu nove sezone.... Hank is back on the track......
 
Meni je GoT gone to shit. I pre su voleli da tupe, a sad ga stvarno utupiše. Prođe pola sezone ničega.
 
Odgledao Rick and Morty, celu sezonu (11 ep 20min) za 3 dana - extra :)
 
Meni je GoT gone to shit. I pre su voleli da tupe, a sad ga stvarno utupiše. Prođe pola sezone ničega.

mislim,ljudima stvarno nije moguce ugoditi
pa pobogu,kako se nista nije izdesavalo? ubijen dzofri,sansa pobegla,haranje divljanina,pa sama prica arije je zanimljiva,deneris da i ne pominjem
po meni najbolji pocetak sezone so far :)
 
Sve se u ovoj sezoni odnosi na mind game. Nema akcije, vuce na telenovela stil dizanja tenzije. To je neoprostivo, s obzirom koliki je masivan budzet po sezoni, pogotovo za ovu sezonu.
 
Sada ovi sto nisu jos poceli da gledaju ovu sezonu mogu odma da se "upucaju" :) Spojler mozda? :)
 
Ako nekoga zanima da gleda 24 (ponovo), pojavila se S01 web-dl u HD.
 
I pitty the fool who dares do that twice;)
 
Dobro je, shvatili smo da se nekima ne dopada pravac u kojem se GoT krece, hvala na informaciji, nastavite dalje...
 
Фарго - није толико будаласта као што изгледа.

Не схватам шта су неки појединци у стању да гледају све само да би им време прошло уз компјутер и покретне слике. Идиотске серије попут Crysis HIMYM Following и слична неозбиљна неостварења....
И тај извикани GоT уопште није нешто специјално.
 
Фарго - није толико будаласта као што изгледа.

Не схватам шта су неки појединци у стању да гледају све само да би им време прошло уз компјутер и покретне слике. Идиотске серије попут Crysis HIMYM Following и слична неозбиљна неостварења....
И тај извикани GоT уопште није нешто специјално.

Uopšte nije mesto za vređanje.
 
Nije vređanje. Svi su postali previše osetljivi.

Treba sad krenuti cenzura. I paziti da nikome ne kažeš nešto što će da ga uvredi.
I ostale gluposti.
 
Poslednja izmena:
Nije vređanje. Svi su postali previše osetljivi.

Treba sad krenuti cenzura. I paziti da nikome ne kažeš nešto što će da ga uvredi.
I ostale gluposti.

MA da, a da neko ne daj bože kaže nešto protiv tvojih serija (samo nekoliko postova gore, razglabanje o stand-up komičarima), digla bi se kuka i motika. Ali ajde, po pravilima foruma je nazivati tuđa mišljenja retardiranim, *****skim, ne, nije to vređanje.
 
Ja bas zadnje 5-6 epizode nisam ni pogledao, smorila vise...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno