Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lost in space dobra serija, preporuka.
Messiah odlican. Nestrpljivo se ceka druga sezona iako nece skoro :)

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
evo bas gledam ep2 of messiah i sta da kazem nego klasicni scam,
Pogledajte prilog 280544
Ispaljeni metak mora da ima zlje-bove na sebi od cevi, ovaj nema :)

PS. moro sam da stavim - crticu jer ako alo prpeoznaje ko ruznu rec, jer ako skinem prva 2 i zadnja 2 slova dobijem ruznu rec xD
U pravu si, ali ko vodi računa o takvim detaljima pri snimanju serije/filma. Dobro je da ga nisu ostavili sa čaurom...
 
Pogledah i ja prve 3 epizode messiah i za sad je ok. Ovo gore sa metkom nisam ni primetio a i da jesam bolelo bi me uvo. Vise me je izivciralo sto amerikanka soli pamet mosadu...kao mora da sredjuje za njima [emoji2] al dobro idemo dalje.
Inace koliko sam skapirao ovo je mini serija i nece biti druge sezone. Vidim ovde ljudi jedva cekaju drugu sezonu, mozda kraj ove sezone kaze da ce je biti.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Zrno po zrno palača, off po off bančina [emoji2957]

Šalim se ja to malo...
 
Vidim da večeras treba da krene emitovanje trećeg serijala Babylon Berlin. Jel zna neko hoće biti kao i prva dva u smislu jedna epizoda nedeljno ili će pustiti svih 12 odjednom? Inače, pogledao ovih 16 do sada objavljenih epizoda u poslednje dve nedelje. Serija je brutalna. Skoro nisam gledao nešto tako dobro urađeno. Možda još od Boardwalk Empire...

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zadnja epizoda Supernaturala, pokidao sam se od smeha :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Star Trek Picard za sad sjajan, mada subjektivan sam, ja kad njega vidim automatski obozavam seriju :)
 
Odgledah 5 epizoda Netfliks serije Messiah, od mene 6/10
Serija je ispod proseka
 
Utisak o nove 2 epizode Babylon Berlin: meh.
:d :d

@Chaki: Emitovaće se po 2 epizode svakih 7 dana, jedna posle druge.
A očigledno će i na lokalni HBO Go da ih stavljaju tim tempom.
Mada eno već na torrentu imaju i epizoda 3 i 4 (doduše bez titla).
 
Poslednja izmena:
Nema mnogo vajde ni od postova "serija razbija"....a to je ovde izgleda dozvoljeni kritičarski nivo...ponekad je teško primetiti koliko sami doprinosimo snižavanju kriterijuma za sve...

I meni je to bezveze ili bolje receno, ne vidim smisao i potrebu za takvim komentarom.
Komentare tipa "dobra serija, preporuka, 9/10" bih brisao. Ako izdvojis pola minuta za komentar, izdvoji jos minut za 3-4 recenice... sta, kako, zasto je dobra ili losa.
 
Ma definitivno su ukusi razliciti,sta vredi pisati zasto i kako,mora ipak svako da sam oceni .Recimo ja sam davno napljuvao seriju Lost in space jer je po mom misljenju pravljena za osnovce,uzas koliko je jadno to uradjeno,vidim da je ovde neki preporucuju.Tako je i sa Messiah,ja sam odusevljen a nekima nije zanimljiva,sad ,pitanje je sta ko ocekuje od neke serije.Ne ocenjujem ih po kolicini pucacine i ubijenih ;)
 
Star Trek Picard za sad sjajan, mada subjektivan sam, ja kad njega vidim automatski obozavam seriju :)

Uf, a sneak peek za ono sto sledi je vise nego obecavajuce.
Ako se po jutru dan poznaje mozda i najbolji ST do sada i jedna od boljih sci-fi serija u zadnje vreme. Steta sto nisu izbacili sve odjednom da se dzbindzuje za vikend.
 
Star Trek Picard za sad sjajan, mada subjektivan sam, ja kad njega vidim automatski obozavam seriju :)
Legenda. Star Trek TNG = Picard.

Negde je izjavio da duguje najbolje fanovima koji i danas širom sveta svako veče u ogromnom broju gledaju TNG.

Možda nešto najbolje ikada snimljeno kada je SF u pitanju, pored BTG koja je potpuno drugačija i teško ponovljiva.

Ali toliki svetovi galaksije pružaju ogromne mogućnosti za fantastičan remake.

Žao mi je što nisu uradili remake. Picard je mogao biti kompjuterizovan i davati glas, ili izabrati nekog novog legendarnig glumca koji će iznati seriju / ideju, a Patrick Stewart da se povremeno pojavljuje. Dok još uvek može.

Sve ovo piše neko kome veoma nedostaje taj istraživački, naivno pošteni spori serijal kakav je bio TNG, a gde se neki novi svet zbog uznapredovale tehnologije može posetiti praktično svako veče.
 
Poslednja izmena:
Znači jedina konstanta, mnogih prethodnih postova ali i same suštine ovog i mnogih drugih topika, je "Ukusi su različiti".

Drugim rečima, svako ko kuka zbog GOTa podsetio bih ga na ludilo od kraja serije "Lost". Pa da vas pitam jel vas nervira kraj nečeg što gledaš tolike godine [emoji1]

Shodno tome da ja suzim pitanje na ljubitelje Horor i mystery shows kako bih izbegao nekompetentne [emoji6]
Jel vredi gledati "Bates motel", uz napomenu da sam gledao Hičkokov Psiho, pa da znam dal da kvarim doživljaj ili ne.

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Žao mi je što nisu uradili remake. Picard je mogao biti kompjuterizovan i davati glas, ili izabrati nekog novog legendarnig glumca koji će iznati seriju / ideju, a Patrick Stewart da se povremeno pojavljuje. Dok još uvek može.

Znači o ovome mislim već neko vreme, i nikako da sročim ovde.

To bi i po meni bila prava stvar.



Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Uh treba se navići da nije TNG nego CGI :D .
Poslednja scena u epizodi, Locutus?
 
Za mene suprotno. Dosadna sezona.
S druge strane zadnja sezona Mr. Robot fenomenalna. (tek sam juce zavrsio)

Jeste ima manje akcije nego u proslim sezonama. Meni se dopada jer su dobro preneli atmosferu iz gnjige, ali su malo izmenili sadrzaj, sto je steta jer je knjiga zanimljivija.
Mada, sto se mene tice, nije sve u svemirskim bitkama, "upoznavanje" vanzemaljske civilizacije je dovoljno zanimljivo, a i to su mogli da "prosire".
Posto sam procitao sve do sada izasle knige, znam da ce nastavak biti urnebesan++..:D, pa im oprastam sto u ovoj sezoni nije bilo vise pucnjave;).


Star Trek Picard, prva epizoda veoma zanimljiva, nekako je drugacija od ostalih ST serija.
Drago mi je sto ima jos jedna aktualna serija iz ST fransize za gledanje, dok ne nastave Discovery.
 
The Killing 3 i 4 sezona

Rapidan pad u postavci u odnosu na plot iz prve dve sezone, mada mi treća priča deluje kao neki vid premošćavanja za četvrtu i finalnu sezonu koja i nije toliko loše ispala baš zbog tih repova iz treće priče. Šta znam, Joel Kinnaman pokidao sa performansom, čovek je izvanredan glumac, dok mi Mirela bila odbojna sa svojom "stone" facom do te mere da mi je bila nepodnošljiva u svojoj ulozi, ali moram biti iskren i reći da drugu osobu na njenom mestu ne bih mogao da zamislim. Žena frik i tu je kraj priče. Konačna ocena za sve četiri sezone nekih 8/10
 
Poslednja izmena:
Exit norveska,sve preporuke,po pola sata epizode,bas drzi paznju


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nikako da napisem, Deputy, zaobici.
Stavili su lika koji deluje kao najveca americka seljacina da bude "progresivan" serif koji stiti migrante i svasta nesto.
Plus prepametni iritantni lgbt vozac. Odgledao tri epizode, to je to.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Odlicna je :) nisam jos krenuo drugu sezonu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno