Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Genijalna poslednja sezona Bron/Broen.
10/10
Kompletna serija 9/10

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Slažem se za Bron/Broen, lepo zaokružena celina, baš sam uživao u sve 4 sezone. Skandinavci pošteno odradili posao, nisu se na silu gurale dodatne sezone. Po meri.

Zbirna ocena: 9,5/10
 
Znaci valja samo svedska verzija, to da gledamo Bron Broen? Ona US ne?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Final Space

Prilično dobra prva epizoda. Mislio sam da će da vuče na Futuramu zbog iste produkcijske kuće, ali nije baš isto, već je drugačije, ali takođe kvalitetno i interesantno. Ima veoma blagih nsfw momenata, pa pretpostavljam da nije pravljena za klince.
 
Poslednja izmena:
Manu Bennett izvanredno nosi sezonu 2 Arrow kao Deathstroke.
9/10


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Odgledah prve dve epiyode "Hear and now" i deluju vrlo obećavajuće za sada.
 
Završio halt and catch fire zadnju sezonu. Previše drame i premalo dešavanja. U poređenju sa prve tri sezone koje su bile bez greške zadnja je bila mlaka.
Samo zbog slabije zadnje sezone ukupna ocena 8/10.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^saglasan.
Tematika te serije valjda nije zanimljiva širokim narodnim masama, pa je nijedna televizija neće otkupiti.
Nema dovoljno ni krvi ni sisa...

Zato su prevodi i izašli samo za prvu sezonu
 
^ Epizoda Goodwill je nesto najepse i najdirljivije sto sam odgledao u zivotu. To se retko gleda, celu seriju vredi gledati zbog te epizode.

Meni je 4 sezona odlicna i na elegantan nacin se serija oprostila sa gledaocima.

Hvala im na toj 8 epizodi. Mozda je i 7 ali mislim da je 8.
 
Poslednja izmena:
Pogledao u cugu 4. serijal Bron i odusevio me ..... 9.5/10
Al su morbidni ovi severnjaci..Poslednja epizoda ekstra.

Posto sam imao viska vremena pogledao sam i McMafija.....7.5/10
Nije losa serija, volim "mafijasku" tematiku, uverljivo odradjeno, vrlo dobra gluma.
 
bron broen
1.sezona:ep 1:4, ep2:2, ep3:2+, ep4:3, ep5:1 tu sam se smorio i odustao. Sama prica nije losa, ali je losa realizacija. Saga izgleda ok, ali glumi ocajno. Tolika ubistva, a svi samo trce kao muve bez glave. Ona sefica policije u 5.epje toliko overljiva da sam tu odustao.
 
Meni je veoma antipatična i kao pojava i kao ličnost u seriji, iritira taj sindrom "udaren mokrom krpom po glavi", nekako gledalac nema ličnost u seriji za koga da navija, tj. da se saživi sa tom ulogom...
 
On mi je svakako bolji od nje ali nekako ih ne doživljavam, nemam pojma, inače serija nije loša
 
Skontao si da glumi lika koji ima Aspergerov sindrom? Moja ocena je da je gluma Sofie Helin maestralna.
+1 Riba razvalila, obicno retko kad zagotivim zenskog lika u seriji,znaju da budu antipaticne, ona je ovde nosila seriju. Cak mi je bila medju najjacima sa glumom.
Nego covek mesa "ne gotivim je" i "ne zna da glumi", klasika.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Soooga mi je jedan od najdrazih likova u serijama :)
 
Skontao si da glumi lika koji ima Aspergerov sindrom? Moja ocena je da je gluma Sofie Helin maestralna.



sto je u opisu posla svakog policijskog inspektora. cuj ne moze da prodje pacijent za transplantaciju srca :)
btw:mislio sam da se ne komentarisu druga misljenja.
 
Odgledao Altered Carbon. Ne znam, utisak je da su imali dobru zamisao, ali priča je loša, tj zaplet odličan, rasplet patka.

6.5/10

Počeo da gledam Happy!, posle prve epizode oduševljen. Nadam se da neće razočarati.[emoji3]

Ja ne znam kako vi ljudi postižete da odgledate tolike serije i filmove?
Jedino ako ne radite ili ste na odmorima. Ja jedva stignem da odgledam jednu epizodu dnevno.[emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne, kreni od prve.
 
Oh, dear Lord in heavens...

Zavrsih i ja Happy... Kakva rollercoaster voznja... :D Svaka preporuka. Nije za svakoga ali definitivno je vredi odgledati definitivno cak i ako vam nije po ukusu... :d

ep.7

"Sax relax" i "I have become destroyer of worlds!" - vristao sam bukvalno od smeha kod tih scena... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno