Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Apropo, Battle Of The Bastards...
(ovo nije direktno pitanje tebi, nego svima)
Viđam već dugo vremena tolike hvalospeve o toj bici. i nikako ne mogu da se načudim, šta ljudi toliko vide u tome?
Meni je bila veoma prosečna bitka. Čak sa mnogim nelogičnostima (pustiš diva da pogine tek tako, a da si ga okovao čelikom, niko ne bi mogao da ga zaustavi).
Ne kažem... dobra je bitka... reditelj je odradio odličan posao (peglajući nelogićnosti bitke), ali moja suštinska pitanja su:
1) Po čemu je ta bitka, iole po kvalitetu prišla, bilo kojoj bici u, recimo, Braveheart?
2) Po čemu je ta bitka bolja od napada na King's Landing (ono kad je nesrećni Stanis/Koštunica prvi put napao)?
3) Po čemu je ta bitka bolje odrađena od bitke kada divljani napadaju Castle Black?

Stalno čujem komentare "najbolja bitka svih vremena", a šta se sve snimilo (počev od Ben Hur-a), do sada, i gledajući po neke, i dalje sam u čudu.

I meni to nije jasno. Ni jedna bitka mi nije bila nista posebno. Kod ove bitke kopiladi, je mozda to kako je ubijen buraz.
Da ne pisem spojler zato ovakav post.

Inace sto se tice spojlera. Malo mi je glupo, ako neko ne zeli da procita sta se desilo nece zalazit na ovu temu. Cak iako je napisano u spojleru, svako ko zeli ce ga procitat. Otuda ta ne logicnost zbog cega treba spojler? Ako nesto ne zelis da znas neces zalazit u temu, a ako zelis da znas, proictat ces spojler
 
Pa u ovoj temi se pise i o drugim serijama, 4 posta iznad tvog je covek je preporucio seriju Hanna
 
To sa spojlerima je glupost.
Slaviša je u pravu.
Ja lično poštujem, jer poštujem red u tuđoj kući.
Ali suštinski... mislim... wtf... gledam nekoliko serija, i sad kao, da dođem ovde da vidim šta ljudi misle o seriji XY, dok ja gledam seriju XZ.
Ja kad gledam seriju i ne dolazim ovde.
Ili argument: "možda će neko 2320", da odgleda neku seriju, pa da jadan ne vidi spojl.
Al' dobro...
 
GoT da se i ja zapljunem.

Kunem GoT i spansku prevoditeljku sto sam sve ovo znao vec 3 nedelje ali sam gledao posto nisam verovao da mogu da ga tako glupo zavrse.

Stvarno su kulovi, pravi pravcati kulovi. Treba umeti pa ovako uşrati.

P.S. da li ste vi realni za spoiler?

Kako nema poentu pa samo ime mu kaze spojler, da se stavi na kalibru da ne zuji u krivini...

Mrzi me sad ali treba napraviti sliku sa onom dvojicom inzinjera iz cernobila sa glavama dumb i dumbera sa sve tekstom ispod: Ali uradili smo sve kako treba.
 
Poslednja izmena:
Da li ste spremni i dostojni duplog spojlera koji vezuje i Cernobilj i GOT?
Jadna zena, utece iz Cernobilja u Kraljevu luku i zavrsi onako...slava joj
60545063_2292166687502997_498534295908909056_n.jpg
 
Poslednja izmena:
GOT

Neverovatno je da su imali tako lak posao da naprave jednu od najboljih serija ikada, a da su opet uspeli sa jednom sezonom da sve za....ru.
 
Црна листа
Неочекиван крај сезоне. Доста добро.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
U suštini njih za to nije briga, nama ništa ne znači i to je to.

Inače i na ovoj oceni, punoj nula i kečeva kao i na onoj gde su redom deljene desetke se najbolje vidi psihologija mase gde pojedinci daju ocene samo zato što su čuli/videli da i drugi to rade, pa hajde da se pridruže da i oni malo zapljunu ili podignu u nebo...
 
Osetice HBO ovo sigurno, u prethodnim postovima sam postavio link analize na dalje snimanje serija vezanih za GOT od kojih su neki prequeli vec krenuli sa snimanjem, ko ce to da finansira posle svega i ko ce to da gleda kad je finale serije debakl??
Drugo za ova dva retosa DiD je pitanje koliki ce uticaj imati ova desavanja na njihov rad na Star Warsu, onaj ko bude finansirao tu fransizu razmislice 3x pre nego da umetnicke slobode ovim mutantima.
 
Upravo odgledao trecu epizodu Cernobilja,odlicna,kao i prve dve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno, I don't give a damn i ako propadnu nakon ovako epski us***e poslednje sezone, kao i bilo ko drugi koji će ovoj dvojici da daju posao...

Njima je Kasandra krajnji domet pošto su poslednju epizodu i tako sveli na taj nivo...
 
Odgledao sam par epizoda drzavnog sluzbenika, dobra je serija. Ako je neko gledao jel moze da mi samo pojasni, ko je ko, ne znam da li se kasnije u seriji razjasni. Dugalic je sef BIA, ali ne mogu da skontam ko su Lausevic i Jezdic? Lausevic je kao neki penzionisani agent, ali jos uvek radi?
 
Oni bi trebalo da su VBA (Vojno Bezbednosna Agencija), Jezdic je kao glavni a Lausevic je onaj koji povlaci konce iz senke..
 
Gledao desetu epizodu maločas, odlična. Slažem se sa ocenom da su se negde oko 5.epizode malo pogubili, ali kasnije je usledila razrada.

Dosta bolja serija od UMO...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Bili ste u pravu za Chernobyl. Napeto od prvog minuta.
 
Černobilj nastavlja istim kvalitetom. Dobra epizoda...

većinom veoma mučna.

Rudari su dali pečat ovoj epizodi. Verujem da je tako bilo, dođu i pokupe te, pošalju nekog "kadrovika" da to sprovede i ne daju ti izbora da se predomišljaš.

Regrutacija likvidatora na kraju epizode budi neku setu u meni.
 
Oni bi trebalo da su VBA (Vojno Bezbednosna Agencija), Jezdic je kao glavni a Lausevic je onaj koji povlaci konce iz senke..
VBA su koliko sam i ja skontao, dal je Jezdic glavni nisam siguran... Lausevic sto kazes iz senke vuce a da li ce se pojavljivati jos neki likovi videcemo.
 
Kad GOTovci utihnu :happy:
Kakvo olakšanje ;)

Elem Agenti S.H.I.E.L.D. iz sezone u sezone drže i pažnju i kvalitet.
Koliko sam se samo natezao da počnem da ih gledam, jer generalno nisam neki ljubitelj ni MARVEL ni DC okruženja, Agenti su me stvarno ODUŠEVILI.
 
Ja mislim da nas ceka deveta sezona,poput prison break-a.,)
 
Černobilj
Ako je stvarno bilo ovako kako se prikazuje u seriji...to je onda bilo bas strasno!Svakom od tih ljudi treba dici spomenik ponaosob!
 
Černobilj
Ako je stvarno bilo ovako kako se prikazuje u seriji...to je onda bilo bas strasno!Svakom od tih ljudi treba dici spomenik ponaosob!
Ja mislim da kroz seriju ne mozemo da osetimo 10% uzasa kroz koji su ti ljudi prosli.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Au posle ove epizode Cernobilja sam pod takvim utiskom da sam ostao bez teksta.

Jos uvek mi je u glavi izgled ljudi u bolnici. Sav sam se najezio.
 
Ova epizoda je najteza za gledati, bavi se posledicama a ne komunizmom kao prve dve.
Edit: Bavi se i komunizmom ali u malo manjoj meri.
Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
U ovoj baš ima najviše pljuvanja,
standardna politika, preko KGB-ovaca koji iskaču iz svakog ćoška pa zaključno sa podmićivanjem medicinske sestre...
Ali serija i dalje fenomenalna.
Zašto onim jadnicima nisu jednostavno prekratili muke umesto da ih puste da se onako živi raspadaju...

Bosch S05E10, e ovako se završava sezona!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno