Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Killing 3 i 4 sezona

Rapidan pad u postavci u odnosu na plot iz prve dve sezone, mada mi treća priča deluje kao neki vid premošćavanja za četvrtu i finalnu sezonu koja i nije toliko loše ispala baš zbog tih repova iz treće priče. Šta znam, Joel Kinnaman pokidao sa performansom, čovek je izvanredan glumac, dok mi Mirela bila odbojna sa svojom "stone" facom do te mere da mi je bila nepodnošljiva u svojoj ulozi, ali moram biti iskren i reći da drugu osobu na njenom mestu ne bih mogao da zamislim. Žena frik i tu je kraj priče. Konačna ocena za sve četiri sezone nekih 8/10

Serija je loša kopija. Originalni Forbrydelsen mnogo bolji.
 
Lol za ovog Mesaju sam se ispalio opasno ja svo vreme mislim prica ide iz proslosti kad ja umesto prve epizode odgledo desetu prvo ahhahah, sad stigo opet do desete i tek onda skonto WTF
 
Young Pope,prva sezona.Poprilicno dosadno i besmisleno.Zao mi sto bacih protraceno vreme na 9 ep.
 
Znam, ali silom prilika krenuo američku verziju. Ne mogu da tvrdim ali mislim da nije baš loša kopija kako kažeš, ne znam da li si gledao i američku verziju...
Meni The Killing fino legla i posle sam krenuo forbrydelsen i razočarao se.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Dobra serija, druga sezona po mom mišljenju malo slabija, ali vredi pogledati. Treća dolazi u maju na Netflix.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Emituje se trenutno u Izraelu koliko znam, po završetku stiže na Netflix. Nisam gledao ovo što je išlo do sada, tako da ne znam kakva je treća sezona.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Amazonov Jack Ryan sezona 2 - da li je neko odgledao?

S1 mi je bila jedva za prelaznu ocenu...
 
Jel jos uvek neko prati Shameless ? Ja bataljujem, vise ne sluzi ni za opustanje. Upropastena serija potpuno, a i posle 10 sezona vreme je da se privodi kraju..
 
Jel jos uvek neko prati Shameless ? Ja bataljujem, vise ne sluzi ni za opustanje. Upropastena serija potpuno, a i posle 10 sezona vreme je da se privodi kraju..

Pratim, ali ni meni već nije to to. Najavljena je još jedna sezona kao poslednja. Nadam se Fijoninom povratku, bar u završnoj epizodi.
 
Znam, ali silom prilika krenuo američku verziju. Ne mogu da tvrdim ali mislim da nije baš loša kopija kako kažeš, ne znam da li si gledao i američku verziju...

Jesam pogledao sam poslednje dve sezone američke verzije. Glavna glumica me izuzetno nervira i pokušali su da prenesu atmosferu ali mi nije leglo. Samo prva sezona američke verzije je kopija radnje posle su se razišli.
 
Jel jos uvek neko prati Shameless ? Ja bataljujem, vise ne sluzi ni za opustanje. Upropastena serija potpuno, a i posle 10 sezona vreme je da se privodi kraju..
Pratim ja. Ponekad me još uvek iznenade ali nije više to to. Mnogo je sezona da bi se zadržao kvalitet. Ipak sam sa njima od početka tako da ostajem do kraja.
 
Ko god ubuduće bude kukao na kraj GoT 8. sezone gadjaću ga krajem 4. sezone Man in the high castle.
 
Jesam pogledao sam poslednje dve sezone američke verzije. Glavna glumica me izuzetno nervira i pokušali su da prenesu atmosferu ali mi nije leglo. Samo prva sezona američke verzije je kopija radnje posle su se razišli.

Zato sam i pitao jer prve dve sezone su mi bile odlične, za poslednje dve sam već rekao šta mislim, pa i o dotičnij. Nadam se da se nećemo više sresti :)
 
Al to nije kraj serije ?

A za GoT vise nema mesta da se promeni, finito je.

Ili se i ta serija zavrsila ?
 
Messiah dobra, drži pažnju kroz celu sezonu, izbindzovao je danas. Nagovestava se nastavak. 7/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Al to nije kraj serije ?

A za GoT vise nema mesta da se promeni, finito je.

Ili se i ta serija zavrsila ?


Mislim da je završen The Man in the High Castle. Da neće biti nove sezone. Ja pogledao prvu, pa me odvuklo na drugu stranu. Moraću uskoro da nastavim.
 
Silicon Valley, ne znam đe sam bio do sada, ooodlična komedija! :)
 
Završi se i Arrow konačno. Posle 8 godina praćenja mogli su malo bolji kraj smisliti ali u skladu sa očajnim zadnjim sezonama kraj je morao biti ovakav. Ne znam da li je ijedna serija uspela da izrodi toliko serija koje su pratile jedna drugu ako izuzmemo Marvel-ov svet filmova što je veoma ambiciozan projekat koji je uspeo.
Arrow R.I.P.
Naravno kako sve nalaze morao je da bude
srećan kraj kada Monitor odvodi Felicity kod Olivera koji živi u "zagrobom životu" ili sta vec. Ta scena je bila pre u nekoj epizodi ali tek sad na kraju ima smisla gde je ona otišla sa Monitorom.
Sve u svemu vuk gladan ovce site i idemo dalje. [emoji23]
 
Prvu sezonu sa uživanjem overio i ne verujem da ću dalje, lepo je bilo udovoljiti nostalgiji ali očekivano nije to to sada.
7cdeb847e5485cdb2f44f2cae0727f19.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala bogu da se Arrow zavrsio, bilo je i vreme dok je nije otislo i ovo malo glumaca sto je ostalo.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
The Man in the High Castle, najavljeno je da će četvrta sezona biti poslednja. Na kraju krajeva budimo realni bez ozbiljnog scenarija ovakve serije su osuđeni na par dobrih sezona i bez obzira na kvalitet produkcije sve posle treće sezone je čisto uzimanje para. Filipa Dika je teško ekranizovati bez LSDa i često sam komentarisao s nekim ljudima koji su zaluđeni sa njim, kao i ja :) da je ovo trebalo da radi David Lynch.
Tad bih bar tripovao da je i ovaj nešto isfantazirao pa je kraj rezultat transcendetalne meditacije. Ovako dobili smo tipičan američki pokušaj da naprave nešto visokoumno, što im ne leži nikako.
Tako da i ova serija ide na spisak isto kao i GOT i Lost...
I biće ih još dosta siguran sam.

Zato volim serije koje u startu isplaniraju na 3-4 sezone ili čak i dve u vrh glave.
Dobiješ esenciju, uvod zaplet i razrešenje. Ćao i idemo na nešto novo.

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno