Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta je sa reklamiranjem HBO produkcije u Flash-u? :D

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Super poslednje epizode FTWD, ostavlja zelju za daljim gledanjem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poceo sam i ja da gledam Shameless zbog preporuka ovde. Stigao sam do cetvrte epizode i mogu reci da mi se dopala serija. Radnja je smesna ali i tuzna na momente.
 
Flash je zasad teški promašaj. Obično bi počeli sezonu bombastično, pa onda razvodnjavali ovako glupim epizodama, ali sada počinju glupo ... A ja te glupe i mogu da progutam samo kad mi početak da neki Epic vajb za onih 4-5 standardno odličnih epizoda, koliko inače imaju po sezoni :D ... Užas jbt
 
Shameless,
stigao do sezone 4, polako opada kvalitet svakom sezonom. I dalje je odlicna serija, ali eto, moj utisak.
Da kazem i to da preteruju sve vise sa nekim stvarima, nekim dogadjajima i reakcijama likova. Samo ime opisuje i seriju i likove, istina, ali ranije je imalo neku meru, al sad bas preteruju ponekad. Mislim da oni koji gledaju znaju o cemu pricam.
Naravno, nastavljam sa gledanjem, jer je ipak kvalitetna serija.
 
Dize se posle opet kvalitet (iako je to bas mali pad) i postaje bolja jos nego u pocetku..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ja sam stigao do S05E10

Debi me toliko nervira da mi je mucno gledati.
 
Quantico druga sezona nije lova uopste

RiverSide pogledao onako nista posebno

Unabimber odlicna

Imposters dobra

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Super poslednje epizode FTWD, ostavlja zelju za daljim gledanjem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

+1 meni je nekako cela ova sezona daleko olja od prve dve... jedva sam se naterao da počnem da je gledam, ali ipak se lagano popravlja. Još uvek je to daleko od TWD, ali sada je bar gledljivo.
 
Ono sto mi se svidja a cega nema u TWD je da dolazi do smrti neocekivanih likova, nekako ni jedan nema neki jak "plot armor".

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Uopšte nisam siguran da se neki od njih neće vratiti... pri tom naravno mislim na likove koje nismo videli da su se pretvorili ili popili metak u glavu...
 
Flash je zasad teški promašaj. Obično bi počeli sezonu bombastično, pa onda razvodnjavali ovako glupim epizodama, ali sada počinju glupo ... A ja te glupe i mogu da progutam samo kad mi početak da neki Epic vajb za onih 4-5 standardno odličnih epizoda, koliko inače imaju po sezoni :D ... Užas jbt
Ovo je nešto najgore što sam gledao u flash serijalu ( onaj mjuzikl u prosloj sezoni ne računam ) kao da gledam one španske serije... neverovatno koji mozgovi uopšte prave ovako nešto. Jos par ovakvih epizoda i doviđenja Beri.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Готам је константно одличан. Из сезоне у сезону држе квалитет.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Upravo zavrsio drugu sezonu Gomore, sta reci kakva serija. Puna uzbudjenja i prevrta i to u svakoj epizodi po nekoliko puta. Prvu sezonu sam malo i na silu gledao ali druga druga je jedna od najboljih sezona koje sam gledao. Ne znam ime glumca ali je izneo lik Djenara odlicno, ta transformacija od povratka iz Juzne Amerike u 1 sezoni i razvoj lika nadalje kroz seriju, bravo bravo...

eto novembar iza coska pa necu dugo cekati 3 sezonu :)

@jozef jos jednom hvala za pozivnicu onomad eto tek sada dosla na red Gomora
 
Nema frke [emoji1303]
Serija je stvarno dobra. Inace, Mindhunter, odgledah prve dve epizode i meni ovo bas dobro deluje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Robot opet pocinje sa mindfuck momentima. Em je proslo godinu dana pa se radnja zaboravila em je ionako bila konfuzna tako da i to malo sto sam skapirao prosle godine sam zaboravio i sada blenem u seriju i pokusavam da pohvatam. Najbolje sacekati da se zavrsi serija pa pogledati celu po epizodu dnevno.
 
Nema frke [emoji1303]
Serija je stvarno dobra. Inace, Mindhunter, odgledah prve dve epizode i meni ovo bas dobro deluje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

On mi je na listi pored Leftoversa, Fall-a,Broadchurch-a, Fortitude, novog Star Treka, a to je lista za tek skinuti. A na HDD se krcka Broken Mirror skoro cela S3, Bosch S3, Halt and Catch Fire S4, Narcos S3 i nesrecni Haniball koji nikako da zavrsim zadnjih 6-7 epizoda. A tek sto za nedelju dana izlazi Stranger Things. Imam za zimnicu sit da budem.
 
Poslednja izmena:
Narcos S4!?

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Shameless,
stigao do sezone 4, polako opada kvalitet svakom sezonom. I dalje je odlicna serija, ali eto, moj utisak.
Da kazem i to da preteruju sve vise sa nekim stvarima, nekim dogadjajima i reakcijama likova. Samo ime opisuje i seriju i likove, istina, ali ranije je imalo neku meru, al sad bas preteruju ponekad. Mislim da oni koji gledaju znaju o cemu pricam.
Naravno, nastavljam sa gledanjem, jer je ipak kvalitetna serija.

Ja sam tu negde i batalio da je gledam. Izmori me skroz.

Sent from mTalk
 
Subura blood over rome.
Zena i ja odgledali, za par dana,na netflixu.
Odlicna, taman malo slusam italijanski...

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Koja je tematika?
Preporuka za Hotel beau sejour, izvrsna

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Sta znaci subura? Mislim da imam neki film na HDD sa takvim nekim nazivom.
 
Mafijaski film, jako dobar, par scena brutalne..

Ipak krecem sa gledanjem Shameless US sezona 1,dajem sansu
Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je nešto najgore što sam gledao u flash serijalu ( onaj mjuzikl u prosloj sezoni ne računam ) kao da gledam one španske serije... neverovatno koji mozgovi uopšte prave ovako nešto. Jos par ovakvih epizoda i doviđenja Beri.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Oni kao da namerno s***u jednu od dve serije (Arrow/Flash). Kada je jedna solidna druga je teški šit i tako na smenu. Arrow bio dobar dok Flash nije krenuo. Flash krenuo da pada, Arrow se vratio na neki stari nivo. Flash i vizuelno drugačiji u odnosu na ranije, kamera, efekti loši...

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno