Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je komentar iznad delimicno za spoiler.

Tesko je porediti lost od 6 sezona ako se ne varam i dark od 3.

Mada svakako drago mi je da je gotovo ziv nisam bio dok nisam zavrsio.

Lost u prvoj sezoni 25 epizoda, Dark ukupno 26.

Meni Dark pomalo dosadnjikav (stigao sam do s02e06)
 
Dark

Odgledao trecu sezonu, bez da sam prvo ponovio prethodne radi podsecanja, tako da mi je sporiji ritam u pocetnim epizodama odgovarao kako bih se prisetio sta se izdesavalo i ko je tu kome sta. Fino ubrzanje dinamike u poslednjim epizodama i objasnjenje koje dodje kao twist na celu seriju.
 
Да се надовежем на своју претходну поруку везано за The Office.
Серија на сличну тематику Corporate
https://www.imdb.com/title/tt5648202/

Није ниво The Office, али је било добрих сцена где сам се слатко насмејала.
 
Završio drugu sezonu Dark
U principu do sad ništa nije promenjeno, sve se odigralo onako kako treba, kako je uvek i bilo? Tj ceo ovaj ciklus.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poceo sa Final Space... dosta je dobro, u pocetku je bilo brze, posle malo usporava. Tesko je naci animirane serije koje imaju osmisljen scenario. Nije Futurama, vise lici na SciFi iz 80tih ( ne SW).
 
Neko je spomenuo seriju, pa sam bacio pogled i prva sezona mi je vrh... Onda sam krenuo drugu sezonu i kad sam cuo drugaciji glas glavnog lika, smorio sam se samo tako... Mislim da mi je to bio glavni razlog pada entuzijazma za gledanje druge sezone, pa sam posle 4-5 epizoda stao... Mozda nastavim, ali znam da ce mi promena kod glavnog lika parati usi sve vreme...
 
Ju-on: Origins moze da se preskoci. Jedina dobra stvar je to sto cela serija ima 6 epizoda po 26 minuta.
 
Pri kraju sam 4 sezone Vikinga i serija ima dobar broj nekih velikih nelogicnosti, ali uz sve to volim da je gledam. Jedna od retkih serija koja me bas vozi, kao sto je recimo bio slucaj sa Supernaturalom.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Na preporuku jednog člana pogledao sam mađarsku seriju Zlatni život. Svidela mi se dosta, mešavina Ozark i Soprana
+Prilagodjena nasem podnevlju, ovi nasi bi mogli dosta toga da nauce od ove serije. Realno pored Žice najbolja serija na HBO GO.
Ja zavrsavam drugu sezonu, prva mi je bila dosta blaža i pitkija sa vise drame, druga mi je vise krimi ali ne odudaraju kada je kvalitet u pitanju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poceo sa Final Space... dosta je dobro, u pocetku je bilo brze, posle malo usporava. Tesko je naci animirane serije koje imaju osmisljen scenario. Nije Futurama, vise lici na SciFi iz 80tih ( ne SW).
Zavrsio drugu sezonu, dao bih 8.5/10 za obe sezone.
 
Jel imaju negde Simpsonovi da se gledaju, od početa sve.

s10e on Tapatalk pro
 
I Disney+ bi trebalo da ima sve Simpsonove (osim jedne epizode Stark Raving Dad)
 
Ih, kako ne znas ? ovde ga, mnogi obozavaju ,)

09a3903135b49dbe6b57310a7c71b35478dce0eb.gifv
 
Big Little Lies, odlična, maaalo sapuničasta, ali takav je scope, ne smeta. Muzika i montaža iste za seriju fenomenalna.
Chernobyl, vrlo dobra, taman 5 epizoda, bez preterane dramatizacije činjenica. Subjektivno, imam veliku manu, a to je izbor jezika za seriju. Izveštačeno deluje zbog toga.
 
Ako je Big little lies odlična a Černobil vrlo dobra idem da se besim medj šunke....

Znam da je offtopic ali imam i ja dušu, valjda :)
 
Ako je Big little lies odlična a Černobil vrlo dobra idem da se besim medj šunke....

Znam da je offtopic ali imam i ja dušu, valjda :)
Isto je i meni proslo kroz glavu ali ukusi su različiti,cim je u Cernobilju jezik mana a Big Little Lies nema ni jednu.
Ja nisam uspeo da zavrsim prvu sezonu te serije bila mi je neizdrzivo spora i bez ikakve radnje.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno