Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja obožavam to mračno viktorijansko doba i scenografije u filmovima i serijama.
Zato sam bio oduševljen sa Penny Dreadful a i sa Alienistom.
Meni žao da gledam drugu sezonu jer ću je brzo odgledati a ovakvih serija je malo:)

Ja na tu listu mračnih iz XIX držim i Taboo. Čekam i tu drugu sezonu a koliko sam ukačio negde planirali su ukupno 3.


Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
The Walking Dead, takodje se nadam da sad u oktobru krece poslednjih par epizoda, smorili su jako i razduzili.
 
@ShamanNS
Ok mi ovo za podlogu, mada su mi gudačke postavke sa klavirom najslabija karika.
 
Netflix serija Cursed prilično zabavna. Floki igra ulogu Merlina. Izbindzovao celu sezonu za par dana. 7/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
vec sam na 4toj sezoni SUITS i bas mi se svidja serija :) Malo za promenu, i za mesec dana sam vec na 4 sezoni :p Preporuka od mene...
 
već 3. sezona a ja sam i dalje ubeđen da je u pitaju mini-serija (još uvek nisam gledao 2. sezonu)
 
Pri kraju sam druge sezone The Umbrella Academy.
Istom merom zabavna kao i prva sezona.
 
A kraj ce te zblanuti[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvi put u zivotu sam odgledao OZ. Obrnuo sve epizode, 6 sezona za 7 dana.
8/10
Po meni ono zbog čega je ova serija toliko kvalitetna su likovi i glumci, ceo kasting je odlican! Sad, ne mogu da se otmem utisku da su prve 2 ili 3 sezone malo kvalitetnije od ostatka. Kasnije je dosta glumaca imalo transfere u druge serije i filmove sto je malo uticalo na celu seriju, nekako deluje da je dosta stvari usput radjeno i resavano. Ima i tu po neka mana i rupa u pričama ali je po meni zanemarljivo pored toliko dobro razvijenih likova. Svakako obavezna preporuka ako ima jos neko da nije gledao, ima i na HBO GO sve.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
оз сам баталио из разлога јер сам морао стално да штимам преводџ ако неко има бољи превод слободно може у привате да пошаље линк

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
оз сам баталио из разлога јер сам морао стално да штимам преводџ ако неко има бољи превод слободно може у привате да пошаље линк

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Čini mi se da imas besplatno mesec dana HBO GO pa taman za to vreme mozes tamo da obrnes sa srpskim prevodom

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nije mesec dana, smanjili su trial odavno na 7 dana.

Titl sa HBO Go mogu ja da mu skinem ali na našem HBO Go su 25 fps verzije (tj konverzije) videa a na torrentima što skine je uglavom 24fps tako da bi titl morao da se sinhronizuje pomoću nekog subtitle editor-a.
 
Cursed - jednom recju naivno. Aj sto je Artur tamnoput ali br'te glavna cura je skrivena debeljuca, to se ne oprasta :d Mada ima serija i po koju svetlu tacku, uzgajivac maka iz OZARAK je ok, lepo mu je cucnula uloga, ona klinka Iris je kvalitetno iritantna i izaziva potrebu da je se odalami bez ikakvog razloga, ako je to tako odglumila svaka joj cast a ako je prirodno takva onda meh, Floki je standarni Floki a jedini koji je poki'do ulogu je Ekskalibur :d
 
Konačno sam posle sigurno pola godine pauze uspeo da probijem blokadu sredine 4 sezone Shielda. Bas mi je nedostajala serija.
 
Marvels Agents of Shield, poslednja sezona je imala neke bas dobre i neke toliko lose epizode da se zacudis ko je ovo ubacio uopste.
Na kraju moze da prodje, ali prosla sezona je bila mnogo bolja, steta sto su ovako zavrsili.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
koliko sam upućen, poslednja i pretposlednja sezona nisu ni bile u planu nego je publika tražila još. zbog toga su snimili 2 nepune sezone. još uvek nisam odgledao poslednju jer čekam da se pojavi na FOX-u (od 17.9.2020.)
 
Poslednja izmena:
Gangs of London, skoro pa iz cuga odgledao sezonu, odlična!

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
sharp objects
Sacekao sam da odledam celu mini seriju da bi mogao dati misljenje.
1,2 i 7 epizoda odlicne. 3,4,5,6 ne toliko uverljive i cak pola je visak. 8.epizoda nerealan kraj.
Drug koji je citao knjigu pricao mi je razlike.
Sve u svemu jos jedna serija koja puca na pocetku wow, a posle buć, a opet moze se pogledati.
 
Zavrsio Narcos prvu i drugu sezonu. Jel vredi treca, ili da ne gubim vreme?
 
Odgledah prvu sezonu Sons of Anarchy i odlicna je.
Da li ima nekih novih zapleta u ostalim sezonama ili je u prvoj manje vise sve receno, pa ce se ponavljati ista prica do kraja?
Sama akcija i borba izmedju bandi mi nije toliko interesantna koliko prica izmedju samih clanova bande, a cini mi se da se ovde nista nece drasticno menjati.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno