Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Verujem da su sklepali celu tu pricu/sezonu oko Defendersa zato sto je trenutno aktuelno, pa ajde kao da izbace "team up". Ja se dvoumim da li uopste da gledam.

JJ je mogla da prodje i bila je koplje iznad LC-a, koji je opet bio koplje iznad IF-a (barem ono sto sam odgledao). A DD ih sio sve za dva koplja... Ruku na srce JJ je imala mozda najboljeg negativca.

I kada spojis tako nesto, gde se kvaliteti drasticno razliku, dobijes verovatno neku jedva gledljivu limunadicu. Verujem da je na nivou Agents of Shield...

Hvala bogu sto sam digao ruke od GoT jos posle druge sezone jer vidim da se serija pretvorila u sprdnju...

Stranger Things i Narcos season 3 su iza ugla...
 
Nije mi se toliko svidela sesta epizoda GoT-a.Previse ste je nahvalili tako da sam imao nerealna ocekivanja od epizode.Imala je po meni tri dobre scene i to je to.Mnogo su mi bolje Battle of the Bastards i Hardhome,pa cak i finale prosle sezone.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Pa epizoda i nije nesto :)
EDIT: Hahah DHL Zmajcek :D
 
Poslednja izmena:
Da se zavrsi jos ova sezona i bataljujem GoT ...
Patetika, psihodelicna radnja...
Pesace danima, onda posalju malog baticu pismonosu da zove Deny, koji je gle cuda vec za pola dana dosao nazad, a mackica Dany vez stize sa DHL zmajcekom za tili cas, strikan Bendzi u saku zullu fazonu ulece kroz svu onu hordu mrtvaka koja se povlacila i daje konja voljenom sestricu,nakon povratka, patetika izmedju dzonija i deni, cas je kuci, cas na brodu, ali ipak je na brodu... Au, jos jedna epizoda da zavrsim sezonu i zavrsio sam defintivno sa GoT-om.
 
Evo plačem što ćeš bataliti GoT.
Najpametniji komentar u temi ovih dana je bio da smo budale što smo gledali epizodu 6 i sad treba sačekamo skoro 15 dana do zadnje epizode. Koliko još čekanja sezone 8 i zadnje 2 knjige od debelog gospodina Martina........

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da se zavrsi jos ova sezona i bataljujem GoT ...
Patetika, psihodelicna radnja...
Pesace danima, onda posalju malog baticu pismonosu da zove Deny, koji je gle cuda vec za pola dana dosao nazad, a mackica Dany vez stize sa DHL zmajcekom za tili cas, strikan Bendzi u saku zullu fazonu ulece kroz svu onu hordu mrtvaka koja se povlacila i daje konja voljenom sestricu,nakon povratka, patetika izmedju dzonija i deni, cas je kuci, cas na brodu, ali ipak je na brodu... Au, jos jedna epizoda da zavrsim sezonu i zavrsio sam defintivno sa GoT-om.

Ni meni nije baš jasna:
uloga strikana Bendžija. Odnosno, jasna mi je. On je tu da vadi svakog ko upadne u nevolju, sa one strane zida. Ali šta radi preostalo vreme? Gde živi, čime se hrani? A najbitnije, zar nije pomalo usamljen? Samo belo oko njega.
 
Strikan Bendžen je u seriji

dobio ulogu koju je u knjigama imao Coldhanded, samo što je ovaj potonji bio mnogo kompleksniji i imao je ulogu da pomogne Brenu iza zida, dok je ovde u seriji to potpuno zanemareno, tako da su morali da na neki način objasne gde je on na kraju završio
 
timeline za the fellowship of the wight je jasan
U zoru krenuli, na pola dana poslali Gendrya nazad on u kondiciji od veslanja stigao uvece, tokom noci mrtvaci cekali da se Hound smori pa ih ujutru napali Deni banula i do uvece su svi bilu u brodu nazad.
 
Počela nova sezona Halt and catch fire... uff

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
timeline za the fellowship of the wight je jasan
U zoru krenuli, na pola dana poslali Gendrya nazad on u kondiciji od veslanja stigao uvece, tokom noci mrtvaci cekali da se Hound smori pa ih ujutru napali Deni banula i do uvece su svi bilu u brodu nazad.
Cini mi se da je u šestoj epizodi G-djica Stark koja je ostala da čuva red na zidu spomenula njenoj mladjoj sestri kako ima već par nedelja od kako je otisao Dzon i nije čula nikakvu reč o njemu.Znaci da je njihovo putovanje trajalo duže od par nedelja dok nisu naisli na zombije.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja predlažem da u sledećoj sezoni sve ide u realnom vremenu, kao neki reality, pa ako neko baš krene da kuka kako se radnja odvija sporo kao što su pojedinci radili u prvim sezonama, neka ga - bar smo to navikli...
 
Cini mi se da je u šestoj epizodi G-djica Stark koja je ostala da čuva red na zidu spomenula njenoj mladjoj sestri kako ima već par nedelja od kako je otisao Dzon i nije čula nikakvu reč o njemu.Znaci da je njihovo putovanje trajalo duže od par nedelja dok nisu naisli na zombije.

Sent from my D6603 using Tapatalk
To se odnosilo od kad je zapalio iz Winterfela, ona ne zna gde se dalje kretao.
 
Cini mi se da je u šestoj epizodi G-djica Stark koja je ostala da čuva red na zidu spomenula njenoj mladjoj sestri kako ima već par nedelja od kako je otisao Dzon i nije čula nikakvu reč o njemu.Znaci da je njihovo putovanje trajalo duže od par nedelja dok nisu naisli na zombije.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Upravo tako:
Dzonija nema vec par nedelja, oni kaskaju do tamo nedeljama, a ovaj mladjani postar zavitla par puta nogama, lupi koji put petama u guzicu i eto ga vec za par minuta nazad da salje gavrana... a gavrani legendice se ne zna dal su na nekom koncetratu za prasice, koksu i ekserima ili pak imaju implementiran neki besan teleport sistem na njima kada tako instant dostavljaju pisma ili je tu pak neka druga fora koju ja nisam zapratio.
Ali strikan Bendzos mi je najjaci, sisao sa konja da se bije, umesto samo da je Dzonija popeo gore pa zajedno da beze nazad, ali neeeeee ... slucajno konj da ne lipse, ipak je to teret kad ih je dvojica, a jadan konjic ne bi mogao dvojicu da djula nazad, ipak ima vise od 2 nedelje jahanja, ili samo par dana ili jedno popodne ... cek ... nista mi sad nije jasno
 
Poslednja izmena:
Upravo tako:
Dzonija nema vec par nedelja, oni kaskaju do tamo nedeljama, a ovaj mladjani postar zavitla par puta nogama, lupi koji put petama u guzicu i eto ga vec za par minuta nazad da salje gavrana... a gavrani legendice se ne zna dal su na nekom koncetratu za prasice, koksu i ekserima ili pak imaju implementiran neki besan teleport sistem na njima kada tako instant dostavljaju pisma ili je tu pak neka druga fora koju ja nisam zapratio.
Ali strikan Bendzos mi je najjaci, sisao sa konja da se bije, umesto samo da je Dzonija popeo gore pa zajedno da beze nazad, ali neeeeee ... slucajno konj da ne lipse, ipak je to teret kad ih je dvojica, a jadan konjic ne bi mogao dvojicu da djula nazad, ipak ima vise od 2 nedelje jahanja, ili samo par dana ili jedno popodne ... cek ... nista mi sad nije jasno

:d
 
Cime se vi optereceujete u pm :D
 
Au samo serete. Meni je mnogo bolje ovo nego prethodnih 6 sezona kada su samo palamudili i kada sam pola epizoda premotavao zbog dosade.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
neko spomenuo ozark i dopao mi se sinopsis, pa htedoh da priupitam ima li neko srkrobih prevod?
 
I meni je odlična ova sezona, ne baš možda bolja od svih, ali mnogo bolja od proteklih 3.
A što vama ljudi smeta što diskutujemo, koliko god cepidlačili?
Meni u životu tako nešto ne bi smetalo. Ali valjda je cool biti mrzovoljan.

Elem,

Cini mi se da je u šestoj epizodi G-djica Stark koja je ostala da čuva red na zidu spomenula njenoj mladjoj sestri kako ima već par nedelja od kako je otisao Dzon i nije čula nikakvu reč o njemu.Znaci da je njihovo putovanje trajalo duže od par nedelja dok nisu naisli na zombije.

Pa to je tek onda fail, jer...

...ja kontam da od tog zmajevog ostrva do zida, ima negde kao od Južne Amerike, do Aljaske. Bilo kojem drvenom brodu, bi, ja mislim, trebali meseci da stignu, a ne par nedelja. Pod uslovom, da ih vetar posluži. Možda grešim doduše. Malo znam o plovidbi.
 
Pa jeste fail jer iz toga se zaključuje da su Dzon i ekipa bili minimum tri nedelje na tom malom ostrvcetu okruženi zombijima.
Uzimajući u obzir 10tak dana trčanja onog Flash-a da bi stigao do zida, pustio mail ili sms majci zmajeva i ona stigla do Dzona da ga spase u zadnjem trenutku tj da ga pusti da se udavi, šta već. Fina epizoda ali rupa koliko hoćeš i mora baš jako da se zazmuri i proguta da bi serija i dalje bila gledljiva

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pa ništa nije fejl jer je u pitanju serija, fantastika. Da je serija "based on true events" onda biste imali pravo da kukate.
 
Nedelja je, lose vreme, nista pametno ne radim...
Ajde da zanemarimo da ona Starkinja sto ima glavu kao Mile Kitic nije rekla ono sto je rekla, da Dzonija i drugara nema vec par nedelja ...
Onda bi mozda donekle sve ovo i imalo smisla. Za jedno prepopodne su dosli tamo, poceli da se peglaju, salju malog brzog nazad, bata brzog hvata adrenalin, a i trenirao je fudbal kao mali i uspeva da stigne duplo brze nego sto su dosli.
Do ovog dela je sve u redu, ali onda se dizu u vazduh oni ludi gavrani propelerci koji su u zivotnoj formi i spremni da obore novi licni rekord, za pola dana od zida do zmajevog ostrva stizu lagano. Naravno, uz pomoc drugih kolega gavrana koji su ih sa 100tinjak checkpointa koji se nalaze izmedju ove 2 lokacije snabdevali sa whey proteinom i dekstrozom, kako oni gore ne bi usli u katobilizam i popadali dole.
Zmajcek ko zmajcek je u formi, hrane ga organskim ovcama, puca od snage i za sat vremena dolece na mesto zlocina bez problema, to mi je skroz ok.
Ali gavrani... Pa ti gavrani su u celoj prici mnogo zanemareni, a realno su najveci pobednici.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ja bih rekao da biste trebali da prepustite to3i baljezgarije i maštarije, ne ide to vama ostalima baš od ruke, a i ne znam el to sad neki popularni trend ili šta...
 
Samo got, nista defenders?
Elem, bilo je uspona i padova. Na momente previse sporo, nekada preforsiraju kameru iz ruke i duge kadrove iako snimaju beton i zidove. Malo razvodnjeno za moj ukus. Da ne pricam o standardnim superhero problemima gde celu stvar mogu da rese na pola, ali im je draze da pricaju dok imaju prednost i cekaju negativce dok se skupe ili povrate ili sta vec.

U svakom slucaju, u kompletu, uopste nije losa serija. Prica je dovoljno dobra da rzi paznju i grupne tuce su bile zanimljive. Taman dovoljno akcije da se istera do kraja.
Aftercredit scena dize hype za sledece netflixovo marvel ostvarenje :D
 
Snou nije direktno iz Vinterfela isao preko zida. On je iz Vinterfela otisao da trazi rudnik zmajevog stakla (juzno), gde se dosta i zadrzao, a odande direktno preko zida (pokupio robijase usput). Period od nekoliko nedelja se odnosi na sve to. Ne morate izmisljati brljotine, kada su napravili par pravih :)
 
Samo got, nista defenders?
Elem, bilo je uspona i padova. Na momente previse sporo, nekada preforsiraju kameru iz ruke i duge kadrove iako snimaju beton i zidove. Malo razvodnjeno za moj ukus. Da ne pricam o standardnim superhero problemima gde celu stvar mogu da rese na pola, ali im je draze da pricaju dok imaju prednost i cekaju negativce dok se skupe ili povrate ili sta vec.

U svakom slucaju, u kompletu, uopste nije losa serija. Prica je dovoljno dobra da rzi paznju i grupne tuce su bile zanimljive. Taman dovoljno akcije da se istera do kraja.
Aftercredit scena dize hype za sledece netflixovo marvel ostvarenje :D

Ja sam ipak uzeo da gledam, za sada prilicno spor pocetak i malo "tralala" prica, sto je i bilo za ocekivati... Nekako su previse "emo" likovi i dijalozi su "cringeworthy"... Jedino Stick deluje kao karakter sa m00dima (i mozda i najbolji lik u ovoj iteraciji).

Ali koliko mi deluje ovo vodi na neku vrstu "zaokruzenja" price o Hand-u, koja se provlacila u DD-u i IF-u...
 
Poslednja izmena:
Niko nije probao Midnight Texas? Prosao sam prvu epizodu, malo cudna, previse brzo mozda ubaceno in medias res, ali deluje promising, cini mi se dobra produkcija. I glumi Omeneus iz Spartacusa, po meni jedan od najspecificnijih i najautoritarnijih (authorative?) glumaca ikada - za ove dve uloge, kao rodjen!


Inace se mislim da li sam omatoreo ili je previse serija pocelo da nema nikakvog smisla, nego kao da je neko zapalio koju god travu je nasao, pa napise sta mu padne na pamet u tom trenutku? Teen Wolf, Lost Girl i jos gomila takvih.... na pocetku su i imali poneku logiku i "feeling", ali imam utisak da nemaju nikakvog smisla kasnije?
 
Sve moze da prodje ali:

sto dzon izranja iz vode posle 10min...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno