Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni je The wire smor postao vec od trece i tu sam stao napola 3.sezone,tako da hajp oko te serije ne kontam,realno

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Najbolja serija ikad. 9.5/10

Kao vid kompenzacije sto sam pretrpeo dusevni bol citajuci komentar, predlazem banovanje doticnog clana, zbog razlicitog misljenja i generalnog ne slaganja sa mojim misljenjem. :D:D:D
 
hehehe

ok..prihvatam kritiku uz uslov,da prihvatis demokratsko pravo na drugacije misljenje

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
The Walking Dead epizoda sto je izbacena u nedjelju je imala fabulu takvu da sam je pustio navece zaspao bih u pola 9. Medjutim odusevljen sam Rickom, Andrew Lincoln izvlaci seriju u ovo tesko vrijeme. Svaka scena sa njim je bila genijalna, medjutim scene sa ostalima su uzas, smoreni dijalozi, sve nepovezano, milion nekih podgrupica unutar grupica i slicno.

Shameless posljednja izbacena epizoda je standardno, nista posebno, prati se i dalje, ali zna ovako sa vremena na vrijeme da izbace epizodu koja nema intenzitet, cak nije ni smijesna. Mada cak i u ovakvim epizodama par likova izvlace, to je uvijek Kevin, sad mi je i Carl odlican. Debbie i dalje debbil i tako.
 
Dark nakon 2 ep mi se jako dopao..dajem sansu do kraja

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Tek sinoc sam nasao vreme da odgledam Vikings, sto je odlicno jer necu dugo cekati na sledecu epizodu. I dalje na istom nivou, serija koja ne moze da dosadi.
 
Ja Vikinge možda odgledam tek po završetku sezone a i ti je možda .Nekako mi je dosadila ubacivanjem sinova,nije to ta serija .

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Koliko sam bio skeptican u Lethal Weapon kad je najavljen, toliko sam sad oduševljen. Odlična serija za opuštanje i zabavu, uspeli su da prenesu šmek filma u seriju. Svaka preporuka.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Stranger Things, kakva navlakuša, ne mogu stati kad krenem gledati. 9/10.
 
Koliko sam bio skeptican u Lethal Weapon kad je najavljen, toliko sam sad oduševljen. Odlična serija za opuštanje i zabavu, uspeli su da prenesu šmek filma u seriju. Svaka preporuka.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Odlican, meni za pred spavanje dusu dala serija bas odmorim mozak.

Inace odgledao Dark, ako vam se dopao Stranger Things odgledajte i ovo,preporuka.
 
Odlican, meni za pred spavanje dusu dala serija bas odmorim mozak.

Inace odgledao Dark, ako vam se dopao Stranger Things odgledajte i ovo,preporuka.
samo reci je li se na kraju sezone sve raspetljalo? msm na Dark..hvala

poceo britansku LIAR,vrlo simpa,od mene za sada 3+

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
samo reci je li se na kraju sezone sve raspetljalo? msm na Dark..hvala

Da, prica iz prve sezone je rapetljana ali su na kraju ostavili prostora sebi za drugu sezonu za neku novu pricu sa istim likovima. krastavac gledam da napisem sto jasnije a da ne spojlujem.
 
Ne pamtim kada sam bio u situaciji da imam manjak serija za gledanje. Pre sam jedva stizao da pogledam sve sto me zanima a sad nema dovoljno......dosta serija se i zavrsilo ove/prosle godine a sve "hit serije" sam pogledao.
 
Ja trenutno pratim 14 serija aktivno. Imam ih jos par na listi cekanja :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gotham - kraj polusezone odličan, ko će sada čekati proleće ...
 
Glitch druga sezona dosta bolja od prve ( prva je došla kao neki uvod u priču ).
Nadam se nastavku treće sezone.
7/10.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Grand Tour - S2 - odlicno!
 
Meni je prva sezona bila skroz bezveze.Fore vidi se da su bas "americke".Mnogo mi je bolji smek imao top gear.
Trenutno gledam Mr. Robota 3 sezona.Dobra je,meni je serija bas legla.Ocena do sada 8.5/10
 
Meni dark uopšte ne liči na stranger things, čak mi za nijansu bolji

Sent from my E6853 using Tapatalk
 
Mene ja potsetio samo na pocetku, zbog "dece" i tako to. Skroz je drugi fazon prica.
 
Meni je prva sezona bila skroz bezveze.Fore vidi se da su bas "americke".Mnogo mi je bolji smek imao top gear.


“Banning motorsports in Switzerland due to a crash at LeMans is like invading Iraq because some Saudi Arabians flew planes into the World Trade Center.”

- J. Clarkson, The Grand Tour S02E01
 
Jel Mr Robot nesto nalik Dexteru?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Ni slične nisu.
 
Odgledao Godless, ekstra, a kako i ne bi kad je Stiven Sodeberg producent, cista 9-ka.
 
Markos mister robot - prvu sezonu sam odgledao, i komentar je da je to teen serija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno