Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
9654.jpeg
 
Zato cekas da se serija zavrsi i onda gledas epizode od 15 minuta do sledece epizode 15 min. Te navlakuse na kraju su najvece zlo od doba Losta i Prison Breaka.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Hoces da kazes da The Walking Dead ima kraj?? Nikad ne bih ni pomislio. :d
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ima kraj negde oko 2161 godine fazon.
Mislim da strip nema kraja samo su sirili pricu. Prestao samo da gledam posle 3 sezone ne mogu vise smorili me

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Mislim da je veza Mison i Rika za mene presudila, bukvalno su transfer blama njihove 'romanticne' scene i to govori koliko ne mare za serijom vise, kao da su uparili malog sesirdziju i Kerol.. random.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Odgledah prvu sezonu "Milijarde". Za ubijanje vremena, previše su ga nekako odužili pa mi je postala dosadna.

Kakva je druga sezona u odnosu na prvu?

Ako je slična odustajem.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel se nemacki Dark zavrsava posle 10ep ili ce biti 100 sezona ?
 
Pa nije završen prvom sezonom, a da li će ih biti još i koliko se za sada ne zna.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Odgledao u poslednje vreme:
Mindhunter (gledljiv, ali nedorecen. Glavni glumac mi je neuverljiv).
American Gods jako gledljiv i vizuelno privlacan (gledah ga u 4K), sjajna kinematografija, lagano golicljiva prica, nepotrebne gay scene u e03, ali ipak preporuka... iako nemam pojma o cemu se uopste radi :d
ali "radi", a to je najbitnije.
 
Gde se može videti raspored gledanja Marvelovih serija i filmova?

Bio je ekstra sajt, sve lepo pisalo na kalendaru, serije u pola sezone prekinute ako neki film ide između itd, ali sada vidim da je taj sajt ugašen, pa ne znam kako da gledam jer je od poslednjeg gledanja izašlo nekoliko filmova i serija čiji se kraj sezone bliži...
 
American Gods jako gledljiv i vizuelno privlacan (gledah ga u 4K), sjajna kinematografija, lagano golicljiva prica, nepotrebne gay scene u e03, ali ipak preporuka... iako nemam pojma o cemu se uopste radi :d
ali "radi", a to je najbitnije.

Ja sam je odgledao tek posle čitanja knjige, bez toga je krajnje nerazumljiva.
 
Gomorrah

Dobra je i druga sezona , tek je sada gledam.
8/10 samo zato što kradu tonu minuta na bezbroj nepotrebnih kadrova

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
veceras na HBO pocinje Snowfall,ocekujem puno po trejleru,da li je neko gledao?utisci?hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja samo da napomenem da je ta serija prilično propagandno nastrojena, ali, pobednik piše istoriju....
Najkraće rečeno, nije to baš bilo sve tako crno belo. Inače je vredi gledati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno