Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra, vredi gledati.
 
Krenuli Vikings season 6, dve epizode. Za sad je mnogo bolje od season 5 ili sam se uželeo neke history serije.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Arrow, poslednja sezona lep omaž seriji, tj onim prvim sezonama.

Sledeće nedelje kreće Crisis on Infinitive Earths, najveći crossover do sada.

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Preporuka za rumunsku (HBO) seriju Umbre (Shadows)! Izašla je i treća sezona!
Takodje topla preporuka, jedva sam dočekao da izadje S3, odlična krimi serija.
Watchmen sve bolja, valjda neće uprskati zadnje dve epizode.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zavrsio "Top Boy", kakva serija jb*, fenomenalno, ko voli Gomoru ovo je obavezno štivo, mislim da su italijani imali ozbiljnu inspiraciju iz ove serije, da ne kazem i pozajmili neke elemente. Nadam se da ce biti cetvrte sezone..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zavrsio "Top Boy", kakva serija jb*, fenomenalno, ko voli Gomoru ovo je obavezno štivo, mislim da su italijani imali ozbiljnu inspiraciju iz ove serije, da ne kazem i pozajmili neke elemente. Nadam se da ce biti cetvrte sezone..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Sjajna, i ja zavrsio, od mene 8+

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Zavrsio "Top Boy", kakva serija jb*, fenomenalno, ko voli Gomoru ovo je obavezno štivo, mislim da su italijani imali ozbiljnu inspiraciju iz ove serije, da ne kazem i pozajmili neke elemente. Nadam se da ce biti cetvrte sezone..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ima li prevoda za ovu seriju?
 
Koliko sam ja uspeo da primetim prevodioci su postali izuzetno lenji, tako da sam poceo da skidam engleske subtitlove i da ih prevodim sam. Ukucas google api subtitle translator i odradis prevod. Jeste da je "robotski" prevod ali naviknes se vremenom :)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Krenuli Vikings season 6, dve epizode. Za sad je mnogo bolje od season 5 ili sam se uželeo neke history serije.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Ne pratim seriju ali sam bio na snimanju, odlična ekipa. :)
 
Our boys - Одлична! И као кримић, и као драма и као хроника израелско-палестинског сукоба
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kostimi u u e05 Mando su na nivou star trek original series, odustajem
 
  • Like
Reagovanja: M J
https://www.imdb.com/title/tt8111088/
Nerealna ocjena 9.1
Nisam gledao Star Wars filmove, ali ova serija mi je previše spora.
Ja ne znam kako oni računaju tu ocjenu, jer ako se gledaju ocjene pojedinačnih epizoda ocjena bi bila 8.5
Vjerovatno se može dati ocjena za samu seriju, a može i za pojedinačne epizode, pa mogu postojati ovakve razlike.
I da, serija i nije nešto, ali pošto sam SW fan ipak pratim. Vidjeću kako će se razvijati.
 
I ja sam se smorio negde na sredini druge sezone i batalio...

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Jel gleda neko The morning show? Super glumacka ekipa, a za pricu cemo da vidimo. Za sad prve dve epizode drze paznju.
 
Ja koliko znam 11 epizoda. Trenutno samo jedna snimljena sezona.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno