Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutro će promeniti sve - i meni se sviđa gluma, teško da može prirodnije od ovog. Serija solidna, bolja od mnogih stranih koje sam gledao na preporuku.
 
Meni je serija skroz kul...u nekim situacijama sam prepoznao sebe, a negde sam prepoznao i ljude koje znam...okej, ima preterivanja, ali to samo rade kako bi serija bila jos zanimljivija...poslednja epizoda je imala bas neke zanimljive momente, bas me zanima kako ce sve to ici... :D

Kakve su serije bile u proteklih par godina, ovo je jedna od boljih serija...kad vidim ranjene orlove i slicne serije, nije mi dobro...konacno, pored senki na balkanu, da imamo i neku modernu seriju. Ima par sporednih likova koji ne znaju da glume, ali prva postava, narocito Andjela i Ljuba, glume super... :)
 
I odgovor je genijalan (parafraziram) "Zato sto ne gledam TV vec samo pojedine sadrzaje koji se emituju na TV kao sto su serije."

Šta si se ti uhvatio toga kako ja gledam serije?
Sloboda izbora.
Live and let die.

Razumem ako si neki autor pa se osećaš oštećeno zbog piraterije i sl pa otud ova hajka ali i u tom slučaju laješ na pogrešno drvo


Sta ti je tacno smetalo u prici i glumi?

Koja je priča u seriji? Mislim o čemu se konkretno radi?
Ovakve priče i scene u seriji ja slušam i gledam na dnevnom nivou od ljudi iz mog okruženja i šire.
Ovaj se oženio,onaj kupio stan,onaj otišao za Nemačku,Ameriku i sl.
Ne treba mi serija da bih to gledao kada to imam i u svakodnevnom životu

Što se glume tiče Rakočevića poštujem kao glumca ali mi ovde deluje krajnje blentavo i neubedljivo.
Što se tiče glume ostalih deluje mi gluma isforsirana,usiljena,nema nekog prirodnog ponašanja da se tako izrazim.
Tačno se vidi da se ponašaju kako su ih učili na FDU i da se toga drže kao pijani plota,bez trunke improvizacije i sl
 
@NightCrawler Slažemo se da se ne slažemo po ovom i pitanju i ja to poštujem [emoji106]
Glupo je raspravljati više. Pozdrav.
 
Šta si se ti uhvatio toga kako ja gledam serije?

Ostavio si review na forumu, koji po definiciji podrazumeva diskusiju vise ljudi. Imas druga mesta na kojima mozes ostavljati review-ove, bez da ih drugi komentarisu.

Sloboda izbora.
Live and let die.

Svi imaju (privid) slobode izbora, s obzirom da se nasi zakoni bave iskljucivo kaznjavanjem krivicnih dela, ne i njihovom prevencijom. Na nama je da li cemo izabrati liniju manjeg otpora i krsiti zakone. Neinformisanost, placanje RTS pretplate, stari Tv u drugoj sobi i slicno su ocekivani razlozi za odabir piraterije u ovom slucaju kada je sadrzaj dosupan legalno i besplatno.


Koja je priča u seriji? Mislim o čemu se konkretno radi?
Ovakve priče i scene u seriji ja slušam i gledam na dnevnom nivou od ljudi iz mog okruženja i šire.
Ovaj se oženio,onaj kupio stan,onaj otišao za Nemačku,Ameriku i sl.
Ne treba mi serija da bih to gledao kada to imam i u svakodnevnom životu

Prica ti smeta, jer oslikava tvoje uze i sire okruzenje. Zanimljivo.
 
Ostavio si review na forumu, koji po definiciji podrazumeva diskusiju vise ljudi. Imas druga mesta na kojima mozes ostavljati review-ove, bez da ih drugi komentarisu.

Podrazumeva diskusiju o serijama a ne o NAČINU GLEDANJA I NABAVLJANJA serija

Ti seriju nisi komentarisao nego to kako ja i odakle gledam seriju
 
"Jutro ce promeniti sve" mi je iznenadjujuce dobra, cak stavise odlicna, ako se zanemare sitni propusti (tipa vidjao sam na par mesta iste statiste i nisam bas siguran koliko su ovi klinci sa nebitnim ulogama ok glumili) bitno mi je da posle duzeg vremena nemam transfer blama dok gledam ove mlade nase glumce, dosta njih je na nivou zadatka. Pored toga serija je bas gledljiva.

13.epozoda, isplakao sam kad idu sa onom aplikacijom po muriji [emoji23], tragikomicno ali surova realnost kod nas.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk

https://www.opsteobrazovanje.in.rs/kako-se-pise/cak-ili-stavise-ili-cak-stavise/

Inače, gledam seriju ali mi je sve više "bljak". Imali su dobar start ali su se sada zavezali ko "pile u kučine". Baš im je glupa priča, nigde veze s vezom, čisto ono kao "hajde samo da pravimo baljezgarije i ljudima će do da se svidi. napravili su Parove i Zadrugu od serije. Užas (a ja ću nastaviti da je gledam :D).
 
Znaci jos jedan promasaj najavljen.
 
Nadam se da neće.
Njihov, Death note, nisam gledao a anime verzija mi nije privukla, tako da ne mogu da procenim.
Mada i u ovom tekstu potenciraju da je bio promašaj.

Cowboy Bebop, mi je baš bio super, pa priželjkujem, gledljivu :) verziju.

Da je SyFy u pitanju bio bi skeptičan, ovako, ipak verujem da bi moglo da bude nešto.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja serija koju sam gledao do pre dve nedelje tj. nastavio gde sam stao odavno je Britanska serija Coupling (2000-2004god.) :)

Bila se vrtela kod nas sredinom 2000-tih na B92 ili tako nesto gde sam odgledao samo par epizoda prve sezone.

Inace komedija i prica o musko-zenskim odnosima i slicno,fantasticna serija iz koje ima i da se nauci dosta na jako komican nacin. :)

Cetvrta sezona je najlosija od svih jer je glumac koji glumi lika Dzefa navodno morao na napusti seriju jer su svi poludeli za njegovim likom na 'ostrvu" i hteo je da izbegne da mu u buducnosti ne bi davali slicne uloge jer je bio tek na pocetku karijere,toliko je dobro izneo tu ulogu i lika. :)

VELIKA PREPORUKA :)
 
Da je SyFy u pitanju bio bi skeptičan, ovako, ipak verujem da bi moglo da bude nešto.

Death Note anime je vrhunski klasik, a ono sto su oni napravili je sramota (u nedostatku prikladnije reci, zbog pravila foruma).
A ovo sto sam citirao, sve bih suprotno rekao. :D Da je SyFy necemu bih se nadao, a ovako ocekujem opet neku bljuvotinu.
 
Death Note anime je vrhunski klasik, a ono sto su oni napravili je sramota (u nedostatku prikladnije reci, zbog pravila foruma).
A ovo sto sam citirao, sve bih suprotno rekao. :D Da je SyFy necemu bih se nadao, a ovako ocekujem opet neku bljuvotinu.
Videćemo, videćemo

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Preporuke za Titans, za sad mi izgleda odlicno a ni gluma nije losa. Osvezenje posle Marvelovih bljuc interpretacija na temu super heroja.
 
Nadam se da neće.
Njihov, Death note, nisam gledao a anime verzija mi nije privukla, tako da ne mogu da procenim.
Mada i u ovom tekstu potenciraju da je bio promašaj.

Cowboy Bebop, mi je baš bio super, pa priželjkujem, gledljivu :) verziju.

Da je SyFy u pitanju bio bi skeptičan, ovako, ipak verujem da bi moglo da bude nešto.

Sent from my Note 4 using Tapatalk

Daj Boze, ali serija iziskuje ozbiljan budzet i ozbiljne glumce, kao i da se Netflix ne petlja sa krojenjem price kako njima odgovara i guranje SJW gluposti. Sto znaci da ocekujemo fail u najavi (imacemo Witcher seriju da se ponovo uverimo). Anime je i dalje jedna od boljih (sci-fi) prica, po meni cak i celokupno bolji od Ghost in the Shell - a videli smo svi kakvu nakazu od igranog filma dobismo tamo...
A Death Note ti je jedno od obaveznih stiva, prava bi steta bila ne odgledati ga...
 
Poslednja izmena:
A Death Note ti je jedno od obaveznih stiva, prava bi steta bila ne odgledati ga...

[emoji106]

Stoji mi na listi za gledanje, anima.

A igranu seriju sigurno neću, pogledao sam inserte i podsetilo me na Riverdejl, znači ništa od toga.

Inače Cowboy Bebop, mi je nekako uvek ličio na nikad prežaljeni Firefly I sa pravim uživanjem ih izvrtim s vremena na vreme :)

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
zavrsio sam sezonom 3 daredevila.Sta da kazem meni ova sezona nije bila kao prethodne dve ili je previse izhajpovana pa sam ja ocekivao ko zna sta ili jednostavno nije bio taj sok(pozitivni) kao sa prvom sezonom.Dobra je prica,dobra gluma sve je dobro ali mi fali nesto ne znam sta.Od mene ocena 8
 
Inače Cowboy Bebop, mi je nekako uvek ličio na nikad prežaljeni Firefly I sa pravim uživanjem ih izvrtim s vremena na vreme :)

Yep, slazem se, samo sto je prica u Bebop-u zaokruzena, za razliku od FF-a, i nista tu ne bih dirao. Cini mi se da je vise puta bila prica da je Keanu Reeves zeleo da odrade filmsku ekranizaciju, sa njim u glavnoj ulozi Spike-a, ali naravno niko nije hteo jer je budzetski megaloman poduhvat.
Ista prica je bila i za Tobija (Spajdija) sa Robotechom, jer je isto veliki fan ali se to na kraju samo onim animiranim filmom zavrsilo (Dark Chronicles).

Generalno mislim da su sve te igrane adaptacije dosta losije, plus zali boze kada je u pitanju zapadna produkcija. Jednostavno ne mogu da zabodu taj vajb...
 
Yep, slazem se, samo sto je prica u Bebop-u zaokruzena, za razliku od FF-a, i nista tu ne bih dirao.

Pazi film Serenity, u kome su pobili pola glavnih likova sa namerom da osujete bilo kakav zahtev za nastavkom, je nešto još gore nego da su ostavili samo onih 13 epizoda.

Generalno mislim da su sve te igrane adaptacije dosta losije, plus zali boze kada je u pitanju zapadna produkcija. Jednostavno ne mogu da zabodu taj vajb...

Slažem se apsolutno.


Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
:) Sta ces kada je "prljava kravarska kaubojstina" u pitanju. Strip koji je Wheadon kasnije uradio je malo prosirio univerzum ali meni iskreno samo dodao so na ranu...

Btw. kada smo kod "prljavih kravarskih kaubojstina", konacno uzeh da gledam Deadwood - Serija i po (sa velikim "S") i u pravom (pozitivnom) smislu je prethodno citiran komentar jednog komedijasa iz ove teme opisuje. Atmosfera, likovi i dijalozu su vanserijski, zgutacu verovatno za nedelju dana. Apsolutna preporuka ali za one koje vole sporije serije...
Odgledao bas ponovo Tarantinove vesterne i ovo mi je leglo samo tako - posebno posle Hateful Eight-a. Mislim da cu posle Deadwooda da se bacim na mini maraton vestern serija i filmova.
 
Poslednja izmena:
Završio Haunting Of Hill House.
Legla mi je serija samo tako iako nije klasičan horor.

Kraj mi je mlak jedino

nisam očekivao happy end
 
I Đorđević, realno.
 
Bas sam hteo da napisem. Malopre sam usput pogledao, pola epizode Korena. Serija mi izgleda odlicno, ono sto sam pogledao je i knjizi verno, gluma vrh, atmosfericno napeto i bas onako kako zamisljas citajuci knjigu. Vidi se da to nije vrhunska produkcija, ali nije ni smejurija poput Nemanjica. Mislim da cu probati da gledam od pocetka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno