Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Završio Electric Dreams.

Epizode koje su mi se svidele:

1. Real Life ( meni najbolja epizoda,mindfuck u svakom smislu)
2. The Father Thing (malo vajb 80tih,malo vajb Stranger Things)
3. The Hood Maker ( mračna priča,malo podseća na Blade Runnera)
4. The Commuter (još jedan mindfuck ali daleko od Real Life epizode)

Ostalo nije ostavilo neki utisak na mene.
Nekako suviše bledo.
 
da ne idemo previse u off ali moze da se "skine" sa netfliksa nesto, na recimo telefon :D

Pogledao Jesiku i Luka prve sezone na ntflx, sta znam , i nije lose koliko me filmovi smaraju sa tom tematikom superheroja
Da gledam Defenderse ili odmah na Jesiku s02?

Ko ima netflix ne pita odakle da skine.
 
Krypton prvih 5 minuta cringe worthy, posle se eksponencijalno popravlja da bi zavrsila odlicno.
Imao sam veoma niska ocekivanja, ali izgleda da nisu protracili veliki budzet.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Završio The Wire.

I sad se pitam kakve sam je sve gluposti gledao, a ovo preskakao svo ovo vrijeme. 10/10.
 
Mocices sam sebe da citiras kada odgledas Sopranove, meni za nijansu bolji od zice.
 
Posle Band of Brothers pogledao sam i Pacific, koja je odlicna, ali mi je za nijansu slabija od Band of Brothers.
Sta znam, mozda zato sto sam nju prvo odgledao pa je ostavila jaci utisak.

Dugo mi kompu ceka red Fargo, pa sam i nju resio da pogledam.
Posle dva serijala mogu da kazem da je serija nekako opicena..:D
Ne znam kako da je ocenim, na momente je dosadno, a na momente genijalno..:p
U svakom slucaju serija koju treba pogledati..
 
Jel Generation Kill vredi gledanja do kraja. Ja sam odavno ostao na 3 ili 4 epizodi i nikako da dovrsim.
 
Fortitude...
Gledam četvrtu epizodu, pola stvari koje se ovde dešavaju veze s vezom nemaju.
Jel ovo postaje bolje ili da bataljujem?

Sent from mTalk
 
Postaje bolje,nastavi da gledaš ... druga sezona je slabija bar meni lično.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Završio The Wire.

I sad se pitam kakve sam je sve gluposti gledao, a ovo preskakao svo ovo vrijeme. 10/10.
I nisi gledao ni Sopranos ni BB...
Blago tebi, osim ako nas ne za...

Ako ti je legla The Wire onda obavezno i Bron/Broen dodaj na listu.
 
Uh ja ni ono ludilo u prvoj nisam imao volje da ispratim, a oni rade drugu sezonu.
Nego jel odgledao neko pilot za Kripton?
 
Ko ima netflix ne pita odakle da skine.
Sto ne? Neke stvari mogu da se skinu za telefon i gledaju kroz Netflix app neko vreme, ali neke ne mogu.
A recimo nastupe bas zelim da skinem i gledam/slusam dok putujem i nemam net.

Neko bi i serije da gleda tako.
 
Ne pametujte. Svi znate o cemu se radi sa "linkovima za skidanje". Nema vise diskusije.
 
Uh ja ni ono ludilo u prvoj nisam imao volje da ispratim, a oni rade drugu sezonu.
Nego jel odgledao neko pilot za Kripton?
Juče čovek napisa ' 15 posta iznad tvog '
I mene trejler zaintrigirao. Plus nahvalili pilot u nekom tekstu na netu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Odgledao i osmu epizodu Fortitude i zvanično je bataljujem. Od mene 4/10.

Sent from mTalk
 
Altered Carbon mi se baš sviđa.
Doduše tek sam na petoj epizodi ali taj cyberpunk settings mi se mnogo sviđa.
 
Ta sredina serije je i najbolja, kasnije opada.
 
Uspeo sam da odgledam Ubice Mog Oca da mi ne stoji na hardu i zauzima mesto.
Toliko cringe momenata u nekoj seriji ja ne pamtim.
Ok,jesu napravili nešto sa prvom sezonom i malo prodrmali učmalu srpsku kinematorgrafiju i Srećne Ljude,Porodično Blago i sl ali ova druga sezona je jedan veliki cringe.
Toliko su iskopirali američke serije,toliko su nebuloza nabacali,toliko loše glume....

Jedina dobra stvar je što se Kostić u poslednjoj epizodu presvukao nakon što mu je "majka" rekla da smrdi ko tvor :d
To mi je od svega bilo najnapetije :d
 
Ima loših momenata, loše režije i loše glume, ali sve u svemu serija nije loša. Meni se sviđa.
 
Babylon Berlin,pored uloženog što se stvarno vidi,priča mi baš i nije neka,s obzirom na period,mogo bolje sam očekivao.
Nastavljam sa germanizmima,pa sam krenuo i Dark da gledam.Završio 3 ep.i još uvek ne mogu da skontam ko je ko.Mislim da ću čak prekinuti,ovo je previše komplikovano.
Može li mi neko objasniti ko je su to 4 porodice,pošto ono putovanje kroz vreme nekad i sad ne mogu povežem?Ulrich je deda svom sinu? Ne, čekaj, mali je tata Ulrichovoj ljubavnici? :smash:
 
Poslednja izmena:
Babylon Berlin,pored uloženog što se stvarno vidi,priča mi baš i nije neka,s obzirom na period,mogo bolje sam očekivao.
Nastavljam sa germanizmima,pa sam krenuo i Dark da gledam.Završio 3 ep.i još uvek ne mogu da skontam ko je ko.Mislim da ću čak prekinuti,ovo je previše komplikovano.
Može li mi neko objasniti ko je su to 4 porodice,pošto ono putovanje kroz vreme nekad i sad ne mogu povežem?Ulrich je deda svom sinu? Ne, čekaj, mali je tata Ulrichovoj ljubavnici? :smash:

Imaš ovde family tree, ko je ko i kako su međusobno povezani, ali pošto si odgledao samo tri epizode, ne znam da li će ti nešto pokvariti:
http://cimg.tvgcdn.net/i/2017/12/07/ebccd7ca-538d-4759-9037-af9d0665fffb/dark-family-tree-3.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno