Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hteo bih da pitam koje je vase misljenje o Rick And Morty, ako je danas uopste i moguce potegnuti tu temu bez kontroverzi ?
Po meni je jedna od bolji crtanih serija, prvih par epizoda mi nisu bile nešto ali posle sam se baš navukao ma seriju i jedva čekam novu sezonu.

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Odgledao sam zapravo, samo pitam jer je fan-fuck-up postao preveliki zbog cele one sage o "you have to have very high IQ to understand Rick And Morty" pa cirkle-jerk pa anti-cirkle jerk, pa je onda postalo sramota uopste reci da ti se svidja jer bi te internet-ratnici optuzili za elitizam i slicno, pa onda Sechuan Sauce debakl koji se desio ... Za neupucene - McDonalds je vratio sos. Radi fore. Kompletni moroni koji misle da kapiraju seriju (a ocigledno ne kapiraju) su pohrlili u Mek da dobiju sos, praveci redove, pa cak i tuce u mek restoranima, da bi par dana nakon toga istrovali internet sa pljuvanjem Meka i radnika Meka, jer nema dovoljno sosa ..

Ja sam zaista odusevljen serijom. Nikad nisam gledao nista toliko kreativnno, a konkretno 3 sezona je 3 reda ispred prve i druge, koje su u startu fenomenalne.

- Rick kad objasnjava Jerry-ju zasto je leacher i kako mu je odbrmabeni mehanizam da tera druge da ga sazaljevaju zapravo predatorski

- Rick kad objasnjava Beth sta je univerzum i kako da nastavi da zivi

- Pickle Rick i terepeutkinja

- Rick Predsedniku USA: IM Doctor Who in this Motherfucker

Na sve to, ne mogu da prestanem da se odusevljavam kakv razvoj lika su napravili za Morty-ja. Od "blago retardiran" u prvoj sezoni, do klinca koji je eventualno naucio da bude rame uz rame pandan Evil Morty-ju, gde njih dvojica (C137 i Evil Morty) jedini odskacu od Infinite Morty-ja po tome koliko su sarzeli.

- Kad odhebe komsiju dok prica sa Beth

- kad objasnjava decku od Summer, smireno i stalozeno, kako ce bukvalno da ga sje*e

- kad se obraca Council of Ricks (If you think my Rick is dead, you are wrong, and if you feel safe He's coming for you!)

- Kad god ozbiljno pokusava da objasni klasicnoj tinejdzerki Summer, sta se zaista desava

Ne mogu da se strpim do novembra jer sam sve odgledao u cugu. SP, Simpsonovi, i Family Guy su imali svojih 5 minuta, ali u retkim epizodama, daleko vise suma i prizemnog humora od nekih zaista genijalnih stvari. Rick And Morty je svaka epizoda suvo zlato.
 
^
Zasto mi delujes poznato?

giphy (1).gif
I zasto imam utisak da ces ubrzo ponovo da letis sa foruma?
 
Poslednja izmena:
Ocigledno mu ego ne dozvoljava da se ne pojavi na forum povremeno, kao i jos jednom sto povremeno visi u linux temi...
Nema veze, uvek je zabavno videti njegove kreativne cameo pojave...

Jos zabavnije je videti ga kako banuju i dramu koju nakon toga pravi...:S:
 
Black Mirror razočarenje...nijedna od tri epizode nije ostavila nikakav utisak na mene
 
Pa objektivno i prethodne 2 sezone su raspad i nemaju zbirno jednu solidnu epizodu. Tako da ne žurim sa gledanjem te najnovije...
 
Pa....šta znam za prethodne dve kao što kažeš vidi se da nekako nije to to,..........,................................................... ali ova zadnja sezona.....mislim stvarno šta reći.....a da nije prejako..[emoji2961][emoji2961][emoji2961]

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Juce sam u jednom danu pogledao celu 3 sezonu lethal weapon-a! 15 epizoda za jedan dan, jel ima ko jaci? :p Jedna od retkih serija koje bas lepo uticu na raspolozenje i drze paznju!
 
Da, vidiš. Treća je bez Rigsa pa sam odustao od gledanja

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li je neko pogledao Dark drugu sezonu i kakva je u odnosu na prvu?
Koliko se vezuje za prvu? Pošto sam dosta toga zaboravio.
 
Pogledala sam ja prve dve epizode u novoj sezoni Dark-a, i sve se vezuje na prvu, da nisam ponovila za vikend prvu sezonu nista ne bih skontala ko je kome ko i sta se desava. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
joj, prva je vec bila mindfck.. ko ce se toga setiti :D a nemam obicaj da ponavljam serije, zaista
 
+1

Nema šanse da ponovo gledam prvu sezonu.
 
Imate rekapitulacije na YT-u. Mnogo je zamršeno, ali pomaže.[emoji28]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To je najbolje onda gledati kad se ceo serijal zavrsi.

Tacnije sve je najbolje tako gledati...
 
Da, vidiš. Treća je bez Rigsa pa sam odustao od gledanja

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

I ja sam mislio da ce biti bzvze bez njega, ali i sa Williamom scottom je super. Naravno niko ne moze zameniti Rigsa ali ovaj je odradio skroz ok posao. Cela glumacka postava je odlicna i svi su komicni na svoj nacin i mnogo sprdnje u seriji ima zato mi se i svidja, jer ti popravi raspolozenje!
 
Dark, pocetak druge sezone odlican.
 
Ja nikako nisam mogao da se nateram da gledam seriju "Smrtonosno oružje", onaj crnac još đene-đene ali belac mi je očaj. Na svu sreću ga šutnuše. Elem, originalni dvojac iz filmova mi je neprevaziđen ovi novi klinci im nisu ni za prineti.
 
Ma daj brka kida, ja sam gledao 10ak epizoda i odlican je ali me prosto serija nije zadrzala....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno