Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na preporuku drugara pogledah komplet prvu sezonu (10 epizoda) The Young Pope. Malo neobicna i ne toliko dinamicna serija, ali meni je sasvim ok. Jude Law odlican u ulozi pape. Bas me zanima kakva ce biti druga sezona :) tj u kom smeru ce prica da se nastavi.
 
Majke mi, ovaj put stvarno dižem ruke od TWD-a. Ono je jbno mučenje gledati. Odmah oni po starom tempu nastave ... :D
 
Pocelo emitovanje serije Big little lies sa Nikol Kidman, Riz Vinterspun, Aleksandrom Skasgardom i jos par poznatih glumaca. Prva epizoda nije losa, mada sam ocekivao malo vise. Videcemo.
Poceo po preporuci sa foruma da gledam Lethal weapon, bas me je prijatno iznenadila. Pogledao 6 epizoda u cugu.
Taboo mi je odlican, ali nikako za bindzovanje.
 
Taboo bas nezanimljiva serija, a nisam to ocekivao na osnovu trailera. Isplativije bi bilo da su napravili film od dva i po sata.
 
Bogu fala pa se ne upecah na tabu, pocecu sa Milijardom ipak rekoste da je dobra...
 
Taboo - epizoda 7

Bogami do sada najbolja epizoda po meni ,ja jos imam strpljenja generalno :D
 
Kako kome, msm na Taboo, stekao sam utisak da je većini ovde lepo legla.

Meni je prijatno iznenađenje, ali ok računam nekome se neće dopasti, mada da je
nezanimljiva, to teško.

Poslednja epizoda Taboo je svakako najbolja do sada, što je i logično s obzirom
da je ovo sve do sada kulminacija pred zadnju epizodu ove nedelje.

A koliko sam video na netu od autora serije, imaju neki plan da serija traje tri sezone.
 
Poslednja izmena:
Ma ja nisam gledao posto me sumorni london uzasno smara, ni piki blajnderse nisam gledoa posle 1 sezone. Previse tmurno...
 
Sve britanske serije su "sumorni London" nazalost :( I to stvarno ubija volju, mora bas bas biti kvalitetno da pogledam te njihove serije.
 
Nego gde gledate Gomoru a da nije RTS, ako je zabranjeno moze na PM. Thx
 
Goliath, posle pogledane 2 epizode, vrlo dobra/odlična.
 
Bogu fala pa se ne upecah na tabu, pocecu sa Milijardom ipak rekoste da je dobra...

Pa ono, sesta i sedma epizoda su bile odlicne. Valjda ce i ova poslednja. A opet sve pre toga itekako razvuceno...

Mozda sveukupni utisak bude drugaciji na kraju, kao sa True Detective S02. Mada su tamo samo prve 3 epizode bile smor, a ovde prakticno 5. :d
 
Prati neko Better Call Saul, ima li nade za trecu sezonu? :D
 
Ako je verovati IMDB-u, treca sezona krece 10. aprila.
 
Flaš odličan,što bi rekli pokidao!!!!
Da mi je neko rekao da ću jedan od omiljenih Flash stripova gledati na televiziji ne bi mu verovao,inače obe epizode su rađene po New 52 eri,jedan od najboljih Flash priča.
aa02fda3031d6cc3a49ae93e1888a221.jpg


Sledeće nedelje nastavak priče

8b06f1dcd6eabffc9872cf75b9c8048b.jpg




Послато са Huawei Honor 5x
 
Flaš odličan,što bi rekli pokidao!!!!
Da mi je neko rekao da ću jedan od omiljenih Flash stripova gledati na televiziji ne bi mu verovao,inače obe epizode su rađene po New 52 eri,jedan od najboljih Flash priča.
6eda5aeda405c8f4dee9849f0953cf6d.jpg


Sledeće nedelje nastavak priče

8b06f1dcd6eabffc9872cf75b9c8048b.jpg




Morao novu poruku,izgleda izbacili edit!!!



Послато са Huawei Honor 5x
 
Taboo bas odlicna serija ko voli taj engleski 19 ti vek stil u stilu Penny Dreadfull meni legla bas lepo

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Meni exodus ne izbacuje hd linkove za Gomoru
 
Sad ću da proverim.
EDIT: u pravu si, nema više provajdera koji je imao HD.
Šteta, bio je Hd, sa sky atlantic.
 
Poslednja izmena:
^
Prva sezona je samo u SDu ali druga je u fHD-u. Kodi/exodus+rd.

Sent from my D6603
 
Pustio 1.1 legion. Zaspao.
el serija bas losa il sam ja bio previse umoran sa gledam? Neki klinac u ludaji neke ribe i losi tripovi koliko videh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno