»RSS Benchmark sajt

Strana 1211 od 1211 PrvaPrva ... 21171111111161120112071208120912101211
      Prikazani rezultati od 18.151 do 18.155 od ukupno 18155

Tema: Poslednje odgledane serije

Member Avatar korisnika Yojinbo
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        1.445
        Citat Citiram korisnika: Babadook Pogledaj poruku
        Ako su vam lgbt scene odlučujuća stavka kod serija,onda necete mnogo serija danas da se nagledate.
        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Poenta cele ove price. U slucaju nekih serija (koje su dobre) treba preci preko "eksplicitnih" scena, ali ako se iste guraju bez konteksta cisto radi "promocije trenda" -> shift+delete. Trenutno je izbor (dobrih) serija nikad veci da bi se gubilo vreme sa svakakvim djubretom.
        He's seen the future...Now he has to kill it. He'll need bigger guns.

Member Avatar korisnika nikornla
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        642
      3. Moja mašina
        • CPU: i5-3450
        • MoBo: Asus P8H77-V
        • RAM: 2x4GB Mushkin 1600 Blackline
        • VGA: MSI GTX 1060 Gaming X
        • HDD: 128GB Samsung 830 + 120GB Patriot Blast + 1TB SEAGATE ST1000DM003 + 500GB SAMSUNG F3
        • OPT: Neko klasicno njesra
        • Case: CM 690 II Basic
        • TV: LG 32LK430
        • INET: DSL
      4. pa jbt, vil end grejs su "promivisali" homo opredeljenje bez ikakve potrebe za nekim eksplicitni(ji)m scenama... mislim iskreno se ne secam kakvih je sve bilo i dal ih je bilo, jer sam samo povremeno ispratio neku epizodu kad se davala na Tvu odavno, ali se secam da je bila poprilicno gledljiva za veliku vecinu ljudi, sem ako si od onih koji bi tukli ljude po ulici iz bilo kog razloga...

al ajde sto se to podmece, vec i sve ostalo, sto vise i sto agresivnije... ima jedna kratka pricica koja kao zakljucak ima "White straight male, the most hated 'whatever' on the earth" ili vec tako nesto.

Shamless S01E02, definitivno ispratila prvu epizodu

Member
        Na forumu od
        Jul 2013
        Poruka
        42
        Po meni poslednjih par sezona su previše apsurdne, sa slabijim razvojem likova, repeticijom. Bezpotrebnim razvlačenjem nekih epizoda. Seirija kao svaki zabavan sadržaj teži preterivanju ali nisu znali šta da rade pa su mnoge epizode
        previše neuverljive. E da kako odmiče serije riblji kadar se pojačava, tako da na to nisam mislio kao i humor zbog kojeg nisam ni počeo da gledam seriju. Kulminacija je bila u sezoni sa Frenkom i "našom" Bojanom Novaković psle ide silazno

U svako slučaju jedva čekam novembar kada kreće verovatno poslednja sezona

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        32.136
      7. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      8. Citat Citiram korisnika: nikornla Pogledaj poruku
        pa jbt, vil end grejs su "promivisali" homo opredeljenje bez ikakve potrebe za nekim eksplicitni(ji)m scenama... mislim iskreno se ne secam kakvih je sve bilo i dal ih je bilo, jer sam samo povremeno ispratio neku epizodu kad se davala na Tvu odavno, ali se secam da je bila poprilicno gledljiva za veliku vecinu ljudi, sem ako si od onih koji bi tukli ljude po ulici iz bilo kog razloga...
        WG su vise ismevali LGBT nego sto su iole promovisali. Plus jedno je kada si jedina serija takvog tipa u to doba, a drugo je kada si samo jos jedna od 99%. Sto lepo si citirao dole:

al ajde sto se to podmece, vec i sve ostalo, sto vise i sto agresivnije... ima jedna kratka pricica koja kao zakljucak ima "White straight male, the most hated 'whatever' on the earth" ili vec tako nesto.
        Otprilike, stvarno te serije i price teraju da se ovako osecas.
        Altru za Zorana: "Rekoh ja nekoliko strana ranije, ova tema će teško preživeti kad krene zaista da naručuje..."

Member Avatar korisnika sky007
        Na forumu od
        Sep 2013
        Poruka
        100
        Citat Citiram korisnika: nikornla Pogledaj poruku
        Shamless S01E02, definitivno ispratila prvu epizodu
        I ja sam oduševljen ovom serijom,i ni najmanje mi ne smetaju homo scene,čak su mi i zabavne jer su ovde prikazane na komičan način.Ono gde su me te scene nervirale,to je bio Modern family i onaj debeli i mršavi koji se prenemažu u svakoj seriji,e to mi je prosto na živce išlo da sam prekinuo sa serijom Modern Family.Will i Grace uvek mogu da gledam,jer homo odnos nije prikazan na način kao u Modern family gde su po meni otišli najviše .

Strana 1211 od 1211 PrvaPrva ... 21171111111161120112071208120912101211

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •