Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Који програм користиш?

To je nešto što sam napravio za sebe, nisam razmišljao o široj upotrebi, u suštini za svaku seriju koju dodajem moram ručno da je dodam u source code pa da kompajliram program ponovo, što meni nije teško ali nije praktično za nekog drugog, može da se to sredi na drugi način ali me mrzi da na tome radim trenutno. U principu program skida RSS sa trekera svakih 10 minuta i ako je izašla nova epizoda skine torent, doda ga u klijent i krene sa skidanjem, onda doda u config fajl +1 na epizodu i čeka sledeću, znači ako je skinuto s01e04 proverava nadalje s01e05 za tu seriju itd.
Neki torent klijenti imaju u sebi RSS koji služi upravo za to, mada nemam iskustva sa time, možeš to da probaš.
 
GoT

Dzon: "Ostavljam Vinterfel u dobrim rukama".
Sansa: "U CIJIM RUKAMA!" :mad:
Dzon: "U tvojim"
Sansa: "Okay then" (Fargo izgovor) :d
 
GoT druga epizoda... čekam Tozu da se javi ☺️

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nista posebno druga epizoda GoT. U stvariii, jedna scena je posebna i to jako. Verovatno svi znate i koja. :D

@Marep
Gledao sam American Gods. Sjajna serija sa ludom pricom. Perfektna gluma. Preporucujem ti seriju ali i knjigu.

Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
 
Poslednja izmena:
Kakva je ovo kršina od epizode, gore mi je čak i od prve epizode. Ovo kao mali Perica da pisao scenario. Sve je kao što se i pretpostavljalo.Iz aviona se videlo šta će se desiti, naivno i smešno.Batalicu pa pogledam kada izađu sve epizode. Jedino provadila melez, mada je i ta scena mučna.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je nešto što sam napravio za sebe, nisam razmišljao o široj upotrebi, u suštini za svaku seriju koju dodajem moram ručno da je dodam u source code pa da kompajliram program ponovo, što meni nije teško ali nije praktično za nekog drugog, može da se to sredi na drugi način ali me mrzi da na tome radim trenutno. U principu program skida RSS sa trekera svakih 10 minuta i ako je izašla nova epizoda skine torent, doda ga u klijent i krene sa skidanjem, onda doda u config fajl +1 na epizodu i čeka sledeću, znači ako je skinuto s01e04 proverava nadalje s01e05 za tu seriju itd.
Neki torent klijenti imaju u sebi RSS koji služi upravo za to, mada nemam iskustva sa time, možeš to da probaš.

Postoji SickRage ili ponaski bolesni bes koji to sve sam radi i sasvim dobar posao radi. Meni skine javi plexu da je skinuo plex skine prevode i prilagodi srt fajlove u utf8 da mogu na samsunzi da gledam bez hijeroglifa. Mislim u sustini moze da se steluja za sta kome treba, skine epizodu pa javi na mob da je skinuo i takve gluposti.




GoT dobar
bitka na kraju top.
 
Poslednja izmena:
Kakva je ovo kršina od epizode, gore mi je čak i od prve epizode. Ovo kao mali Perica da pisao scenario. Sve je kao što se i pretpostavljalo.Iz aviona se videlo šta će se desiti, naivno i smešno.Batalicu pa pogledam kada izađu sve epizode. Jedino provadila melez, mada je i ta scena mučna.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Ne znam.
Od svega, jedino je CGI kad je Wolverine sreo vuka bio na nivou.
Ovo ostalo je davno prevazišlo i komediju i tragediju, sad je samo čista rezigniranost.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
GoT

Meni dobra epizoda

Teon stvarno pokidao :) Mada, da je drugacije postupio zestoko bih se razocarao. Inace, zao mi dornjanki zarobljenih, ako ne bude neko cudo, mislim da im se smesi PLANINArenje u sledecim epizodama
 
Kontam pogledati GoT kad završe sezonu, a konstantno čitam sve što piše u spojlerima. Nije mi meni lako.

(Slobodno pišete opširnije, da nema potrebe ni da gledam)
 
Da,ne stizem redovno da gledam...
Inace ta epizoda je meni do sada najveci trip.
Apsolutno nemam pojma sta sam gledao [emoji23] ali da je epizoda trajala jos sat vremena i dalje bi je gledao sa uzivanjem

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
"Stiže treća sezone serije Fear the Walking Dead
Premijera je 11. septembra na AMC kanalu"

Kakva je bila 2. sezona, meni lično se je prva svidela?
 
Posle odgledane 1. i pola 2. sezone uz premotavanje, odustao sam. Meni je jako loša a ne kažem to olako zato što volim taj žanr i pratim TWD i dalje.

Ako ti je prva sezona bila ok verujem da će i druga, nastavljaju u istom ritmu ali se nekako dešava više stvari.
 
Odgledah prve 4 epizode Peaky Blinders. Za sada odlično. Nadam se da se ne iskvrai mnogo vremenom?
 
Meni je bila skroz dobra i dalje. Čeka se 4a sezona.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Skroz dobra i druga epizoda GoT.

Zanimljiva teorija,ne znam da li je vec pisao neko ne otvaraj spoiler ako nisi krenuo sa 7. sezonom :
IMG_3870.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Maginot line. Proci ce kao francuzi u WW2

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Treba mi predlog za seriju zabavnog karaktera tipa Shameless-Californication. Pozeljno da ima bar dve sezone.
 
Brickleberry. Jeste da je animirana ali je odlična zabava

Beyond Genius Lies Insanity
 
Zavrsih Forbrydelsen. Odlična serija. Druga sezona malo tanka, prva vrlo dobra (moglo je 10 umesto 20 epizoda), ali je zato treća ponajbolja.

Od svih Sarinih partnera, Majer iz prve sezone mi je bio najgotivniji. Odavno se nisam toliko iznervirao zbog smrti lika. Sam kraj serije mi je isto jako dobar. Nekako mi ovde ne bi legao happy end.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
@ DeRadicci

How to Make It in America (samo 16 epizoda ali ne mogu da se setim kakav je kraj posto je otkazana, radnja se desava u Nju Jorku),
Atlanta, Entourage, You're the Worst
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno