Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Punisher, Season 1. Mlako, očekivao sam više, ne baš da komplet sezona bude kao scena u tvorzi, ali ipak više. Ovako, deluje da su mnogo bolji utisak postigli sa ubacivanjem lika kao sporednog u Daredevil. Dosta preterivanja i nelogičnosti u čitavoj priči, ne očekujem baš surovu realnost, ali dosta neozbiljno u nekim situacijama. Nisam siguran ni da bih se obradovao drugoj sezoni.

Ocena: 6,5/10.
 
^ Baš tako. I meni je bio mnogo gotivniji lik u Daredevil-u... ja ipak jedva čekam 2 sezonu. Teško da mogu da urade još jednu ovako mlaku.
 
The X-Files - mada mi je jedna od omiljenih, na silu je nastavljaju samo sad bez vanzemaljaca, sa tankim plotom(Carter je lutao i ranije al sad baš totalno nema ideja) i podbulim protagonistima. Isto ovo je radio i Abrams sa Lostom ali je bar skončao nekako što bi trebalo da uradi i ova gerijatrija pa da nam barem ostanu u lepom sećanju...
 
Poslednja izmena:
Izašla je prva epizoda Black Lightning.
Prosečna cw epizoda, izbacuju ove superhero serije samo tako.
 
The X-Files - mada mi je jedna od omiljenih, na silu je nastavljaju samo sad bez vanzemaljaca, sa tankim plotom(Carter je lutao i ranije al sad baš totalno nema ideja) i podbulim protagonistima. Isto ovo je radio i Abrams sa Lostom ali je bar skončao nekako što bi trebalo da uradi i ova gerijatrija pa da nam barem ostanu u lepom sećanju...

Ja sam zaspao gledajući prvu epizodu ove sezone. Btw. šta bi sa onim s kraja prethodne sezone? Kad sam se probudio, premotao sam nazad i opet ne kontam ništa ... :D
 
Odgledah prvu epizodu Future Man-a... Totalno me kupila... Morace ovo da se bindzuje za vikend. :)
 
Scandal
10/10
Sve sezone odgledane u rekordnom roku, blam me da napišem koliko brzo. Sve preporuke.
 
Isto ovo je radio i Abrams sa Lostom ali je bar skončao nekako što bi trebalo da uradi i ova gerijatrija pa da nam barem ostanu u lepom sećanju...

Znaš kako, ono sa Lostom, bar za mene i većinu ljudi na netu koji su komentarisali, je bilo ne, skončavanje, već silovanje zdravog razuma. Mislim da nijedna serija nije imala veći fiasko, kada je "conclusion" u pitanju.
Ako je tako, bolje nek X-files ostane nedorečen, što i jeste suština cele serije. Slično kao i Twin Peaks, nego da ga us#$u kao Lost.


Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
http://www.imdb.com/title/tt4269716/

rumunska serija SENE, totalno ludilo, vrhunski odradjena HBO serija...radnja sjajna, puno zapleta, glumci odlicni, od mene 5 ca, i ocena 9 na IMBD nesto znaci, 2 sezone i kraj..ukupno 14 epizoda
 
Poslednja izmena:
The x files
Pogledao bas malopre na foxu trecu epizodu ove 11 sezone. Bas dobra, imala je smek onih starih epizoda dok je serija jos uvek bila dobra [emoji4]
 
[ URL = " site " ] tekst [ / URL ]
Bez space-a.
Nije teško a olakšava posao. Pola link-ova i ne otvaram kad ne piše ime serije ili filma.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pise ispod linka, Britannia. Kad sam za kompom onda kacim link tako kako kazes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dark, Netfliksova produkcija.
Vrhunska serija. Odavno se nisam tako oduševio. Sve je fenomenalno. Priča, scenario, režija, gluma, muzika, fotografija.
Željno iščekujem drugu sezonu, ali neće skoro..[emoji58]

10/10

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
^ odlican omaz filmovima 90tih i 80tih (Terminator, posebno Back to the Future i filmovima J.Cameron-a).

Ja stigao do polovine i serija mi je odlicno legla i po meni je hidden gem 2017 rekao bih. Veliki mi je plus bio sto je svaka epizoda po 30min tako da odrzava paznju i nema otaljavanja sa radnjom.
 
^ i to što si napisao, super je što je svaka epizoda pola sata taman za opuštanje da se pogleda...
Napokon sam počeo da gledam Stranger things, pogledao prve 3 epizode, nisam raspamaćen ali drži pažnju serija...
Gledam i Upstart.Crow, malo me podseća na Black adder ali je lošija... Epizode oko pola sata i nije loša za pogledati.
Upstart Crow
http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt4793190/


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kad smo vec kod Jamesa Kameruna da li ste gledali seriju Dark Angel sa Dzesikom Albom i da li mi preporucujete za gledanje?
 
Zavisi koliko imas godina, za preko 15 i nije bas. [emoji16] Ja sam je gledao u tom nekom periodu i bila je ok, a skoro sam naleteo negde na neku epizodu i umro sam od smeha.[emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Gledao sam je kao klinac, cini mi se da su prikazivali na BK. Slabo se secam, ali mi je veoma dobra bila za ono vreme, sa jos boljom Albom. :d
Sad vidim na wikipediji da je otkazana, nije zavrsena pa ti se ne isplati.
 
Krenuo Blindspot, pocetak super i naravno, posle 10-e epoizode mi je vec na granici da prekidam...
Vredi li ici dalje?
 
^ You shall not pass... :)

Zbindzovao Future Man-a. 7,5/10 mozda cak i 8/10 od mene. Ima par zaista dobrih fora na koje sam se bas glasno smejao i pregrst referenci na stare filmove (btw. Wolf je ubedljivo najludji lik u seriji).

Preporuka od mene jer mislim da je ovo najblize sto cemo dobiti nekom nastavku Back to the Future. Nadam se da ce Hulu da izbaci i sezonu 2 (btw vredi pregurati prve 2 epizode jer odatle krece prava ludaja)

I format od 30 minuta po epizodi je odlican, posebno kada je rec o akciono-humoristickoj seriji ovakvog tipa.


+edit
Mnogo bolje mi je legla od druge sezone Stranger Things-a (koja je nedorecena ostala ovom sezonom i prakticno uvod za trecu) i nemacke Dark (koju sam batalio posle prve epizode jer me smara sporo razvijanje radnje).
 
Poslednja izmena:
^

Da li stvarno moram da objasnjavam ako si vec gledao seriju...

Zbog stvari koje se javljaju (onom klincu) tokom cele sezone i kulminiraju u zadnjoj sceni u zadnjoj epizodi, gde prakticno ostaje cliffhanger (1:1 scena koja mu se prividja i koja se prikazuje na kraju sa paralelnom dimenzijom)...+ona filer epizoda sa onim klincima


Cela druga sezona je mogla da bude spakovana u samo par epizoda i pridodata prvoj. Dok sam gledao imao sam utisak da je vestacki razvucena i da je ceo vajb druge bio nekako off... Jednostavno filer sezona za 3.


+edit

Da li nas ove godine ocekuje 2. sezona Westworlda? Za nju, The Expanse i eventualnu seriju o Vescu imam najveci "hipi"... Uz 3. sezonu o Daredevilu za koju se nadam da ce da stavi tacku jer prava polaze Dizni od sledece godine.

edit2

opa, procurelo da sezona 2 iskace u Aprilu ove godine, snimanje zavrseno... :d
 
Poslednja izmena:
Poceo da gledam Downton Abbey, sjajna, ima taj vajb kao Put za Ejvonli, bas mi prija..

I nastavio Office od druge sezone gde sam stao ranije, predobra takodje..
 
^

Da li stvarno moram da objasnjavam ako si vec gledao seriju...

Zbog stvari koje se javljaju (onom klincu) tokom cele sezone i kulminiraju u zadnjoj sceni u zadnjoj epizodi, gde prakticno ostaje cliffhanger (1:1 scena koja mu se prividja i koja se prikazuje na kraju sa paralelnom dimenzijom)...+ona filer epizoda sa onim klincima


Cela druga sezona je mogla da bude spakovana u samo par epizoda i pridodata prvoj. Dok sam gledao imao sam utisak da je vestacki razvucena i da je ceo vajb druge bio nekako off... Jednostavno filer sezona za 3.

Slicni argumenti mogu da se upotrebe i da je sezona 1 Stranger things uvod u sezonu 2.

i ona se zavrsava cliffhanger-om
Eleven je zatvorila "procep" ka paralelnoj dimenziji i da nema poslednje scene serija je zavrsena i zatvorene su gotovo sve price iz prve sezone (Will izlecen, Barb "zakljucena", Nensi i Dzonatan, Eleven "legalizovana" (dobila caleta), "istrazivacki kompleks" zatvoren...

Za razvucenost si verovatno u pravu, tome je i doprinela ona filer epizoda koja je po mom misljenju ubacena pored toga kao moguca priprema za sezonu 3 (tu pre svega mislim na pominjanj tate) i da nam prikaze onu Yoda scenu sa vagonom (ili sta li je vec bilo)
 
Jeste ali je serija mogla da bude i zaokružena prvom sezonom da nije bilo poslednje scene u zadnjoj epizodi (što nije slučaj sa drugom koja nekako previše razvlači fabulu i postavlja setting za 3. sezonu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno