Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Peaky Blinders dobra, Ballers za odmaranje[emoji23].

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
The Night Of (2016)
Ако не знате шта ћете од себе, препорука. Без великих очекивања.
 
I meni, odlicna serija.
 
when they see us - odlična doku serija. Jaka priča koja podseća na Making a murder samo u množini.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Više bih voleo da je dokunentarna, nego što je filmovana po istinitom događaju, ali pogledaće se svakako.
 
Uf, The Affair svaka sezona sve gora i gora. Dobro pa je ova season 4 definitivno poslednja. Kamo sreće da se završila serija posle 2 sezone.

Ovaj "retrofit" napravljen u season 3 da je sin gej je toooooliko naporan i užasno preforsiran u novoj sezoni.
Dođe kao šlag na tortu za već dosadnu sezonu.
 
Kakvi su peaky blindersi? Jesu na nivou prethodnih sezona?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Prve 2 epizode smaranje, od treće već kreće ono pravo... :)
 
Završio S01 hrvatske Netflix serije Novine. Baš mi se dopala. Ima nekih scena koje su mogle biri kraće, ali generalno zaplet, gluma i produkcija za pohvalu. Zna li ko snima li se S03?
 
Meni su spremne prve dve sezone, a treća će biti:

treća sezona serije 'Novine' najavljena za ožujak iduće godine
Mogući spojleri, mada je najava u pitanju :)

u ožujku 2020. starta i treća sezona popularnih Novina. U središtu treće sezone Novina bit će sudstvo, a u početnim scenama opisuje se zakulisni sukob između Tomaševića i premijera dok je sudac Mihalić zaokupljen konačnom presudom u slučaju u kojem fond Domovina od države potražuje naknadu štete od oko 300 milijuna eura. Naime, predsjednik Republike Tomašević želi nagovoriti suca da presudi u korist fonda, u zamjenu za podršku njegovoj kandidaturi za suca Vrhovnog suda. U seriji redatelja Dalibora Matanića glume Dragan Despot, Branka Katić, Zdenko Jelčić, Draško Zidar, Sandra Lončarić, Željko Konigsknecht, Aleksandar Cvjetković a pridružit će im se i Dražen Mikulić, Zdenko Botić, Livio Badurina, Daria Lorenci, Krešimir Mikić.

https://www.jutarnji.hr/spektakli/d...i-godine-ljubavi-cekamo-trece-dijete/9242768/

https://www.jutarnji.hr/kultura/kaz...e-organiziran-da-prezive-malogradani/9350840/
 
Poslednja izmena:
Koliko ima Peaky Blinders sad sezona?

Ja sam prekinino negde na 3 sezoni kad me je smorila serija.

Prve dve sezone su bile ok
 
Peta sad ide

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
"The Night Of", odlična.
 
Meni su spremne prve dve sezone, a treća će biti:
Mogući spojleri, mada je najava u pitanju :)

Hvala za informaciju. Čudno mi je da se ovde nije spominjala, mada i Uspjeh je jedva spomenut iako je na HBO išao koji mnogi imaju. Možda je lokacija problem, šta znam.
 
Uspjeh je smeće, počeo je dobro a onda od treće sezone kreće sunovrat, nema to veze sa lokacijom.
 
+1
Uspeh je skoro "ubice mog oca nivo" lose,ni ne treba da je neko pominje [emoji3]
Dovoljno je sto su dobili prostor na HBO-u, ne znam po kom kriterijumu, i kiksnuli.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Baš to... Ove godine sam pogledao dve *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*štine u vidu Uspjeha i Bese koja je manje zlo, ali isto pakovanje, tako da bih definitivno trebao povući crtu za balkanske serije. Mnogo toga dobrog i neodgledanog ima da bih se zamarao sa našim trećerazrednim serijama... Možda dam šansu tom Državnom službeniku ako nađem lufta na poslu i to bi bio kraj.
 
Treća epizoda, lapsus :)

Od tih domaćih u zadnje vrijeme vrijedna pomena "Jutro će promijeniti sve" prije svega zbog fantastičnog soundtracka, mada svakako je lagana za pogledati sa ljepšom polovinom. :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za sve ljubitelje SMALLVILLA!!!!!
2201ef6ba36fc6f81c0624d615794fe8.jpg


Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno