Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je i druga sezona happy! bila dobra... Svakako mi je pocetak prve sezone bio najbolji od svega, ali koliko se secam bilo je odlicnih delova i u drugoj sezoni...

Inace sam odgledao do sada tri sezone Billions... Veoma dobra i dalje (mislim da sam komentarisao posle prve ili druge sezone), samo jednu stvar ne mogu nikako da sazvacem u seriji, a to je "them"... Ko razume, shvatice...
 
Ima nas narod izraz i za to. Adum ili Hadum(turcizam).
 
има ли добрих документараца на фазон кaо што су the central park five и the thin blue line?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Propustih sinoć Džo Egzotiku na ID... Da li ima repriza do sledećeg četvrtka?
 
Probao da gledam ovaj novi netliksov crtani, Blood of Zeus - na stranu prica, uzasni kvalitet animacije me je odvratio od gledanja.

Ponovo pogledao Rome (2005), i dalje jedna od najboljih serija koju sam gledao.
 
Tehran - Vredi odgledati, pogotovu koga zanima bliski istok. Ne verujem da je ono kraj serije, nekako je sve ostalo nedoreceno.
Svaka cast za Faraza, Šerlok moze da uci od njega

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
The Boys S2, konacno odgledah:)
S1 mi je vrh a S2 ne zaostaje. Ogledalo drustva danas i sveopsti cirkus verno preslikani:D
 
Mandov s2 solidna prva epizoda.
Jedina mana je kao i sa novim ST-om, iako gledam SW univerzum kao da to nije.

Inace ova prva epizoda baca ozbiljan flashback na kvest iz SW KOTOR 1... Ako nista drugo makar je dobar fan service :)
 
Poslednja izmena:
Poceo sam pre 8-9 dana da gledam Kako se izvuci sa ubistvom vrlo zanimljiva prva sezona i polovina druge. Odlicna gluma i prica. Verovatno kasnim 4-5 godina ali kada se nema vremena.
 
Zavrsio The Americans. Od mene 8/10. Sad polako krecem sa Justified.
 
Zavrsio sam Breaking Bad za 4 nedelje svih 5 sezona. Sad mogu malo da odspavam. :D
Da li preporucujete Better Call Saul?
 
apsolutno ali je drugi nivo od bb-a tako da ako ocekujes bb bices razocaran...
 
Meni lično je Better Call Soul bolja/kvalitetnija serija (sa boljim sporednim ulogama)... samo što definitivno nije za svakoga jer je spora radnja i "ništa se ne dešava" jer eto nije "napeta i uzbudljiva" u poređenju sa BB.
Ja sam takođe krenuo u reprizu BB, na pola season 3 sam. Tu sam malčice se zasitio pa pauzirao i gledam druge stvari: reprizirao sam Damages season 01 da vidim jel baš tooooliko zanimljiva koliko mi je ostala u sećanju te 2007. kad sam bio mlad :D Jeste dobra sezona, ali ne baaaš kao u mladalačim uspomenama.
 
Poslednja izmena:
Takođe! U mnogim aspektima Better Call Saul mi je bolji od BB. Valjda od nje nisam mnogo očekivao, a dobio sam genijalnu priču i zanimljive likove. Priča nije toliko atraktivna kao kod BB ali svejedno sa nestrpljenjem sam iščekivao svaku sezonu. Izgleda da će u poslednjoj sezoni imati crossover sa pričom i da će se pojaviti, zna se već ko [emoji6]

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Sacekacu onda malo sa Saul-om, prvo cu odgledati El Camino film, onda cu krenuti u neku drugu seriju. Na listi mi je Mindhunter jos, mozda krenem to pre Saul-a.
 
I od mene preporuka da se ne pogleda El Camino. Taj film im uopšte nije trebao.
 
Nije strasno, moze da se odgleda, ali ne gubis apsolutno nista ako preskocis.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
El camino je tesko njesra. Preskoci.

Gledaj Better Call Saul, sto neko rece, spora je, ali veoma interesantna. Sooooo goood mannn [emoji846][emoji846][emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
El Camino slobodno preskoči, čisto gubljenje vremena.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ne bih se slozio za El Camino. Problem je sto su mnogi očekivali ko zna sta od tog filma, ja sam film skapirao kao jednu duzu epizodu BB i kada se tako posmatra ne zaostaje mnogo za kvalitetom serije. Mnogi su posto je film očekivali ko zna kakvu radnju i da će se resiti i prikazati brdo stvari... Sam breaking bad ima sporije i dosadnije epizode od filma. Naravno, moze da se preskoci, ali kao fan serije nisam imao utisak da sam odgledao nesto loše.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
el kamino je smeće, ima 1 dobra scena sve ostalo glupost

BCS slobodno gledaj natenane, slow burner... taman ako bude drugi lockdown
 
Poslednja izmena:
Ako može neka preporuka šta da se gleda na Amazon Prime (za dž).

Odgledao Expanse, Man in High Castle, Upload i The Boys, dobre serije svaka na svoj način naravno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno