Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa onda su sve epizode spore, jednostavno je takva serija. Svidja mi se najviše realnost u svemiru, što reče neko nema tu stavim štit oni nuknu brod i ništa.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Koliko si knjiga pročitao? Jel svaka sezona prati jednu knjigu ili? Toliko me zaintrigirala serija da me vuče da uzmem knjige.

Sent from my D6603

Stigao do 4-te, mesecima mi stoji na stolu i nikako da krenem da čitam. Ove dve sezone mešaju prvu i drugu knjigu, jer se puno toga dešava uporedo.
 
Pokušao da dam šansu seriji 3% i ono... posle 15 minuta ugasio. Strašno šta sve može da prodje u današnje vreme, još sam kao očekivao bolji kvalitet od netflixa... izgleda da su im kriterijumi opali. Sinhronizacija sa španskog na engleski je žalosna.

Sent from my D6603

Nije izgleda, itekako im je opao kriterijum u zadnje vreme. Nadam se da ce da se trgnu, da manje stancuju serije i vise obrate pažnju na kvalitet.

Sent from OnePlus 3T
 
Meni prve dve epizode četvrte sezone limunada :)
Ono kao one loop igrice koje nemaju nikad kraja i sve se vrti u krug ...
Pa to, ali mi je ok za odmor i razonodu :D i taman je meni ta tematika ok, cisto malo za promenu od ostalih aktuelnih serija :) Da su razvukli, jesu.
 
Koliko si knjiga pročitao? Jel svaka sezona prati jednu knjigu ili? Toliko me zaintrigirala serija da me vuče da uzmem knjige.

Sent from my D6603
Tesko je reci, jer je do sad emitovana samo jedna cela sezona, koja je pokrila ~90% prve knjige, ali sadrzi i neke detalje narednih knjiga.
Sto se tice gledanje vs. citanje, ja sam uvek za citanje. Knjige imaju vecu dubinu i znatno su detaljnije od filma/TV.
Pozdrav
 
Supernatural najnovija ep - trebali su nesto bolje da smisle, totalna glupost u pogledu vrednosti kao i fora kao da je ono ustvari grisina - al ajde...
 
Od kako je na Doma tv počeo Seinfeld,svakog popodneva od pola 5 pokušavam da ga gledam,ali meni taj humor prosto ne želi nit mi prija.Poprilično mi je dosadan i malo konfuzan..
 
žao mi (te) je.
 
Konfuziju izaziva to sto ti mislis da ne kontas humor, koji je zapravo potpuno izostao. Osim lika Krejmera, odnosno glumca koji ga igra, nista u seriji nije vredno pomena.
 
Ja imam taj osecaj kad gledam danasnje Umoristicke serije.Na silu ubacuju onaj smeh iz publike.

Pogledah konacno sve blooperse Nepristojnih ljudi... :D Ludji no ikad...da znam, ima po jewtubu, ali ovo mi je bilo u paketu sa svim sezonama, a nikad nisam pogledao, uvek me nesto mrzelo.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Odgledao sam 1. sezonu Black Mirror-a. Sta je ovo? Kako ova serija ima ocenu skoro 9 na IMDB? Dal' ima nekog kome se ova serija svidela pa da me malo prosvetli na koji nacin istoj da pristupim?
Da li je ona prva epizoda sa krmacom trebala da bude parodija na nesto?
 
Mislim da je to jedna od onih serija... tip ljudi koji je gleda misli da je extra, a ostali samo preskoce i nista ne kazu.
U prevodu - oni koji se deru isapda da su vecina :D Kao i za vecinu stvari u zivotu.

P.S. Pravio ju je Charlie Brooker, tip koji je neverovatno dark nekako... moras se uklopiti u tip ljudi da bi ti se svidjao nesto njegovo.
 
Odgledao sam 1. sezonu Black Mirror-a. Sta je ovo? Kako ova serija ima ocenu skoro 9 na IMDB? Dal' ima nekog kome se ova serija svidela pa da me malo prosvetli na koji nacin istoj da pristupim?

Ajd još jednom da ponovim: googlajte termin "PIGGATE" u vezi te prve epizode
 
Odgledao sam obe sezone Gomorre u jednom dahu, http://www.imdb.com/title/tt2049116/, ali sam najpre po preporuci sa foruma odgledao film. Vec posla filma mi je prva asocijacija bila na The Wire, a serija je maestralna. Stvarno steta propustiti ko nije pogledao.
 
Ja sam još na prvoj sezoni, dobra serija
 
Poceo sam da gledam Z Nation. Za sada (4. epizoda) realnije od TWD :d
Steta sto su je u trecoj sezoni bas upropastili i mnogo "uozbiljili" ali videces vec sam..


Sto se tice TBBTa negde danas videh da ce biti jos najmanke dve sezone a serija je vec sada postala teski krs....

The dead have highways
 
Poceo sam da gledam Z Nation. Za sada (4. epizoda) realnije od TWD :d

Steta sto su je u trecoj sezoni bas upropastili i mnogo "uozbiljili" ali videces vec sam..

U pravu je NightCrawler. Prva sezona je najbolja, druga je dobra, ali se primeti da prave uvod u neku "ozbiljniju" priču, a treću sam gledao čisto zbog par omiljenih likova (Doca, Marfi i crnkinjino bujno poprsje :) ).

Svakako preporuka, dobra je serija skroz. :)
 
Poslednja izmena:
Ajd još jednom da ponovim: googlajte termin "PIGGATE" u vezi te prve epizode

Napisao je da je odgledao 1. sezonu a ne epizodu, onda verovatno to nije za njega.

Ali bar odgledaj 3. epizodu 3. sezone jos ako planiras da odustanes.

EDIT: Izvini sad sam procitao njegov post tek, nisam video da je ponovo pitao za 1.epizodu, nema kod tebe u citatu.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice TBBTa negde danas videh da ce biti jos najmanke dve sezone a serija je vec sada postala teski krs....

The dead have highways

Meni je super i sad skroz. :)

Elem, this is us, odgledah 10 ep, lepo mi legla.
Al' moraju Ameri da ubace gejeve svuda, čudo jedno :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Niko ne pise o Homeland-u novoj sezoni, meni sickrage skinuo 1 ali nisam upalio. Jel gleda neko?

Eto ti sad, nisam ni znao da je krenula nova sezona :zgran: Jedna od serija koje sa zadovoljstvom pratim.

Sa druge strane, TWD me već toliko iritira, ali joj mazohistički i dalje poklanjam vreme... Da ne presečem na pola sezone, sve se nadajući da autori imaju na umu nešto više od ceđenja suve drenovine po hiljaditi put. Nada umire poslednja.
 
Ja sam Black Mirror mozda odgledao 4 epizode i nesto ne mogu vise na silu je gledam.

Nego koja je to maestralna epizoda iz 3 sezone nesto Sant Jalopeno ili nesto tako jel to 3x3 ili ta 9 epizoda. Imam ih sve pa reko aj tu epizodu da odgledam.
 
Meni je Black Mirror super.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
San Junipero je odlicna epizoda. Mada je po mom misljenju najbolja White Christmas i The Entire History of You.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno