Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strange things,
meni koji sam bio tinejdžer 80' godina, ova serija je prava poslastica.
Verno opisano vreme i ambijent a priča solidna.
Nadam se da neće biti i 3. sezona.

Ajde da doprinesem u ocenama
s01 8/10
s02 6/10


Bolje da ne rade 3. sezonu----malko sam prepravio tvoj komentar svojim potrebama :p
 
Castle Rock

Vise ne gledam Stephen King serije, a pogotovo ako je prste umesao i JJ Abrams...
Ima dobru atmosferu, ima dobre misterije, ali nema torte na kraju.. i nema epifanije!
Ovo ce da ima 2nd sezonu 100%..

6/10
 
Iskreno, ne znam.
Nisam scenarista niti filmski radnik, vec obican konzument sadrzaja.
U ovoj temi gledamo da se ne uvlacimo u diskusiju (jer se obicno zavrsi sa poenima heh), vec samo da iznesemo svoje misljenje.
Tako da cu ostati pri onome sto sam napisao iznad.
Meni licno kraj nije zadovoljavajuci.
 
Poslednja izmena:
Who is America?

Sljuštio ceo serijal za vikend, baš se lepo nasmejah u par navrata. Kapa dole za sprdnju, par likova je tako dobro izdriblao da ovi neće smeti na ulicu par meseci od sramote :D

Ocena: 8,5/10
 
Odgledao sam last kingdom s2 (sad je konacno stiglo na Netflix), bas mi se dopada serija.
Prvu sezonu sam gledao nekad davno, pa sam pozaboravljao. Drugu sam krenuo nekad, ali mi se nije dalo...
 
Završio Yellowstone, odlična serija, Kevinu baš leže western uloge. 8/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Krenuo Shameless s9

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Znači 100% pederastija, pitanje dal ću i ovu da završim.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Završio Jack Ryana...baš mi je legla serija.
Bez preterane filozofije i razvlačenja
 
Završio treću sezonu Shooter, odlična i puna dinamike. Fino su je zaokružili i dobro je da je nisu nastavili u nedogled. 7.5/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Završio Jack Ryana...baš mi je legla serija.
Bez preterane filozofije i razvlačenja

Meni je isto bila OK. Mada, obzirom da ima u naslovu Toma Klensija, par stvari mi je zasmetalo

Mislim, onog Jazida pogodise raketom iz drona. Sve i da nije bio direktan pogodak, i da nije raznesen na komade, ipak bi ga eksplozija ubila samo tako. U epizodi u Parizu, klinac osmatrac salje poruku "5-0" kada je dosla policija. Sve nesto kontam da mali arapin iz siromasne cetvrti Pariza koristi americki lingo, al' ajde. Poslednja epizoda, poslednja scena, specijalac pogodi jednom teroristu i ode. Mislim da takvi likovi rade double tap i u snu

Nije ovo nista kriticno, vise malo iritantno. No, svejedno, seriju vredi pogledati.
 
Meni je isto bila OK. Mada, obzirom da ima u naslovu Toma Klensija, par stvari mi je zasmetalo

Mislim, onog Jazida pogodise raketom iz drona. Sve i da nije bio direktan pogodak, i da nije raznesen na komade, ipak bi ga eksplozija ubila samo tako. U epizodi u Parizu, klinac osmatrac salje poruku "5-0" kada je dosla policija. Sve nesto kontam da mali arapin iz siromasne cetvrti Pariza koristi americki lingo, al' ajde. Poslednja epizoda, poslednja scena, specijalac pogodi jednom teroristu i ode. Mislim da takvi likovi rade double tap i u snu

Nije ovo nista kriticno, vise malo iritantno. No, svejedno, seriju vredi pogledati.

Meni jedino što je zasmetalo
story arc sa pilotom drona. Nisam video nikakvu svrhu njega i te priče a očekivao sam nešto više od toga obzirom da su razvlačili tu priču kroz nekoliko epizoda i na kraju odustali od nje. Ili su je ostavili za drugu sezonu

A za ovo na kraju mislim da ga je namerno ubio sa jednim metkom da ne bi prepoznali pečat CIAe ili druge bezbednosne službe.
Ovako će misliti da ga je neki mudža ubio kao osvetu za Sulemania
Mislim ovo pišem kao neko ko je čitao i ko čita te vojno-tehničo-špijunske triler od Clancyja,Vince Flyina pa do Chris Ryana.

Ima možda još neki par rupa ali u suštini opet kažem baš mi je legla serija
 
Poslednja izmena:
Ima dosta rupa Jack R. ali to je serija u kojoj jednostavno prihvatis te rupe i ides dalje... ipak je samo bazirano na karakterima T.K.

meni je ok :)
 
"Stranger" ljudi, bode oci opasno :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Uspeo sam da odgledam celu sezonu Casa Del Papel.

2-3 epizode su mi se svidele,ostalo sam jedva odgledao,nešto sam i premotavao
Suviše razvučeno,suviše nebitnih stvari nabacano i sl

I najveći fail na kraju

Da sve dokaze o planiranju pljačke ostavi onako na izvolte policiji u onoj kući?! A ovamo kao neki "Profesor" koji unapred zna skoro svaki potez policije i šta i kako će da reaguju. Ja nisam profesionalac ali znam da treba dokaze uništiti.
Sad jedino ako ne planira da ih navede na krivi trag pa je zato ostavio sve netaknuto mada nisam stekao takav utisak
 
Isto vazi i za Battlestar Galacticu

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Gleda li neko HBO-ov "The Deuce"? Super je bila prva sezona, počela je sa emitovanjem i druga (dve epizode za sada).

Sent from my Redmi Note 5
 
"The Deuce" odlicna serija........
Pocela i 8 sezona American Horror story....
 
Handmaid's Tale
https://www.imdb.com/title/tt5834204/
druga sezona još bolja od prve. E sad, nije sve idealno, spora je, više nekako namenjena ženskoj publici ali ipak jako dobra.
Da se ja pitam 3. sezona bi bila o velikom ratu, sa sve nuklearkama i tako...:)
 
Poslednja izmena:
Da budem iskren ni sam ne znam zašto, ali odgledah do kraja i drugu sezonu Salvation-a

Mislim da sam prvu nahvatao na Netflixu i onako bila limunadica, gledljiva ali ništa WOW. Bukvalno sam mislio da je to to, da neće biti druge sezone.
Međutim kad je druga krenula to je takav džumbus ispao od početka do kraja. Ne znam da li je neko pratio, ali koncept druge sezone po epizodi je bio "nadmaši svaku prethodu pa još puta 10". I bukvalno su uspeli to da urade, ali po nonsensu.
Ne znam ni kako bih objasnio, ali šta se tu sve izdešavalo nemoguće je gledati a da se ne smeješ iako serije sebe shvata vrlo ozbiljno u svemu tome. A za finale ove druge sezone su se toliko potrudili, da sam oči morao trljati na kraju jer sam bio u fazonu "znači spremni su do te tačke da idu" :D :D

Serija je mega fail ako tražite smisao i neku dobru priču, ali u isto vreme vrlo zabavna ako je gledate u fazonu - e ovako to ne treba da se radi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno