Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fortitude "glumi" Svalbald. Idilicno Norvesko ostrvo gde je sve najs & priti a kad ono medjutim... Solidna serija. Ima neku "glavnu pricu" koja je u stilu X-files i zanimljiva je ali i gomilu nekih drugih radnji koje su uglavnom nebitne i besmislene i sputavaju tu glavnu radnju.
+ su spomenute policajke koje su kao neka parodija i dobra gluma

Pristavicu pa posle Brona cu da krenem Fortitude.
 
Ja uzeo da gledam Homicide od pocetka.

Genijalna serija i serija koja je isla ispred svog vremena....

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja baš juče završio ceo serijal. Gledao sam je svojevremeno dok je išla na tv-u, onako na preskoke i dalje se sećam većeg dela epizoda. Jedino je u poslednjoj sezoni primetan pad kvaliteta

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
pogledao sam prvu sezonu samo, od mene Fortitude 7/10. moze da se gleda, pogledacu i drugu sezonu ali da je serija nesto specijalna i nije.
 
Druga sezona Fortitude-a bolja je od prve. U pravu si, nije ništa specijalno, ali je drugačija i vuče na gledanje, tu i tamo je i bizarna. Jedna od boljih serija, barem meni.
 
Poceo Black Mirror 3.sezonu.
Za sada i dalje fenomenalno i zastrasujuce, kao i prve dve sezone, sto kaze recenica iz trejlera: ...u svetu koji je samo minutima tu od naseg. Posle svake epizode dodje mi da ne upalim vise komp, bacim telefon, ugasim tv i preselim se u sumu:)
 
Negde ima preterivanja,ali npr ona epizoda o društvenoj mreži je skroz realna,ocekujem to sve kroz pet godina.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Druga sezona Fortitude-a bolja je od prve. U pravu si, nije ništa specijalno, ali je drugačija i vuče na gledanje, tu i tamo je i bizarna. Jedna od boljih serija, barem meni.

Fortitude sam odgledao jos prosle godine preporuka i od mene.Jel ima druga sezona veze sa prvom?
 
Cekalo se malo duze za nastavak ali dobro ... Pocecu ovih dana sa drugom videcemo...
 
The Blacklist 16. epizoda odlicna
 
Ja tek sad provaljujem o kojoj seriji (Fortitude) se radi :d znam da sam gledao nešto al nisam mogao da se setim odmah naziva serije,ostalo mi u sećanju da Stanley Tucci igra...

Tek sad posle ovih vaših poruka kapiram da je krenula druga sezona :d
 
Flash nastavlja jako a novi pilot Genius fantastičan, ako ovako budu svih 10 epizoda,biće ovo sjajna serija.
Svidja mi se dual timeline fazon ove i The Son serije koje istovremeno pričaju dve priče.

Sent from my D6603
 
Yeahhh Flash se vratio! Sledeća epizoda će da pokidaaaa (ne mogu da verujem da sam to napisao).
 
+1 To negde nedelju dana pre poslednje epizode, pa kratka pauza pred finale. :)
 
Jel neko zna zašto ima sve manje Web-dl u "prodavnicama"? Sve više viđam Webrip i sl ali webdl sve manje i sve teže...
 
Agents of SHIELD- poslednjih par epizoda odličan omaž starim likovima iz serije. Bilo je lepo opet gledati Ward-a i Tripp-a, ne znam da li će ih vraćati u regularnu postavu.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Fargo je odličan i nastavlja po starom. Jedina mana je što je gledamo u maju a tako bi legla u januaru ili februaru npr.
 
Odgledao 4 epizode Prison-a, moj utisak da se sve prebrzo odigrava, kao da gledam neki kratki akcioni film, a opet nista posebno se ne desava, tek u 4. epizodi polako krece da bude interesantno...

Sto se Farga tice, slusao sam da je druga sezona bolja, ali meni je nekako prva briljirala, mozda zbog Thornton-a, nadam se da ce treca biti najbolja na svoj nacin.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno