Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato što se posle pretvara u limunadicu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pozzz, moze li preporuka za neku dobru krimi seriju. Zadnje sto sam gledao je "the bridge", ona danska serija koju ste mi ovde preporucili i jako je dobra.

Ima li sta slicno?

Dodao bih mada nisu slične ali ni nezanimljive: Line of Duty, Endeavour i True Detective (redosled je random).
 
Gommorah za listu definitivno

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Gledao sam ja Line of Duty, preporuka ko je god nije gledao.
Fantastična britanska serija.
 
Niko ne gleda Doom Patrol?
Ni fanovi Titans?

Meni je dobar. Titans je malo bolja. Kamo srece da su DC serije na CW ovog kvaliteta
 
Ja sam čitao strip jer sam fan Morrison-ovih stripova, sačekaću još par epizoda čisto da se iskristališu utisci. Ne želim da gubim vreme ako je adaptacija loša.
 
Niko ne gleda Doom Patrol?
Ni fanovi Titans?

Meni je dobar. Titans je malo bolja. Kamo srece da su DC serije na CW ovog kvaliteta

Cekam da se zavrsi sezona pa onda sve odjednom.


Inace Gotham odlican i ove sezone. Jos dve epizode u aprilu i zavrsena serija. :)
 
Poslednja izmena:
Steta, na polovini sam 9-te sezone.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jel može neko ko je odgledao drugu sezonu "Tin metal" da mi objasni:
Zašto je Amiš ubio konja koga je Roza povela sa sobom, pa se on vratio kada su nju ubili?
 
The Man in the High Castle 3 sezona, premalo akcije precise galame. Julianu sam poceo da prezirem, ogadila mi se maksimalno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ima li komentara za Drzavnog Sluzbenika, koleza kaze da je dobar pilot i da se pojavljuju i likovi iz Ubice moga oca Marjanovic i lik kojeg glumi Marko Nikolic Mirko valjda ako se ne varam.
 
Ekipa glumaca obecava (Milan Maric me odusevljava, odlicna gluma i u Jutru i u Besi.. ).

To sto je od tvoraca Ubica, ne obecava :D
 
Nisam ga gledao u Jutru ali je vrlo ubedljiv u Besi.

Probacu da sacekam da izadje 5-6 epizoda pa da vidim komentare dotle, mada mislim da ce neizdrž da me savlada dotle.
 
Jel gledao ko zadnju epizodu The Walking Ded-a?
Kompletno su svi zakazali, od ovih boraca do onih kraljeva i kraljica koji zive u svetu fantazije. Grupa je ostala bez vodje, verujem da ne bi onakva situacija bila da je Rickisha tu. Jedini kandidat za lidera jos uvek sa mozgom je ........ ali ga nece izglasati.
89ab0f39a0b19e1a6a85a8dea861411a.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Walking Dead sam definitivno prestao da gledam pre jedno mesec dana. Ne znam ni sam kako sam izdrzao do sada..
 
Jel gledao ko zadnju epizodu The Walking Ded-a?
Kompletno su svi zakazali, od ovih boraca do onih kraljeva i kraljica koji zive u svetu fantazije. Grupa je ostala bez vodje, verujem da ne bi onakva situacija bila da je Rickisha tu. Jedini kandidat za lidera jos uvek sa mozgom je ........ ali ga nece izglasati.
89ab0f39a0b19e1a6a85a8dea861411a.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

on će se pridružiti šaptačima... biće drugi beta jedno vreme..
 
Pozzz, moze li preporuka za neku dobru krimi seriju. Zadnje sto sam gledao je "the bridge", ona danska serija koju ste mi ovde preporucili i jako je dobra.

Ima li sta slicno?

Broadchurch, Luther, Cardinal
 
Dodao bih i Marcella, Forbrydelsen i The Fall.
 
Hvala na preporukama, da vidim sa cime startovati, posto ima nekoliko serija koje ste preporucili.
 
Ajd' sad, ne preteruj

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Uvek startuj sa najboljom [emoji1]
 
Ja imam neke kiselice na HDD a odavno ne pocinjem nista.

Sta preporucujete prvo od sledece 4 da krenem. Shield sam oogledao nekoliko epizoda i dobra mi je ali me ne navlaci na binge.

Americans
Deadwood
Shield
Oz
 
Ja imam neke kiselice na HDD a odavno ne pocinjem nista.

Sta preporucujete prvo od sledece 4 da krenem. Shield sam oogledao nekoliko epizoda i dobra mi je ali me ne navlaci na binge.

Americans
Deadwood
Shield
Oz

Oz pa Americans/Shield i onda Deadwood ostavi za kraj, spora je u razvoju i prici, akcenat je na dijalozima (i odnosu glavnih likova), bas treba da se sedne i odgleda natenane. McShane je maestralan i sam vuce seriju (mada i support cast je odlicno odradio posao).

Gde ti je Rome? (i Serenity/BS Galactica) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno