Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The North Remembers!!!!!


Dosta mi se svidelo sa Cleganeom,Thorosom i Bericom,čak i sa Samom nije loše ispalo
 
Poslednja izmena od urednika:
Super epizoda za pocetak sezone.Ja odgledao jos u 03:00 na HBO.Zacudilo me da ima prevod jer je ipak premijera u pitanju.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
^^ mogao si da kazes da se radi o GoTu, a ne da guglam sta je "The North Remembers".... sva sreca, pa nisam video nikakav spojler.
 
Molim vas da se uzdržite od SVAKOG spoilerisanja, u to se računa i "prvih n minuta super, ostatak ne"
Za prekršaje ću da isključujem iz teme ili foruma.
 
Obecao sam sebi da se necu baviti torrentima u civilizaciji, al sam morao got da skinem. Doduse, u hr sam, sa vip prepaid, neregistrovanom karticom, pavaljda neće bas po imei da me love ;)
Zadovoljan epizodom.

Gledao i killjoys, wtf?! Sve gledam jesam ja prespavao neku sezonu ili sta :))
Dark matter mi je ok, ali nekako sam ocekivao vise od ove sezone... budžet ili sta vec

Odgledao house of cards i glow na netflixu, sad gledam friends from college

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
@NightCrawler pratim, ali mi zaista u momentu nije doslo da je "North" vezano za nesto juzno od zida s obzirom da se ovde vrti prica o brdo razlicitih serija (iako je danas krenula nova GoT sezona :) )
 
Molim vas da se uzdržite od SVAKOG spoilerisanja, u to se računa i "prvih n minuta super, ostatak ne"
Za prekršaje ću da isključujem iz teme ili foruma.

Ako bi mogao da postavis primer korektnog komentarisanja serije cisto da bi ljudi mogli da iskazu svoje misljenje na nacin koji zadovoljava tvoje stroge kriterijume. Ja bih sad zaista da cujem komentare ljudi koji su odgledali i da uporedim sa svojim, ali to nije moguce jer se ljudima ne svidjaju poeni i packe, pa zato, just to be clear. Ili ti mozda smeta komentarisanje po epizodama, mozda volis da da se komentarisu cele sezone, ili kompletne sezone ?
 
Ja sam prokomentarisao ali mi je taj deo obrisan a onaj u spoileru ostao

Napisao sam bio da je
prvih 10tak minuta epski odrađeno dok je ostatak epizoda onako

Nigde tu spoilera nije bilo al dobro....
 
Za GoT, nesto mi nije jasno, ko je pogledao prvu epizodu sedme sezone:

Jel ona dva lesa imaju neke veze sa Hound-om ili ne? Nesto se bas ne secam najbolje ranijih sezona pa reko da nisam nesto propustio.
 
Za GoT, nesto mi nije jasno, ko je pogledao prvu epizodu sedme sezone:

Jel ona dva lesa imaju neke veze sa Hound-om ili ne? Nesto se bas ne secam najbolje ranijih sezona pa reko da nisam nesto propustio.



Izgleda da je upravo onaj farmer sa cerkom koji su pomogli Hound-u i Arya Stark,Hound im je oduzeo svo srebro i farmer sebi i svojoj cerki oduzeo zivot pre nego sto umru od gladi :(
 
Poslednja izmena:
Jeste, to je to, hvala! Pff pre koliko je godina to bilo. :)

PS Tri :D
 
American Gods, meni odlicna, uvrnuta, mračna, maštovita kao i Gejmenova literatura.
Preacher nastavlja u dobrom ritmu. Takodje dobra druga sezona Animal Kingdom do sada.
Zoo sezona 3 već počinje opasno da smara, kao da je u fazonu "daj da snimamo pa šta bude".
Fear the Walking Dead solidna sezona.
Dark Matter nastavlja svoju space trash odiseju, kao i Killjoys.
Wynonna Earp isto nesto na silu, nisam oduševljen sezonom 2.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Ako ima neko poput mene koji misli da GoT serijal ima previše rupa (a nije čitao knjige), preporučujem kanal Prestona Džejkobsa. On je tzv. book freak i objašnjava šta se propušta u seriji kao i teorije kojih ima poprilično.
Jedan od autoriteta u GoT svetu.
https://.youtube.com/channel/UCXU7XVK_2Wd6tAHYO8g9vAA

Sent from mTalk
 
Ne gledam to iz nekog razloga. :)


Inace gledao sam Billions u proteklih par meseci, serija je za preporuku.
 
Pogledao GOT i nisam oduševljen. Previše hype pa se očekivalo previše.
Ok epizoda, početak pogotovo.
Nadam se mnogo bolji epizodama

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Orange is the new black S05 - solidna sezona iako sam mislio da ce biti gore jer je setting takav kakav je. Bolja od S04 svakako.
 
Game of Thrones S07E01
Sve je loše u najmanju tuku, producenti više ne znaju gde da biju.
Preston je manje-više rekao sve.
https://youtu.be/RhSj4dOTM9Q

Sent from mTalk
 
Skroz dobar pocetak GoT [emoji106][emoji106][emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo se potrudite da ne spojlujete nama sto cekamo kraj sezone da gledamo i nece biti mrtvih :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Problem je u tome sto je hipi toliki da svi pisu o GoT i nema šanse da ti ne spoiluju.
 
Neka nauce da koriste spojler. Hajp Ninoslave, hajp (hype).

BTW, gledam Fargo, trecu sezonu. Sve je super, odlicna je ali fali mi Bili Bob. Nekako mi nije to to bez njega. Kad se u onoj epizodi pojavio kao narator samo mi je pojacalo utisak koliko mi fali ona njuska.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nisi u toku, zna čovek da je hajp, nego karikira zbog nekog ko je to odavno ovde odvalio.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Riviera.. prva sezona.. nelosa

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno