Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bravo za Ramu, odličan komentar posle prve epizode. Nema više šta, svi su na gomili ima da pršti. Ali kad čujem da su štedeli na seriji da se čovek prekrsti, realno je da su kvalitet i produkcija rasli svake sezone.
Serija je fenomenalna, nisam čitao knjige i ne nameravam[emoji1]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
E ne znam da se smiju pisati pretpostavke buducih sedavanja u serijama pa cu da sakrijem pitanje...
Koliko je ralno da se vrati Ned Stark pravi i istinski kralj Severa? Mislim, ako ce da dođu i u zamak prodru mrtvi i "plavooki", ima li sanse da "uskrsnu" i Ned Starka ali kao mrtvaka sto hoda...?
 
Niti je kralj, niti ce moci da se vrati. :D
 
Zeho

Osekli mu glavu,đe će da se vrati??U familiju Adams....možda :p
 
Ima teorija...
da Night King uopšte nije krenuo da se tuče sa ljudima, nego sa nekim većim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*m
 
Poslednja izmena:
Lupetaju, kao i vecina "teorija".
Lepo je opisano kada je i zbog cega napravljen Night King, a posle se okrenuo protiv svega zivog.
 
Poslednja izmena:
Kucni ljubimac Nocnog kralja:
2e5951efe1964a663b4b0d3e380124a3.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Na traileru za sezonu 8 se vidi:

Da Arija beži od nečega po tunelima, katakombama, i unutar zamka. A katakombe su i deo špice sada. Predviđam da će Džon da ima blizak susret sa majkom, ali ne srceparajuće prirode. Pogotovo što ludi Starkovi ostavljaju mačeve u kripti.
 
Ako ubace još neke karakondžule u seriju ima da popizdim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na traileru za sezonu 8 se vidi:

Da Arija beži od nečega po tunelima, katakombama, i unutar zamka. A katakombe su i deo špice sada. Predviđam da će Džon da ima blizak susret sa majkom, ali ne srceparajuće prirode. Pogotovo što ludi Starkovi ostavljaju mačeve u kripti.

Upravo mi je ta promena uvodne spice zapala prva za oko. Dal' to ima neke veze sa daljom radnjom ne znam.
 
Još 5 dana... IDEMOOOOO...
 
Naravno da promena spice ima veze sa samom radnjom serije. Kao i uvek...
Sto se tice maceva u kripti... nije bas istina, jer je u porodici Stark mac po imenu Led. A taj mac je istopljen i od njega su napravljena dva.
 
dvojka za pokušaj :D
 
Odgledao Knightfall. Ok mi je serije, posto generalno volim te stvari oko vitezova i sl.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@OZZY83,
Dovoljni su White walkeri kao varijacija na temu zombija, ako ubace još nešto slično biće preterivanje. Ok ako bi smislili nešto drugačije, mada sumnjam. Zombiji su smorili više. Iscrpeli su tu priču do poslednje kapi. Sve produkcije, od najmanjih do najvećih.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pogotovo ja koji čekam celu sezonu. Ljudi pišu u spojler tagovima tako da nije problem.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pa lepo napisah ja ranije da je bolje da se napravi posebna tema za poslednju sezonu GoT-a da se postojeca ne bi ugusila. :)
A tek je prva epizoda emitovana. Bice spojlera samo tako.
 
Poslednja izmena:
Ima teorija...
da Night King uopšte nije krenuo da se tuče sa ljudima, nego sa nekim većim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*m
Ovo mi se jako dopada. Volim da citam ove komentare sve me zelja przi da gledam. Samo da krene rokanje. A za dramu i pricicu se gleda nesto drugo ovde samo cekam prsa u prsa [emoji16] i jawdroping obecanu bitku. A ovaj spoiler bi voleo da je istinit.
 
Nece se praviti posebna tema, kad vec 8 godina nije pravljena. ;)

A realno, Jaksa ili bilo ko lako moze da procisti ovu temu. Jer jelte:
- bez ikakve siroke diskusije o seriji, dakle, moze jedan ili eventualno 2 odgovora na neciji post i neka se zavrsi na tome, sve ostalo se brise ili eventualno kaznjava od strane moderatora;
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno