Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Laušević je toliko dobar da odskakanjem kvari seriju... Glumice možda nisu baš vične poslu za koji se predstavljaju, ali... do sada nema loše.
 
Dobra epizoda lepo ga otpetljava, mislim da ce
Kaludjeru u ovoj sezoni da presude a sa Tulom da se ganjaju do kraja trece
. Ova sto glumi Maju je blagi uzas.

Majku mu poljubim da li postoji spoiler na tapatalku?
 
Poslednja izmena:
Manje vise cela plejada nasih glumaca do 35+ godine je po meni mnogo losa. Steta sto nema tema pozoriste ovde imao bi dosta da napisem.
Manje vise zavrsavaju se akademije preko veze, Bergam je jos i dobra u ovoj seriji ona je udata za onog Bukvica koji je sada preko.
Meni se licno mnogo dopao ovaj glumac sto glumi Golubica.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Taj glumac sto glumi Golubica je Goran Bogdan, glumeo je izmedju ostalog i u trecoj sezoni Farga. :)
Inace slazem se za Mariju, mada mrtva trka izmedju nje i doktorove zene. :D
 
Manje vise cela plejada nasih glumaca do 35+ godine je po meni mnogo losa. Steta sto nema tema pozoriste ovde imao bi dosta da napisem.
Manje vise zavrsavaju se akademije preko veze, Bergam je jos i dobra u ovoj seriji ona je udata za onog Bukvica koji je sada preko.
Meni se licno mnogo dopao ovaj glumac sto glumi Golubica.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk


Ima tema poslednje odgledane pozorisne predstave.
 
Pocinju ali ih nema na RTS-u.
 
Goran Bogdan je odlican, u Fargu je Kozak - Vargasov "muscle man" zajedno u tandemu sa onim kinezom. A prvo sam ga ako se ne varam gledao u Pink Panterima. Meni bas gotivan lik, i kvalitetno glumi.

Inace
nocas sam sanjao seriju i da je Maja neka vrsta krvne naslednice, tipa Hristove ili tako nesto tog dela se ne secam. Sve u svemu njenim zrtvovanjem Tule mogu da prizovu Hajnriha. Ako se neko seća poslednjeg boss-a iz Return to castle Wolfenstein. Na slikama u nejnoj staroj kuci na zidu pored Crnog Sunca ako se ne varam bila je slika sa nekim vitezom - verovatno me to u snu asociralo na Hajnriha :)
 
Poslednja izmena:
Poceo da gledam Happy, kakvo ludilo majko moja XD
Zakovala me je za ekran sa dve fenomenalne epizode, ne mogu da docekam sledecu.
Obavezno overiti trailer, nije za svakoga.
 
Pa nikakav, osim sto nisam ni poceo seriju, a vec znam da ce od neke bande napredovati do bosova, pa ima tu Italijana, neki Luca koji je najbolji "bad boy" do sada.. ma nista.
Promotivne materijale ne gledam, ni trejlere, ni postere, tako da me ne interesuje sta je na njima. Samo kazem da pripazis, jer nije u redu, ne moras odmah da se vredjas.

Ne vredjam se, naprotiv imam utisak da je suprotno. cheers
 
Može da prođe, mada je moglo mnogo mnogo bolje :)
Do sada samo 2 epizode.
7a863da80e27f06096fa6bb8c4cf8d50.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Porodično blago, 87. epizoda. Tika Špic se priprema da kopa ćup sa zlatom, tast pucao u plafon. Izvinjavam se za spojler.

8/10
 
Domace glumice su nam boze me sacuvaj, bas strce u senkama.. I onda sam pokusao da se setim neke dobre glumice u poslednjih 20-ak god koja se pojavila, ne ide mi..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Glumaca imamo zaista fenomenalnih kad se pogleda naša kinematografija u poslednjih 20-30godina, a glumica..tek poneka vredna pomena..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Domace glumice su nam boze me sacuvaj, bas strce u senkama.. I onda sam pokusao da se setim neke dobre glumice u poslednjih 20-ak god koja se pojavila, ne ide mi..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
Da kazemo poslednjih 10 godina.
Ovako imas Natasu Ninkovic, Branka Katic...tu bih se zaustavio mozda Anita Mancic (pozoriste
Sloboda Micailovic isto po mom misljenju i ako nisam njen ljubitelj dobra. Mada mi je serijska glumica. Tijana Mladenovic je isto izvaredna !!!

Od nove garde mozda jedino Brankica Sebe...(ne znam kako se zove) a ove iz Montevidea mi iskreno nisu nesto.

Mada ako gledamo tako glumac se postaje na daskama i u snimanju a oni su jos mladi a i kinomatografija nam je jako losa.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Skoro sve te glumice koje si nabrojao glume vec barem 20god i ne spadaju vise u mlade glumice.
U Senkama nije losa ona mala sto glumi prostitutku, i ona sto imala epizodnu ulogu. (Tamara Krcunovic). Ove ostale u najbolju ruku prosecne.

Послато са GT-I8190
 
@dexter ja sam napisao poslednjih 10 godina.

Sta je ovo Happy gledao sam na yt u kom je ovo fazonu. Kakk izlaze epizode da li da cekam da izbace celu prvu sezonu?

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Pogledao Ubice prvu epizodu

Vuk Kostić: Spavaj srećo ja ću da te čuvam, i tvoje zelene okice,doneću ti tvoje naočare,nikom ne stoje kao tebi

giphy.gif
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno