Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma objavljeno je da je zvanično treća sezona zadnja.. Ja ću da je počnem uskoro..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Vrhunski odrađena serija, od početka do kraja.

Samo, ovakve serije je bolje bindžovati pošto se kod ovakvih serija dosta toga izgubi u s vremenom zaboravljenim detaljima i detaljčićima kada se gleda odmah po izlasku sezone.
 
Znači ne gine ponovno gledanje Dark prve sezone ja se samo nekog mraka sećam. :D
Isti slučaj i kod mene na žalost. Odgledao prvu sezonu kad je bila aktuelna, krenuo drugu i kao da imam amneziju, gledam prvih par epizoda druge sezone i kao kroz maglu se sećam kojeg lika. Nemam blage veze. Mora da padne bindz svih sezona.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ja sam se bojao da će Dark da završi kao Lost onomad. Koje je to razočarenje od serije bilo užas.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poceo da gledam mini seriju Waco.
Posle odgledanih 3 od 6 epizoda preporuke sa moje strane.
 
Dark

Jos kad je izasla prva sezona, ubrzo sam je odgledao... Kad je izasla druga, nisam odmah odlucio da gledam jer mi je trebalo podsecanje, a onda sam i nacuo da ce treca sezona biti poslednja, pa sam odlucio da sacekam da sve izadje.

Danas sam krenuo sve od nule da gledam i naisao sam na ovaj sajt koji sasvim solidno objasnjava rodbinske veze izmedju likova, kao i same likove, desavanja, lokacije itd i to je odradjeno nekako kroz epizode tako da ne mozete sebi da spojlujete... Naravno, pogledati detalje za odredjenu epizodu nakon odgledane epizode jer se potencijalno kriju i neka objasnjenja/desavanja iz epizode... Meni najvise pomazu te veze, tj da skontam ko je kome sta jer se dosta preplicu likovi, a to mi je bio glavni problem kad sam prvi put gledao...

A evo i sajta https://darknetflix.io
 
Za one kratkog pamćenja dovoljna je i ona sličica rodbinskog stabla što je neko kačio ovde, da bude pri ruci :D Samo sam još uvek u dilemi da li ponovo gledati drugu sezonu, a valjalo bi...
 
Dark

Jos kad je izasla prva sezona, ubrzo sam je odgledao... Kad je izasla druga, nisam odmah odlucio da gledam jer mi je trebalo podsecanje, a onda sam i nacuo da ce treca sezona biti poslednja, pa sam odlucio da sacekam da sve izadje.

Danas sam krenuo sve od nule da gledam i naisao sam na ovaj sajt koji sasvim solidno objasnjava rodbinske veze izmedju likova, kao i same likove, desavanja, lokacije itd i to je odradjeno nekako kroz epizode tako da ne mozete sebi da spojlujete... Naravno, pogledati detalje za odredjenu epizodu nakon odgledane epizode jer se potencijalno kriju i neka objasnjenja/desavanja iz epizode... Meni najvise pomazu te veze, tj da skontam ko je kome sta jer se dosta preplicu likovi, a to mi je bio glavni problem kad sam prvi put gledao...

A evo i sajta https://darknetflix.io
Kako brutalno odrađen sajt..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Poceo sam trecu sezonu i ovo je takav mind fuck, taman kad pomislis da nema dalje oni ga zabibere samo tako. Lako se od ovoga spali mozak...
 
^
Kolega ako je takva situacija, uzmes pivo za opustanje i preseces rakijom za koncentraciju... :)
 
nije koncentracija u problemu nego iscekivanje... živ ti nisam da vidim kraj
 
Ja sam uvece zavrsio prvu sezonu Dark. Bas mi lezi serija. Ocekujem isto tako dobru drugu sezonu, a drustvo mi je reklo da je treca tek mindfuck - kao sto @emaremare rece.
Takodje mi muzicka podloga lezi u seriji fenomenalno. Nekako imam utisak da ovakvu psihu moze imati samo nemac. Mislim na onoga ko je smislio pricu, jednostavno neke duboke psihoze jedino oni razglabaju.
 
Je l' ima negde treća sezona Dark sa engleskim dubom? Prve dve sam gledao na engleskom pa sam se nekako više uživeo.

Ne gledam tv pa mi je promakla serija Andrija i Anđelka kada je bila aktuelna. Sada gledam i baš mi je zanimljivo i smešno u nekim momentima kad se prepoznam u nekoj situaciji.
 
Poslednja izmena:
Ja počeo Dark pre neki dan, odlična serija.
Slažem se sa kolegom iznad za muzičku podlogu, odlično uklopljeno!
I ovaj sajt je baš dobar da se pogledaju porodične veze, ima dosta likova pa se teško hvata u početku.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Odlična je Dark od prve sezone, a druga znatno bolja. Treću još uvek nisam stigao da pogledam, ali vidim po kritičarima da je mnogo hvale, što nisam ni sumnjao.

Zadnje što sam odgledao jeste 8. sezona Homeland, i 4. Money Heist, a trenutno gledam dugoo planiranu Taboo sa Tom Hardijem koja mi je pikirana još od pre 3 godine. Za sad sam zadovoljan, dobra je, videćemo kako će biti na dalje. :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dark muci me malo 3 sezona ali ostalo jos par epizoda da izguram.

Nije spoiler ali ovo sa 1 feningom po meni skrivena poruka kako nikada nisu niti ce odustati od svojih korena. Nije Klara Šuman odsvirala svoje...
 
Poslednja izmena:
Strašno dosadna treća sezona Dark.

Vrti jedno te isto, pa opet. Bez obzira šta se desi do kraja (nisam završio još), od mene prelazna ocena za komplet, ne više.
 
Počeo sam da gledam prvu sezonu Darka. Potrudili su se, drži pažnju, možda malo previše razvuceno jer uvek sve objašnjavaju kao edition za dummies. Po meni je skrivena poruka da je jedina konstanta u životu Nemaca VW :)
 
Meni ostala jos jedna epizoda da zavrsim drugu sezonu...

Mislim da mi je prva bila bolja, ali je i ova svakako dobra... Druga mi je najbolja sa strane jer objasnjava neke nelogicnosti iz prve sezone, tj ispostavi se da nisu pokusali da provuku neku glupost bez objasnjenja u stilu "eto desilo se nekako, nebitno kako", vec sve ima objasnjeno kako i zasto.

Pored toga, naravno, jos prosirenje celog ludila sa likovima, njihove veze, uloge itd... Pitam se bas sta ce jos da dodaju u trecoj sezoni na sve ovo i
sta ce to biti drugacije u poslednjem ciklusu, koja ce promena u desavanjima uciniti da se poremete stvari i Krug zatvori... Kontam da ce mi i zadnja epizoda druge sezone dati neke naznake sta mogu da ocekujem
 
Meni ostala jos jedna epizoda da zavrsim drugu sezonu...

Mislim da mi je prva bila bolja, ali je i ova svakako dobra... Druga mi je najbolja sa strane jer objasnjava neke nelogicnosti iz prve sezone, tj ispostavi se da nisu pokusali da provuku neku glupost bez objasnjenja u stilu "eto desilo se nekako, nebitno kako", vec sve ima objasnjeno kako i zasto.

Pored toga, naravno, jos prosirenje celog ludila sa likovima, njihove veze, uloge itd... Pitam se bas sta ce jos da dodaju u trecoj sezoni na sve ovo i
sta ce to biti drugacije u poslednjem ciklusu, koja ce promena u desavanjima uciniti da se poremete stvari i Krug zatvori... Kontam da ce mi i zadnja epizoda druge sezone dati neke naznake sta mogu da ocekujem
Da da ceka te opste ludilo i trnjenje mozga.

Sjajno to sto sve uvek na kraju bude objasnjeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno