Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Counterpart,
odavno nisam gledao neku seriju sa tematikom koju volim a koja me toliko razočarala. Prosto ne znam da li bi pogledao s02 ako je i bude.

Sad mi je na tapetu i "Black miror" ali se sve nešto dvoumi, vredi li.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Sinoc poceo da gledam 4ti serijal Bosch, i izbindzovah 7 epizoda. Skoro sam zaboravio da je izasao, i pre toga sam pogledao poslednju epizodu 3eg serijala. Sasvim dovoljno za podsecanje, cak i kao uvod za nekoga ko nije ni gledao posto spominju sve bitne dogadje. Odlican primer stare dobre detektivske TV price.
 
Zavrsio konacno i Westworld s2.

Slabija dosta od prve sezone. Mnogo bespotrebnog razvlacenja do finala koje je odlicno (cak i onaj mali "ark" od 3 epizode iako odlican ispada totalno bespotreban filer na kraju).

7,5/10 od mene ali sam malo vise razocaran drugom sezonom jer sam ocekivao vise.
 
Who is America? - fenomenalno. Naleteo na trailer pre nekoliko dana na YouTube - u, maločas odgledao prvu epizodu. Sacha Baron Cohen se vratio u punom sjaju.

Prosto je neverovatno da nam ovakve spodobe, poput njegovih gostiju, kroje kapu i cepaju teritoriju.
 
"Who Is America?"

Pa ovo je vrh, tacnije, jel moguce ovo..? "He died doing what i love" :d

Zavrsio i "The Handmaids Tale", koja klasa.. posle ovog treba da gledam "fox crime" kvalitet serija poput Killing Eve i slicno..

"The Affair" isto dominira u cetvrtoj sezoni, ista prica kao sa Handmaids, tesko posle ovakvog nivoa u svakom aspektu gledati nesto iole losije..
 
"Who Is America?"

Pa ovo je vrh, tacnije, jel moguce ovo..? "He died doing what i love" :d

U sledecoj epizodi je pitao


Dick Cheney-ja da mu da autogram na waterboarding kit hahah plus Sarah Palin je ozbiljno nesto zeznula posto ne prestaje da poziva na bojkot

Inace ako niste skontali, lik je mrtav ladan procitao:

“... children under five also have elevated levels of the pheromone Blink-182, produced by the part of the liver known as the Rita Ora. This allows nerve reflexes to travel along the Cardi B neural pathway to the Wiz Khalifa 40% faster, saving time and saving lives.”
 
Poslednja izmena:
evo ispravio sam mada nije bio spoiler posto je to iz trejlerA, al ajd...
 
"Who Is America" nit interesantno, nit duhovito.

Mada je lepo videti da se ameri drve kada je sala na njihov racun, a kada je bio u roli Borata onda im je bilo smesno.

Realno covek prelazi granicu ukusa i cacka tamo gde ne treba, jedno je zezati prolaznike i poznate licnosti, nesto sasvim drugo je da te uhvate na zub politicari i to za teme za koje su jenkiji vrlo osetljivi. Za ovakve stvari moze neko da ga "odradi" bukalno za saku dolara.
 
Freedom of speech...to je razlika između demokratije i kvazidemokratija.
U USA-i možeš slobodno da kažeš šta hoćeš za razliku od nekih drugih zemalja....
 
Crno bijeli svijet.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Zavrsio konacno i Westworld s2.

Slabija dosta od prve sezone. Mnogo bespotrebnog razvlacenja do finala koje je odlicno (cak i onaj mali "ark" od 3 epizode iako odlican ispada totalno bespotreban filer na kraju).

7,5/10 od mene ali sam malo vise razocaran drugom sezonom jer sam ocekivao vise.

Da, to je kao i vic, ukoliko treba da ga objasnjavas, onda nije smesan. Radnja treba da govori sama za sebe.
 
Sinoc poceo da gledam 4ti serijal Bosch, i izbindzovah 7 epizoda. Skoro sam zaboravio da je izasao, i pre toga sam pogledao poslednju epizodu 3eg serijala. Sasvim dovoljno za podsecanje, cak i kao uvod za nekoga ko nije ni gledao posto spominju sve bitne dogadje. Odlican primer stare dobre detektivske TV price.

Zavrsio Boscha, 4-ti serijal je do sada i najbolji.
 
Goliath na kraju ispao jako dobra serija.. nadam se da je druga sezona slicnog ili boljeg kvaliteta..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pff... bezveze. Bila mi dobra drama.
 
Moze neko da mi kaze utiske za Lost in Space ?

Jel ima previse drame, da odma batalim ili drzi paznju i zanimljivo je ?
 
The Expanse
Jos pre par meseci sam pustio prvu epizodu u smorio se. I doslo sad leto kada su sve serije na pauzi i pocnem opet da gledam, prvih 4 5 epizoda bukvalno mora na silu da se odgleda i onda postaje zanimljivije. Drugu sezonu sam odgledao u dahu, bukvalno nije bilo dosadne epizode. A po ocenama i komentarima vidim da je treca tek bolja.
Verujem da kad jos i Amazon ulije pare da ce biti ludilo

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
^
Da i ja sam svojevremeno mrzeo Expanse u prvoj sezoni, bio mi totalno bezveze, druga sezona je bolja i gledljivija ali od trece krece da bude odlicna.
Vredi istrpeti prvu sezonu :p
 
Ma i prva je dobra samo nismo navikli na taj tempo. Taman lepo upoznas likove [emoji16]
 
Prati li ko 4.sezonu The Affair? Meni su prve 2 sezone jako dobre,3. Vec bezze..kakva je 4.? Hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
^ Top je.
 
Bosch sezona 1 vrlo dobar 7-7,5/10, mozda i najbolja Amazon originals serija koju sam gledao (dok ne dodje The Expanse)

Verujem da ce progresivno biti bolji u sledecim sezonama. U svakom slucaju preporuka i od mene i zahvaljujem se kolegama na preporuci
 
Da da Bosch je odlican dodatak kao nesto drugacije cega nema jako duzi vremenski period na malim ekranima. Detektivska drama koja iz sezone u sezonu je sve bolja i bolja.
 
Ja sam se opasno smorio kad sam video da su otkazali Dark Matter ... Je*eni Killjoys koje niko ne gleda dobili 4tu sezonu, a Dark Matter koji je predobar, u rangu sa top SciFi serijama a na 20x manji budzet, otkazan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno