Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledao neko Big Little Lies?Kakva je?I jos jedno pitanje,koja vam je najbolja serija iz 2018.godine do sada?
 
Big Little Lies je odlicna, bas steta sto je samo jedna sezona.
 
Preporuka isto za Big Little Lies,meni baš legla.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Big Little Lies ce imati drugu sezonu, sudeci po imdb-u. Negde sam procitao da ce biti i poznatih glumackih pojacanja, ali ne mogu trenutno da se setim ko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
The Expanse: malo sporije hvata zalet u prvoj sezoni, ali iz epizode u epizodu polako postaje sve bolja SF serija.
Prva sezona, recimo 6/10 na početku, na kraju bez problema 7/10.

Druga sezona još bolja, 7.5/10. Isplati se početna "sporost" u prvoj sezoni, u stvari rekao bih da je više prividna, zbog izgradnje priče i karaktera.

Svakako preporuka za ljubitelje SF žanra.

Westworld druga sezona, veoma dobra, osma epizoda odlična, voleo bih da ima više takvih, ali čini mi se da je to jako teško, zbog kompleksne priče i broja karaktera u seriji.
Takođe preporuka za SF ljubitelje, druga sezona generalno 7-7.5/10, osma epizoda 8.5/10.


I na kraju treća SF serija koju pratim, The 100, drži mi još pažnju, ali se ne mogu oteti utisku da se neke priče vrte stalno iznova, sa malo izmenjenim ulogama.
6.5 do mršavih 7/10.

Čekaju se Vikings i Game of Thrones... :smoke:
 
Meni su prve dve sozne The Expanse solidne ali ne više od toga, a pošto su mnogi ovde žestoko nahvalili treću sezonu a i ocjene na IMDb su dosta visoke počeo sam juče da je gledam. Čekao sam da se emitovanje približi kraju tako da mogu da pogledam u par dana a ne da čekam na nove epizode.
 
Meni su prve dve sozne The Expanse solidne ali ne više od toga, a pošto su mnogi ovde žestoko nahvalili treću sezonu a i ocjene na IMDb su dosta visoke počeo sam juče da je gledam. Čekao sam da se emitovanje približi kraju tako da mogu da pogledam u par dana a ne da čekam na nove epizode.
Pa samo je ostalo da izadje finale od 2 epizode u sredu/cetvrtak.
 
Jedina stvar što mi smeta u Westworldu

što su glavnim hostovi kao terminatori. Ne može ih ni 20metaka ubiti ni oboriti,dok ovi sporedni hostovi padaju kao muve posle jednog metka

Osim toga sezona je odlična i ne znam što su toliko kritičari napljuvali ovu sezonu
 
Mislim da producenti Westworlda zele da izgledaju kao da imaju nadprosecan IQ, a ustvari vise ni sami ne znaju sta se desava u seriji

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
zavrsen Marvel's Daredevil - https://www.imdb.com/title/tt3322312/

suzdracu se od ocene jer sam i gledao seriju zbog Deborah Ann Woll,dobio realno mnogo vise...ali mislim i pored ociglednih vrlina (glumacka postava i performansi,odlicna fotografija i scenografija,rezija...) necu moci da predjem preko sablonskog scenarija koji je bio na granici podnosljivog u prvoj sezoni,u drugoj je otisao skoro u ekstrem,a znajuci sadasnje trendove ne moze se ocekivati da ce biti bolje,samo gore.isto vazi i za oba spinoff-a.

ovo sam napisao samo ako nekog zanima ugao nekog ko nije marvelov fan i bio je privucen seriji zbog noir omaza i glumacke postave.
 
Meni su te Netflix Marvel serijice prilično loše u globalu. DD1 i JJ1 su bile solidne po pitanju priče, ali previše razvučene. Nema epizode DD-a da nisam zaspao bar jednom. Koliko vidim sa novim sezonama sve lošije i lošije. Luke Cage nisam ni pola prve epizode izdržao koliko je bila dosadna. Ovo ostalo nisam ni pokušavao da gledam.
 
Krenucu po sesti ili sedmi put da gledam The Wire.Ako treba,ima silom da izguram prvu sezonu.
 
A ne ne, iza njega smo, iz mera predostroznosti... :p


Jel zavrsio neko Westworld drugu sezonu i vredi li se odgledati?

Ja sam stao na 6. i nisam imao volje da pratim dalje, jednostavno mi je ova 2. sezona dosta slabiji utisak ostavila.

Ali zato The Expanse sa nestrpljenjem cekam zavrsnicu.

Takodje preporuka od mene za Dirk Gently's Holistic Detective Agency - solidnih 7,5/10 za prvu sezonu. Bas fin rollercoaster u fazonu Happy-ja, samo dosta manje eksplicitan. Skida se i druga sezona kod brace rusa.
 
Meni bas suprotno, druga sezona Westworld-a bolja ...taman sam za vikend odgledao prvih 7 ep. mozda zavrsim veceras sve :)
 
Toliko ste nahvalili Lethal weapon,a serija nije nista narocito.Kliseji iz ep u ep ,prica neozbiljna.Jedino sto ima par nekih buddy cop fazona i to je sve.
 
A ne ne, iza njega smo, iz mera predostroznosti... [emoji14]


Jel zavrsio neko Westworld drugu sezonu i vredi li se odgledati?

Ja sam stao na 6. i nisam imao volje da pratim dalje, jednostavno mi je ova 2. sezona dosta slabiji utisak ostavila.

Ali zato The Expanse sa nestrpljenjem cekam zavrsnicu.

Takodje preporuka od mene za Dirk Gently's Holistic Detective Agency - solidnih 7,5/10 za prvu sezonu. Bas fin rollercoaster u fazonu Happy-ja, samo dosta manje eksplicitan. Skida se i druga sezona kod brace rusa.
Mislim se kako zavrsio kad ima 12 ep kad ono 10ep finale, jedva cekam veceras da finalizujem.

Meni je s2 odlicna
 
Takodje preporuka od mene za Dirk Gently's Holistic Detective Agency - solidnih 7,5/10 za prvu sezonu. Bas fin rollercoaster u fazonu Happy-ja, samo dosta manje eksplicitan. Skida se i druga sezona kod brace rusa.

Druga sezona slabija, preuzeli je ameri, drugi glumci i izgubio se vibe serije. Odgledao do pola 2-u pa stao...

Edit: ček malo... ja sam u stvari prvo gledao Dirk Gently a on u opisu ima takođe "holistic detective" - možda ipak nije sequel... U svakom slučaju mi je bilo zanimljivije da gledam englesku ekipu.
 
Poslednja izmena:
^ kako drugi glumci? Zar se ne nastavlja direktno na onaj cliffhanger iz prve epizode?
 
Lost in space dobar
Bas mi legla serija. Ko voli scify, preporučujem...
Preacher - prva sezona odlična, druga mnogo otegnuta. Ali serija za odmaranje, ko očekuje više nek gleda dalje :)
I jos jedan flick, Ash vs Evil Dead
Genijalna



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Westworld rasturio :D Plot twists everywhere.

Odavno nisam gledao bolju seriju, jedva cekam trecu sezonu.
 
Westworld, odlicna sezona:)

@dolmen & Yojimbo, 2. sezona Dirk Gently's je vrhunska takodje, samo treba svariti pocetni WTF a onda ide sve bolje:)

Serija je vrhunska, kakva steta sto se ne snima dalje...dodje mu kao duza verzija onih najludjih X-Files epizoda.
 
Poslednja izmena:
Jel je gledao neko drugu sezonu goliath-a? Meni je prva bila odlična.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno