Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stizem polako do kraja 2 sezone Supernaturala, serija me privlaci da je gledam nekom natprirodnom silom iako su sve epizode sablonski radjene i pomalo predvidljive. "Braca" glume fenomenalno, bar po mom misljenju.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
^ X-Files 2.0, odlicna serija za opustanje. Posebno one "specijalke" koje su bile u kasnijim sezonama.
Pratio sam je od pocetka ali batalio negde na 8. sezoni ako se ne varam jer je postalo previse cringy koliko daleko su otisli sa nekim stvarima i over the top zapletom. Navodno su poslednje 2-3 sezone medju boljima.

Inace negde do 6. sezone je sasvim ok. Enjoy the ride.
 
^ X-Files 2.0, odlicna serija za opustanje. Posebno one "specijalke" koje su bile u kasnijim sezonama.
Pratio sam je od pocetka ali batalio negde na 8. sezoni ako se ne varam jer je postalo previse cringy koliko daleko su otisli sa nekim stvarima i over the top zapletom. Navodno su poslednje 2-3 sezone medju boljima.

Inace negde do 6. sezone je sasvim ok. Enjoy the ride.
Navodno od 9e sezone gkedam na silu, pogotovo ove poslednje

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Nego kakvi su utisci posle finala Westworld-a? [emoji2]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Lep je happy end na kraju 12 Monkeys ali poslednja epizoda je ipak bila najslabija u S4. Nije mi priča za happy end nikako. Čak su i u predzadnjoj držali dobar tempo ...
 
Serija je o onako bila meh, kraj je jedino što su mogli uraditi kako treba...
 
Takodje preporuka od mene za Dirk Gently's Holistic Detective Agency - solidnih 7,5/10 za prvu sezonu. Bas fin rollercoaster u fazonu Happy-ja, samo dosta manje eksplicitan. Skida se i druga sezona kod brace rusa.

Damn druze posle samo 15 minuta pogledane serije vec sam zakacen. Hvala mnogo na preporuci, konacno nesto za moju dusu :D
 
Bas je neki nedostatak dobrih novih serija iz 2018e. Ne mogu da nadjem nista da gledam da me zanima a da nisam gledao.
Probacu Killing Eve sledece nedelje al nisam nesto optimistican.
 
Damn druze posle samo 15 minuta pogledane serije vec sam zakacen. Hvala mnogo na preporuci, konacno nesto za moju dusu :D

Drugu počeo ali sam je stavio na pauzu posle prve epizode. Izgleda da je početak malo sporiji.
Prva je prava ludnica, posebno taj "Wtf" uvod

@John Cena
Generalno novih serija nema, ali ima starih sa novim sezonama u ovoj godini.
Nikad nije loše da posegneš za backlog .
 
Poslednja izmena:
Druga sezona je vrhunska takodje, samo dok se skonta zasto je pocetak isto WTF kao u prvoj.
 
^ Odlican je Dirk Gently, ali nazalost otkazan posle 2 sezone. To je najveca boljka serija, otkazu ih i zdravo...
Takodje najverovatnije otkazan i Last Man on Earth posle 4 sezone.

Inace, posto sam uzeo Prime video (zbog besplatnih igara na Twitch prime-u), bacih pogled na serije tamo i deluje da ima dosta ok stvari.

Za sad se navukoh na Sneaky Pete, kvalitetna je serija.
Pogledao sam i The Tick pilot, moze da prodje za laku zabavu.

Sta biste jos preporucili od njihove produkcije?
U planu za gledanje su The Man In the High Castle, Goliath, Electric Dreams, i Jack Ryan (kad izadje). Zanimljivo deluje i Jean-Claude Van Johnson.
 
Nemoj Klod Van Dam Zana...

Sneaky Pete, Mcmafia, Preacher I Night Manager su dobri. Into the Badlands isto obavezan

Bosch je ovde na forumu hvaljen ali nisam gledao. Isto važi i za Electric Dreams.

The Man in the high castle prva sezona je bila odlična drugu nisam gledao tako da ne mogu ništa o istoj da kažem.
 
Poslednja izmena:
^ Hvala, pogledacu. Vecina tih mi je vec na listi, mada Night Manager ne vidim da ima na Prime-u.
 
The Night Manager, sigurno je ima, prime exclusive je (Hugh Laurie/Dr.House i Tom Hiddlestone/Loki u glavnim ulogama). Ali kao i McMafia primeti se jeftinija produkcija, dok recimo u Badlandsu daje dodatan smek.

Sneaky Pete i Badlands im je ipak najbolje sto nude (uz prvu sezonu Man in the high Castle), od onoga sto sam gledao.

+edit:

Ako imas smart TV instaliraj Prime Video app i pici preko nje, uzivancija je gledati tako (ili nocu iz kreveta na tabletu) ;)
 
Poslednja izmena:
Koliko videh, Night Manager je BBC/AMC produkcija. Hvala u svakom slucaju na podsecanju, bio mi je u planu za gledanje jos kad je bila najava, pa posle zaboravih sasvim.

Off-topic:
TV nemam uopste, al radi lepo Prime i na laptopu (a jos bolje u kombinaciji sa projektorom). :)

Nisam dosad koristio nista od tih servisa (osim malo HBO GO), pa me ovaj Prime odusevio.
Radi odlicno, kvalitet snimka odlican, nema cimanja oko sub-ova, a ima i gomila (meni) vrlo korisnih sitnica (poput skip intro dugmeta, kao i x-ray funkcije, koja pokazuje imena i biografije glumaca koji su trenutno vidljivi u sceni (sto mi je super, jer se cesto nerviram odakle nekog znam :D )).

U svakom slucaju, preporuka za Prime, posebno ako se u obzir uzme i cena, kao i sve ostale sto ide u paketu sa istim.
 
Night Manager mi je u sklopu prime video ponude (doduše ja sam u DE/AT regionu)...
Ne znam na sta si mislio, isključivo njihova produkcija ili sta je free za gledanje u sklopu prime paketa..
 
Moguce da je do regije, ovde ga nema nazalost.

Sto se serija na Prime-u tice, mislio sam uglavnom na njihovu produkciju (ponajvise na one manje poznate stvari, a da valjaju), mada moze naravno i sve ostalo sto vredi pogledati (sto nisam pominjao jer bi previse prosirilo pitanje, posebno jer sam vecinu poznatijih stvari vec gledao...).
 
^ Odlican je Dirk Gently, ali nazalost otkazan posle 2 sezone. To je najveca boljka serija, otkazu ih i zdravo...
Takodje najverovatnije otkazan i Last Man on Earth posle 4 sezone.

Pa pošteno, i bolje što je otkazan nakon onako loše druge sezone.....
Izgledala je kao najgora sezona Once upon a time.....
Prva bila dobra i trebali su da stanu tu.....
 
Navukao sam se na Dark Matter :D
Danas odgledao već pola prve sezone.
Da mi je vreme dozvolilio verovatno bih završio prvu sezonu
 
Znam ali počeo sam da gledam,potrošio već vreme.
Možda je Netflix nastavi u nekoj budućnosti
 
Mozda, prekinuli su bas kad je postalo zanimljivo.
Dok killjoys i dalje ide...
 
^ ja obe poceo, izdrzao prvu sezonu i batalio...
Previse thrashy su mi bile, cak i pored Nika Slotera... A pritom previse dobrih drugih serija i pozamasan backlog da bi se bukvalno gubilo vreme na serije takvog kalibra...
 
Ja trenutno gledam treću sezonu serije Hunans BBC serija na tematiku robota androida u bliskoj budućnosti. Gledao bih i Orange is the new black ali nema prevoda za petu sezonu,a mrzi me da gledam bez prevoda. Ljudi prevode sve i svašta na onim sajtovima ali ne i Orange is the new black. Prevod nema ni na Netflix-u odnosno ima samo za prvu sezonu
 
Sa setom cu se uvek secati Dark Matter. Jako simpaticna ekipa glumaca+zanimljiva prica. Iako je low budget. Bas onako letnja serija.
Zadovoljan sam sto smo i dobili makar 3 sezone jer moglo je da se desi da prekinu posle prve ili druge.
Inace krenuo sam Luke Cage drugu sezonu. Posle 2 epizode cini se bolje od prve sezone.
 
Bas steta za Dark Matter. Glupost od serije Lucifer se nastavlja, a ovu zanimljivu su ugasili. Isto mi je zao sto su ugasili The Last Man on Earth, bila ok komedija za odmaranje mozga.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je Dark Matter imao neki šmek, retko koja serija ostavi takav utisak. Nije remek delo ali ta neka tamna atmosfera....
Šteta.
The 100 np je trebalo biti otkazan- završen već u drugoj sezoni.
Sve isto, sve već viđeno, samo se vrte u krug sa malo izmenjenim likovima i to je to. Nisu i ne mogu biti GOT a pokušavaju, na foru krvoprolica a ostalo ih šaka jada. ;-)
 
The 100 gledam i meni u potpunosti odgovara, ima boljih i gorih epizoda ali mislim da su po gledanosti dosta iznad zone gasenja. Arrow i Flash ne znam zasto jos uvek drze u zivotu. GoT je postajao sve veci fan service kako su sezone prolazile, valjda zato sto su ostali bez knjiga. Imam utisak da ce ova zadnja sezona biti neki zesci fail, 7 sezona sam cekao da dodje ta bitka sa WW da bi oni taj celokupni haos smestili u 6 epizoda.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno