Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, sve je iz iste kuhinje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Završio 'Jutro'...

Nerealno kvalitetna serija za naše standarde, ne samo nase..

Puna nekog optimizma, da zavolis opet Beograd iako je to tesko cim izadjes iz kuce..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Bilo je par stvari gde su preterivali, ali to je sitnica, i mozda par sporednih likova koji ne znaju da glume(tipa Sasina sestra), ali sve ostalo mi je bilo stvarno super...bukvalno prva nasa serija koju sam cekao svako vece...muzika je takodje odlicna... :)
 
Castlevania oduvala.. jedva čekam nastavak. 9/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Arrow,the Flash,Supergirl -Elseworlds- odličan,iznenadili su me nisam očekivao da će biti na ovom nivou.
A sledeće godine -Crisis on Infinite Earths-,videćemo dal su dorasli legendarnom(neki kažu i najboljem)DC strip crosoveru.

TITANS standardno odlični četvorka briljira,svidela mi se i Wonder girl.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada je matori Flash rekao dosao sam sa zemlje 90 tad sam ugasio sklopku i otisao da spavam. Koliko imas godina? Mozda sam ja premator za te serije.
Druže veruj mi imam dovoljno godina,tj više od tebe.Samo nisam bahat i bezobrazan ko nekolicina ovde,dodjem pročitam postove,napišem šta sam odgledao zadnje,nikog ne pitam za godine,nikog ne vređam što gleda neku seriju,nikog ne omalovažavam da ima manjak mozga jel gleda tu i tu seriju.

Ako vam se nesviđaju ne gledajte,ne čitajte postove,uvažite tuđe drugčije poglede na svet.

NIJE TEŠKO BITI KULTURAN I TOLERANTAN,treba samo probati!!!!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nisam mislio da vredjam nego zaista se pitam na sta su spali, zadnja epizoda Arrow mi je uzas. Oni misle da ako strpaju vise super junaka u jednu seriju da ce to automatskibda bude hit. E pa nije, to je moje misljenje.
 
Mislim da nije uperio prst konkretno u tebe već "nekolicinu ovde".
Čovek je u pravu, ja sve ređe i ređe dolazim ovde, ima previše filmskih kritičara sa vekovnim iskustvom u režiji i glumi i samo im fali kamera (i 1mlrd$ budžet) da naprave remek delo koje će da osvoji sve gremije, emije, ostaker i naravno nobele :D
 
A s druge strane koja je vajda od bezbroj postova tipa arrow kida, ona razbija, ova objašnjava, ona je mrak dobra, ova nije nešto... Mislim, nemam ništa protiv teme ali ona se uglavnom svodi na fan proklamacije i parole...ako se već ne raspravlja o serijama, jer je to stvar ukusa, drugačija tema i ne može da bude...
 
Ono sto najvise kida je ona Supermenka, dodje mi da pocnem da gledam seriju samo zbog nje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pogledao pilot Nightflyersa.
Definitivno ima Event Horizon vajb.
Videću za dalje kako će biti ali mi se čini solidno
 
Tell me a story.
SERIJA za mene osveženje.
Odavno sam gledao i Špansku verziju, mada je ovo sasvim o.k.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Travelers, 3 sezona, pustili sve odjednom na netflixu, meni je baš dobra...

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Ja odgledao ovu novu kao Nasu seriju Besa.
Pa...može biti

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Ja volim, pa ne bih preporučio..
 
Nighflyers... Možda nisam imao strpljenja. Meni je ono smor. Batalio sam posle prve epizode.
 
Najbolja serija (ili sezona) 2018-te god?
1. Legion. Obozavam ovakve serije, za mene bez konkurencije. Psihodelicna naucna fantastika.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Erased - na netflix-u. Kakva manga anime serija!
Čista 10tka!
Vidim da ladno ima i serija od 12 epizoda. Ovo ce se gledati sa uživanjem.
Preporuka za ljubitelje.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Odgledao poslednju sezonu Voltrona, više usput gledao, da me pitate šta je bila poenta, nemam pojma, ali su seriju završili neviđenom lgbt propagandom, imajući u vidi da ovo ipak treba da bude serijal za decu.
generalno je otpočetka serijal politički ispravan - princeza je neki melez, Pidž je žensko, ove neke Lotorove su lezbejke i onda na samom kraju prikazuju kako je Širo napokon našao sreću i kako se ljubi sa nekim likom na svom "venčanju", što reče sestra, princeza izvisila za happy end, ona se žrtvovala, a ova dvojica na venčanju :D
Gledao serijal iz nostalgije, mada i tada kad je izašao Voltron, uvek su mi bili draži Sablja i zvezdani šerifi.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sekao vene na Starzinger.
I dalje ne mogu da prežalim bačene kasete. [emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Morao sam ipak da izguglam [emoji3]
Ne secam se, nazalost, ove. Sto se tice kaseta, imam ih i dalje, snimci sa pokojnih 3k, NS + i ne znam cega jos, ali niti imam na cemu da ih pustim, a i pitanje je u kakbom su stanju same kasete.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Condor

Izbindžovao sam prvih 5 epizoda danas.
Odlična serija i za sada mi je za nijansu slabija od Jack Ryana a ipak bolja od Bodyguarda
 
Condor

Izbindžovao sam prvih 5 epizoda danas.
Odlična serija i za sada mi je za nijansu slabija od Jack Ryana a ipak bolja od Bodyguarda

Kolega, jel to susa sa serijama pa ide logika ‘daj sta das’? :)
Salim se. Doduse ja sam se tom logikom vodio, ali delim misljenje. Od te tri serije, Jack Ryan mi je najbolji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije suša nego više ne mogu da pratim 5 serija uporedno...pogubim se u likovima i zapletima. Ostarilo se *mjau**mjau**mjau* :d
Sad gledam jednu do dve serije pa kad završim pređem na sledeću
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno