Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Одлично!

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
uff, mogu samo da zamislim na sta ce to da lici Netflix boranija :S:
 
Ako skrate na 10 epizoda po sezoni bice odlicno :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Čekam još par nedelja da se završe The Expanse i Westworld pa da odgledam k'o čovek, do tad me ništa drugo ne interesuje. I ovako imam za'eban filter za serije i filmove.
 
poceo da gledam killing eve,nisam uopste ocekivao ovakvu seriju u najpozitivnijem mogucem smislu.Za sad ocena 9
 
Meni se Westworld mnogo sviđa iako vidim da preovladava mišljenje da je ova sezona truba...
Ali ja volim ovaj mindfuck fazon koji me vozi i gde ne znam šta se dešava tako da je ovo pristrasno mišljenje :d
Doduše tek sam na 4 epizodu tako da će se valjda stvari do kraja sezone raspetljati.
Barem neke :)
 
Ugasio Killing Eve na pola prve epizode. Jedna od onih kad odmah prepoznam da nije za mene, ne pomazu ni ona velika slova preko celog ekrana kad najavljuju u kom gradu smo sad.. To su ti mali signali koji mi govore da batalim...

Cobra Kai, simpa ali za sad samo to, kao da gledam Baywatch ili nesto slicno, bilo je vrh kad sam bio klinac ali sad mi treba jos nesto ipak..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pogresno sam se izrazio, prva epizoda mi je bila previse komplikovana i konfuzna, npr kao da citam knjigu od polovine. Nisam shvatio ko su bitniji likovi, kada se epizoda zavrsila nije mi 10% bilo jasno sta se desavalo i sta je neka glavna prica serije. Gledao sam sa sestrom i ona je imala isti bukvalno isti utisak. Mozda bi bilo bolje poceti prvo sa knjigama.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Ukusi su različiti. Koliko je to tačno najlakše vidiš posle gledanja serija/filmova koji se ovde hvale/kude do besvesti. Volim SF, ali The expanse me ni posle, na silu odgledanih, 5 epizoda, nije ubedio da treba nastaviti sa gledanjem. Možda bi mi već u 6. epizodi "puklo" pred očima, ali ima zanimljivijih stvari od čekanja da nešto "klikne". Serija mi je nekako prazna i bez ukusa i mirisa.
Next...

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Ukusi su različiti. Koliko je to tačno najlakše vidiš posle gledanja serija/filmova koji se ovde hvale/kude do besvesti. Volim SF, ali The expanse me ni posle, na silu odgledanih, 5 epizoda, nije ubedio da treba nastaviti sa gledanjem. Možda bi mi već u 6. epizodi "puklo" pred očima, ali ima zanimljivijih stvari od čekanja da nešto "klikne". Serija mi je nekako prazna i bez ukusa i mirisa.
Next...

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Mislim da se i mi koji ovde sečemo vene na The Expanse slažemo da su poslednje dve epizode u S1 sjajno iskupljenje za taj malo poduži prolog. *mjau**mjau**mjau* svakoj dobroj priči treba malo dok ne krene ...
 
Billions S03
Odbindzovah preko vikenda. Uh, treba sad docekati sledecu sezonu. Ludilo od serije.
 
Mislim da se i mi koji ovde sečemo vene na The Expanse slažemo da su poslednje dve epizode u S1 sjajno iskupljenje za taj malo poduži prolog. *mjau**mjau**mjau* svakoj dobroj priči treba malo dok ne krene ...
Ok, znači fazon "ko preživi pričaće".

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Meni isto Expanse prva sezona trebalo ako ne i 6-7 epizoda da me kupi, posle toga kao da sam slep progledao. Kupio sve knjige, nisam mogao da se zaustavim.
Upravo završio Sneaky Pete prvu sezonu... uff kakva serija, krenuo na drugu sezonu. Ribisiju legla uloga samo tako.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Op op počela The Affair četvrta sezona.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ugasio Killing Eve na pola prve epizode. Jedna od onih kad odmah prepoznam da nije za mene, ne pomazu ni ona velika slova preko celog ekrana kad najavljuju u kom gradu smo sad.. To su ti mali signali koji mi govore da batalim...

Cobra Kai, simpa ali za sad samo to, kao da gledam Baywatch ili nesto slicno, bilo je vrh kad sam bio klinac ali sad mi treba jos nesto ipak..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Ne znam koji fazon serija/filmova volis al bih ti savetovao da odgledas makar 1 celu epizodu mozda i promenis misljenje a mozda i 100 posto ne :d
Eto taj expanse je ovde prehajpovan al ja sam skontao na prvoj epizodi da mi se ne svidja.Iskreno deluje mi jako jeftino bledo i neubedljivo
 
Pa da, ja ne verujem u tu pricu da serije posle postaju bolje.. Moze serija sporije da krene al ne pricamo o tome, jedno je sporiji pocetak a drugo kad odma vidiš da je u pitanju jeftinoca..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
The Expanse moze da se nekome ne svidja ali je daleko od toga da je "jeftin" i "bled".
A gledaju se Daredevil,Jessica jones,Luke cage ili Krypton, da ne pominjem Arow , Flash itd...koje ne mogu ni da pridju Prostranstvu.
Ni po prici ni po efektima. Jeste da prica tece malo sporo, takve su i knjige, ali se vremenom ubrzava.
Nije SF samo akcija, pucnjava do besvesti i jurnjava po svemiru, mada ce i toga biti kad prorade "vrata".
Po meni je The Expanse najbolja SF serija u zadnjih nekoliko godina.
 
Pa da, ja ne verujem u tu pricu da serije posle postaju bolje.. Moze serija sporije da krene al ne pricamo o tome, jedno je sporiji pocetak a drugo kad odma vidiš da je u pitanju jeftinoca..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Ti druze imas zescih predrasuda i bas je tuzno sto ti je "vidik" toliko suzen da sebi ne dozvoljavas da odgledas nesto dobro, iako je vise puta skrenuta paznja da gresis.

No dobro, dzabe bisere bacati....

@terzazak

SF opera. ;) Mozda i najbolje jos od legendarnog Firefly-ja, koju su ovde neki nazivali kravarskom kaubojstinom... Lol i dalje se kidam od smeha kada se toga setim.
 
Poslednja izmena:
@terzazak

SF opera. ;) Mozda i najbolje jos od legendarnog Firefly-ja, koju su ovde neki nazivali kravarskom kaubojstinom... Lol i dalje se kidam od smeha kada se toga setim.

Da SF opera u pravom smislu..
(ili Babylon 5..;)..ili Battlestar Galactica)
 
Poslednja izmena:
Kome The Expanse ne valja uopšte! taj onda zna da je u SF žanr ušao greškom.
 
Ti druze imas zescih predrasuda i bas je tuzno sto ti je "vidik" toliko suzen da sebi ne dozvoljavas da odgledas nesto dobro, iako je vise puta skrenuta paznja da gresis.

No dobro, dzabe bisere bacati....

Nemam nikakvih predrasuda, vec 'moc' da prepoznam posle prve epizode da li nesto vredi gledati. I nisam mislio na Expanse sa poslednjim postom, mada i njega sam pogledao prvu epizodu i batalio, vise ne mogu da se setim zasto ali mozda ne bih tu prvu epizodu svrstao u ovu kategoriju o kojoj pricam.. mada to je SciFi chanel serija, takodje nije pucala od kvaliteta u pilot epizodi, gluma nije briljirala, onaj sa sesirom mi je isao na zivce i tako neke sitnice, koje u meni pale alarm za bataljivanje :)

Ono sto sam hteo da kazem da svaka serija koja me kupi, to uradi posle prve epizode, ne moze nastavak sezone biti drasticno drugaciji u smislu kvaliteta glume, da li prica ima uverljivost, ako u prvoj epizodi ima nekih gimmicka poput ogromnih slova "PARIS" ili neke lose 'upbeat' muzike, to nece odjednom nestati u narednim epizodama..
 
Negde sam pročitao da nije bilo lako "udomiti" Expanse nakon otkazivanja, jer verovali ili ne, budžet po epizodi je tek nešto malo manji od Game of Thrones. E sad, da li se misli na dosadašnje snimanje ili buduće, nemam pojma.
Serija je daleko od toga da je jeftina.
 
^Amazon ima dovoljno resursa, sigurno vise od Syfy-a.
Mozda je u nekim trenucima u 1. sezoni delovalo malo jeftino, ali generalno za jedan sci-fi show vise nego odlicno izgleda.


Nemam nikakvih predrasuda, vec 'moc' da prepoznam posle prve epizode da li nesto vredi gledati. I nisam mislio na Expanse sa poslednjim postom, mada i njega sam pogledao prvu epizodu i batalio, vise ne mogu da se setim zasto ali mozda ne bih tu prvu epizodu svrstao u ovu kategoriju o kojoj pricam.. mada to je SciFi chanel serija, takodje nije pucala od kvaliteta u pilot epizodi, gluma nije briljirala, onaj sa sesirom mi je isao na zivce i tako neke sitnice, koje u meni pale alarm za bataljivanje :)

Ono sto sam hteo da kazem da svaka serija koja me kupi, to uradi posle prve epizode, ne moze nastavak sezone biti drasticno drugaciji u smislu kvaliteta glume, da li prica ima uverljivost, ako u prvoj epizodi ima nekih gimmicka poput ogromnih slova "PARIS" ili neke lose 'upbeat' muzike, to nece odjednom nestati u narednim epizodama..


Pored The Expanse-a - The Wire, Peaky Blinders, Mindhunter, Dark, mozda cak i Ozark.... Samo od nekih koje mi padaju na pamet da su "spore" na pocetku ali kako odmicu itekako postaju odlicnu i uvuku te u pricu (da ne kazem "razvale").

Malo manje predrasuda i videces sta si sve propustio.
 
Holisticka detektivska agencija Neznog Dirka :p

Genijalnih prvih nekoliko epizoda, preporuka od mene. Akcija, uvrnuta komedija, krimic... Nesto poput Kiss Kiss Bang Bang, sa "natprirodnim" elementima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno